Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 168 of 251 FirstFirst ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 218 ... LastLast
Results 3,341 to 3,360 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3341 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Malach HaMavet View Post
    Ca maine am intalnire cu o fata si nu stiu cum sa-i bat apropo-uri ca as vrea sa-o ___________________!
    Spune-i ferm si cu voce tare sa-ti arate o tsatsa! Never fails!

  2. #3342 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Spune-i ferm si cu voce tare sa-ti arate o tsatsa! Never fails!
    da pot dar nu voi sari departe de Alex DeLarge din A Clockwork Orange!

  3. #3343 SP
    Member COD.221's Avatar
    - Abonamentul la ADSL de 8mega si 100€ lunar -europa ne arata cu degetul si ne fac in toate felurile, dar suntem singuri care oferim internet de calitate,.,

  4. #3344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Prefer Dubai si internet slab

  5. #3345 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Trebuie sa luam in considerare ca in celelalte tari se pirateaza mult mai putin decat in Romania...majoritatea providerilor din alte tari ofera viteze optime pentru online gaming , browsing , mail etc si nu banda sa descarce lumea sute de GB.

  6. #3346 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    ma enerveaza ca mi-e rau de mor, ca am hernie inghinala, tulburari de panica. ca n-am unde sa locuiesc, ca psihologul a dat fail. (motivand ca-s primul lui esec in 6 ani,), ca prietena m-a lasat (motivand ca e egoista), ca n-am familie. PS: NU caut compasiune, mila, donatii. s**T happends

    LE: ce mai rau ma enerveaza ca trebuie sa-mi vand consola si monitorul ca sa-mi cumpar de mancare si ca sitemul sanitar din tara noastra este foarte minunat. nu le dai, nu se uita la tine si ca inventeaza pretexte doar ca sa te opereze si sa-ti ia banii. Intre timp,eu raman cu onoarea, cinstea si altruismul.

  7. #3347 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Prefer Dubai si internet slab
    Dubai = frumos pe dinafara , putred pe dinauntru ! daca nu ar fi pentru pretul benzinei 49centi/litru plecam demult !

    Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti View Post
    sitemul sanitar din tara noastra este foarte minunat. nu le dai, nu se uita la tine
    Pai asta e romania sistemul sanitar public este doar o imagine, cei care lucreaza acolo,medici,asistente etc, l-au "privatizat" de mult , same s**t everywhere -In spania de exemplu - au medici incompetenti te plimba de la unu la altul si nimeni nu iti spune cu adevarat ce probleme ai si ajunge un moment in care renunti - te duci si pui bani jos la un cabinet privat , diferenta este ca nu se zgarcesc la o injectie sau la pansament unde in romania am auzic ca trebuie sa le platesti, Dubai - tot este privatizat, doamne fereste sa patesti ceva si sa ajungi in spitale, daca mai ai si un copil la scoala te duce la ruina,

  8. #3348 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by COD.221 View Post
    Dubai = frumos pe dinafara , putred pe dinauntru ! daca nu ar fi pentru pretul benzinei 49centi/litru plecam demult !



    Pai asta e romania sistemul sanitar public este doar o imagine, cei care lucreaza acolo,medici,asistente etc, l-au "privatizat" de mult , same s**t everywhere -In spania de exemplu - au medici incompetenti te plimba de la unu la altul si nimeni nu iti spune cu adevarat ce probleme ai si ajunge un moment in care renunti - te duci si pui bani jos la un cabinet privat , diferenta este ca nu se zgarcesc la o injectie sau la pansament unde in romania am auzic ca trebuie sa le platesti, Dubai - tot este privatizat, doamne fereste sa patesti ceva si sa ajungi in spitale, daca mai ai si un copil la scoala te duce la ruina,
    Hai acasa, e frumos, nu e putred nimic, benzina e ieftina, mancarea are tva 5%, au crescut salariile si...am cazut din pat, ce vis am avut

  9. #3349 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Preţurile de pe amazon.com ....in america poti fi homeless şi tot îţi permiţi mai multe decât în România.

  10. #3350 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti View Post
    ma enerveaza ca mi-e rau de mor, ca am hernie inghinala, tulburari de panica. ca n-am unde sa locuiesc, ca psihologul a dat fail. (motivand ca-s primul lui esec in 6 ani,), ca prietena m-a lasat (motivand ca e egoista), ca n-am familie. PS: NU caut compasiune, mila, donatii. s**T happends

    LE: ce mai rau ma enerveaza ca trebuie sa-mi vand consola si monitorul ca sa-mi cumpar de mancare si ca sitemul sanitar din tara noastra este foarte minunat. nu le dai, nu se uita la tine si ca inventeaza pretexte doar ca sa te opereze si sa-ti ia banii. Intre timp,eu raman cu onoarea, cinstea si altruismul.
    Mai, nu stiu daca sa sau sa cand citesc postul tau. Asa ca hai sa: Dau eu.
    Oricum tara asta o sa fie si o sa ramana de *****. Bine ca bautura ii cat de cat moca.
    P.S. - sa stii ca e mare lucru ca a recunoscut femeia ca e egoista. Ori o citit replica asta in ceva carte despre cum sa dai papucii.

  11. #3351 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    George RR Martin.

  12. #3352 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by naerayan View Post
    Mai, nu stiu daca sa sau sa cand citesc postul tau. Asa ca hai sa: Dau eu.
    Oricum tara asta o sa fie si o sa ramana de *****. Bine ca bautura ii cat de cat moca.
    P.S. - sa stii ca e mare lucru ca a recunoscut femeia ca e egoista. Ori o citit replica asta in ceva carte despre cum sa dai papucii.
    Pai, orice justificare ar fi avut e de toata jena sa lasi omul la greu. In ultimii 2 ani, dureaza de la 1 saptamana la o luna maxim. Ori eu, ori ele fac treba cu papucii. Intr-un fel e bine ca mai schimb peisajul. E naspa cand vrei ceva serios... Probabil e o perioada nefasta. Toate trec si proababil asa cum au venit , asa pleaca. (acum, sper sa nu lase sechele) Surprinzator, inca mai pot. Acum hai sa razi, dupa toate astea, duminica a mai varsat si o fufa cafeaua pe fasul meu alb in timp ce calatoream linistit pe scaun in metrou Cheers

  13. #3353 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca pierd ratie la Filelist si nu stiu cum sa o recuperez! Ca nu reusesc sa fac seeding!

  14. #3354 SP
    Member Mariush's Avatar
    +1 Malach. Patesc la fel de vreo cateva zile...

  15. #3355 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I feel you. Si ma oftic cand vad ca prietena mea are ratia >30, iar eu ma chinui s-o mentin la 2-3...

  16. #3356 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Ma enerveaza ca am pierdut pe benfica

  17. #3357 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    era o treaba cu ratia la torrents pe clientii de dc++ (adica, dadeau share cu totul)

  18. #3358 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ma_plictisesti: acum este passkey pe fiecare cont..nu pot merge 2 ip-uri diferite folosind acelasi passkey

    On: reclamele cu tocmai si mercador..ma jur pe tot ce e sfant ca n-o sa le folosesc in viata mea ! La fiecare 2 video-uri pe youtube hop si retarzii astia..(pe tableta nu exista adblock)

    ---------- Post added 24-10-2013 at 18:06 ----------

    (*nu se pot downloada torrente pe 2 ip-uri diferite.....) m-am exprimat aiurea

  19. #3359 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    "This product is not compatible with your device. " - cand vreau sa iau PvZ 2 de pe google play

  20. #3360 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 168 of 251 FirstFirst ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 218 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts