Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 251 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3261 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    1. Nu esti gamer adevarat
    2. Ce castigi? Hrana pt. suflet
    1. Sunt, dar am propriul stil I just think outside the box.
    2. Totusi, la 200+ lei pot sa imi iau o sticla de Jack Daniels si ceva crontzanele. Hrana pentru trup si suflet

  2. #3262 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Din "1." eu trag concluzia ca esti pirat .

    200+ dai pe orice alt joc, daca nu dai, inseamna ca ori esti "supa la plic", ori n-ai ce cauta pe forum.

  3. #3263 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sau omul asteapta sa mai scada din pret si nu il intereseaza sa ia titlurile imediat cand se lanseaza la preturi imense.Daca nu dai 200lei+ pe un joc asta inseamna ca nu esti gamer ?

  4. #3264 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Daca nu dai 200lei+ pe un joc asta inseamna ca nu esti gamer ?
    Citeşte tot ce a scris, o sa intelegi mai bine

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Nu mi se pare asa "super hyper duper mega joc" cum il lauda toti de pe aici. Este un joc... Nu cred ca o sa castig nimic daca dau 200 de lei pe o bucata de plastic care reda imagini si o carticica frumos colorata

  5. #3265 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Dunno , pe live parea un baiat ok si avea ceva jocuri.
    ON : Ultimele episoade din Dexter si Breaking Bad.Nu ca sunt slabe dar prea triste , reality sucks ...

  6. #3266 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Cafeaua rece

  7. #3267 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Dunno , pe live parea un baiat ok si avea ceva jocuri.
    ON : Ultimele episoade din Dexter si Breaking Bad.Nu ca sunt slabe dar prea triste , reality sucks ...
    Nu am zis ca nu e ok, dar priveşte ciudat unele lucruri, e ca si cum as spune: de ce sa ma duc la cinema sau la teatru cand cu banii aia imi iau haleala sa umflu maţu?

  8. #3268 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Valid point

  9. #3269 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    1. Sunt, dar am propriul stil I just think outside the box.
    2. Totusi, la 200+ lei pot sa imi iau o sticla de Jack Daniels si ceva crontzanele. Hrana pentru trup si suflet

    Au scos ăștia de la Tedi un suc nou sau... ?

  10. #3270 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Au scos ăștia de la Tedi un suc nou sau... ?
    Hmmm, no idea. I <3 Trompi!

    Si in legatura cu faptul ca nu dau 200+ pe un joc. In momentul de fata nici nu imi permit deoarece a trebuit sa imi cumpar singur manualele ca doar scoala este gratis. Pe langa asta, cu 200 de lei as putea sa iau cateva jocuri mai vechi pe care nu le-am jucat din moment ce GTA V nu ma atrage. Sa nu ma intelegeti gresit, nu zic ca este un joc prost. Ba din contra, dar nu imi place. San Andreas a fost ultimul GTA care l-am jucat cu placere. GTA IV nu mi-a placut. Nu imi placea controlul masinilor, nu imi placeau unele buguri de prin fizica jocului, etc. Poate sunt eu prea pretentios :\ Totusi, daca nu imi place un joc asta nu inseamna ca nu sunt gamer. No' acum nu putem trai cu totii visul american pentru ca din punctul meu de vedere, cam asta este noul trend si nu numai in jocuri.

  11. #3271 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu, dar felul in care te-ai exprimat a dat altceva de inteles...

  12. #3272 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ca unii useri de pe aria gta v nu stiu sa foloseasca un spoiler corect..godamnit...am aflat ce nu trebuiascrew you

  13. #3273 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Daca nu vroiai spoilere nu stiu ce cautai pe topic-ul ala Esti constient ca pe orice topic exista cativa oameni nesimtiti care dau spoilere.

  14. #3274 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Oamenii profitori.

  15. #3275 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ca unii useri de pe aria gta v nu stiu sa foloseasca un spoiler corect..godamnit...am aflat ce nu trebuiascrew you

  16. #3276 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Cablurile si oamenii care nu se tin de cuvant in situatii foarte importante.

  17. #3277 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Daca nu vroiai spoilere nu stiu ce cautai pe topic-ul ala Esti constient ca pe orice topic exista cativa oameni nesimtiti care dau spoilere.
    Daca mergem pe principiul acesta nu mai intram pe nici un thread dedicat jocurilor, adica tocmai acelea care tin fundatia acestui forum. Normal ca exista tot felul de imbecili si mentally challenged, dar majoritatea oamenilor viziteaza topicurile respective pentru a-si impartasi experienta intr-un mod civilizat cu alti useri sau pentru a cauta informatii importante privind mecanici de joc, gameplay, prezentare etc...adica foarte multe aspecte care nu au neaparat legatura cu povestea sau deznodamantul acesteia.

  18. #3278 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    BSoD-urile

  19. #3279 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Daca mergem pe principiul acesta nu mai intram pe nici un thread dedicat jocurilor, adica tocmai acelea care tin fundatia acestui forum. Normal ca exista tot felul de imbecili si mentally challenged, dar majoritatea oamenilor viziteaza topicurile respective pentru a-si impartasi experienta intr-un mod civilizat cu alti useri sau pentru a cauta informatii importante privind mecanici de joc, gameplay, prezentare etc...adica foarte multe aspecte care nu au neaparat legatura cu povestea sau deznodamantul acesteia.
    Rasko daca multi ar gandi ca tine lumea ar fi un loc mai bun ( in cazul asta forumul ) . Cand iti tranteste cineva un spoiler nu cred ca mai ai chef sa imparti o parere cu ceilalti.

  20. #3280 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ca incepe faculta si am un sentiment de nu stiu...ca in prima zi de scoala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 251 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts