Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 251 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 ... LastLast
Results 3,101 to 3,120 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3101 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ori imorale. Nu uita imorale.

  2. #3102 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Am fost in seara de vineri spre sambata la un coleg de camin in camera ( X ). ca la mine muream de cald ,iar la el mai racoare. Mi-a fost si putin rau , dureri de cap (de la stat in soare)
    Am facut niste sandvich-uri seara , si am lasat 2 felii de salam si o bucata de rosie in farfurie (semn ca aveam de gand sa le mananc si pe acelea.
    Nu m-am simtit deloc bine in seara aia si am adormit pe la ora 11.(ora devreme pt mine)
    M-am trezit a 2-a zi si am plecat din sibiu la ora 17:30(sambata), am uitat de farfurie adica.
    Astazi pe la 8(duminica) seara ma trezesc ca imi zice un coleg Y de-al aluia de camera ca de ce am lasat mizerie in camera...si de ce nu am strans dupa mine....
    Bagand de seama ca tipu X cu care am stat in seara aia , nu a aruncat si el din bun simt la gunoi ce era in farfurie...

    Iar asta a inceput sa imi enumere cutii de pizza (numa' bani de pizza nu aveam) haine aruncate (am dormit in pantaloni scurti si atat aveam cu mine).

    Mi-am cerut in mii de chipuri scuze...i-am spus ca imi asum vina pentru farfurie si ca imi cer scuze. Dar el ( Y ) ca "vai , ca ne suparam alta data".


    IN PLM! o farfurie de 1 zi cu 2 felii de salam si o felie mai groasa de rosie...

  3. #3103 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Unii stiu sa scoata ochii aiurea.Daca facea el asa si il luai tu la trei-pazeste cred ca facea ca toate alea, ca ce ai ma de te iei de mine? Dar, in fine, lasa-i ca pe ei ca e mai bine pentru toti.

  4. #3104 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Unii stiu sa scoata ochii aiurea.Daca facea el asa si il luai tu la trei-pazeste cred ca facea ca toate alea, ca ce ai ma de te iei de mine? Dar, in fine, lasa-i ca pe ei ca e mai bine pentru toti.
    Îți dau un sfat gândește de 3 ori înainte sa scrii ceva, apoi ai pretenții de la alții!!
    Știu ca ești tânăr si fierbe sângele in tine dar controlul de sine e benefic in viața!

  5. #3105 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Îți dau un sfat gândește de 3 ori înainte sa scrii ceva, apoi ai pretenții de la alții!!
    Știu ca ești tânăr si fierbe sângele in tine dar controlul de sine e benefic in viața!
    Nu stiu cu ce am gresit.Nu fac pe prostul, chiar te rog sa imi explici.Stiu ca probabil scriu niste chestii mai stupide dar inca invat...

  6. #3106 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Nu stiu cu ce am gresit.Nu fac pe prostul, chiar te rog sa imi explici.Stiu ca probabil scriu niste chestii mai stupide dar inca invat...

  7. #3107 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Marinache, cântă la altă masă și n-o mai face pe victima.

  8. #3108 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    BAAAAA, voi n-aveti problemele mele, I just got...
    A BOOTY-CALL GONE WRONG!

  9. #3109 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ca nu pot sa dorm de caldura ... da stiu "lame" .

  10. #3110 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Frate, si la mine sunt 15 grade ziua si 10 noaptea. Crede-ma, e si mai enervant cand e mereu frig si ploaie.

  11. #3111 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    But...but... booty-call gone wrong

  12. #3112 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Am maine examen la scoala de soferi si am emotii

  13. #3113 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Bafta !!!

  14. #3114 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Frate, si la mine sunt 15 grade ziua si 10 noaptea. Crede-ma, e si mai enervant cand e mereu frig si ploaie.
    Nu vrei sa facem schimb??
    Ce nu as da sa fie așa si in Romanica!!!

  15. #3115 SP
    Senior Member tray's Avatar
    plus ca acolo te incalzesti cu briose

  16. #3116 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    But...but... booty-call gone wrong
    Dezvolta.
    Multumesc, respecte!

  17. #3117 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Am maine examen la scoala de soferi si am emotii
    Bafta!! Stiu cum e... iesirea, sala sau orasu?

  18. #3118 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Sala

  19. #3119 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu stiu daca ma enerveaza sau daca ma bucura: Maine scap de examene si ma pot bucura in sfarsit de vacanta. (probabil ambele)

  20. #3120 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ma enerveaza toata agitatia asta cu bacu'.Stiu ca stiu, dar daca ma agit nu mai stiu...Stii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 156 of 251 FirstFirst ... 56 106 146 154 155 156 157 158 166 206 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts