Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 251 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #1301 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    ca au fost at�tea tipe pe care puteam sa le ________dar nu am făcut-o şi acum acum �mi scot ochii ca de ce nu... man! dar sa-mi bag acadeaua �n ceva dulce dacă nu le iau pe rand...
    Adina?

    ...�ți dau eu ție tot Adina

  2. #1302 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    pai daca ai iesit chiar pierzi cu 3-0
    Probabil pierzi cu 3-0 dar nu iei punctele online

  3. #1303 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Am vazut si eu documentare despre atitudine,"The Secret" e unul dintre ele. Sincer sa fiu,cred in 90% din ce zic oamenii aia acolo,dar chiar e un efort foarte mare sa schimbi ceva la tine. Orice,nu conteaza. Un om niciodata nu se va putea schimba cu totul. Pana si starea de spirit generala pe care o are oricine e greu de schimbat.

    Sunt o persoana dificila,reticenta la ideea de "prieteni noi" si deloc sociabila. Sunt apatic,indiferent si rece. Iar chestiile astea mi le spune toata lumea. Si e aceeasi intrebare: "De ce esti asa?". In primul rand,e vorba de persoanele cu care,sub o forma sau alta,sunt nevoit sa interactionez fara sa vreau. Iar ca exemplu pot da: o parte din colegi. Si nu doar ei. E suficient sa fac dimineata/la amiaz drumul de'acasa pana in Centru si inapoi,sau seara,in caz de o iesita cu numaru' ala infim de prieteni. Ma uit in jur,la persoanele care trec pe langa mine. Parca toti sunt o apa si'un pamant,niciunul nu se remarca prin absolut nimic. 0 diferente intre ei. Iar reprosurile care imi sunt aduse de diferite persoane imi intaresc zilnic convingerea ca ceilalti ma vor si pe mine un produs al acestei societati mizerabile.

    Exista oameni extraordinar de adaptabili care n'au niciun fel de probleme in a se lasa manipulati de actiunile intreprinse de " restu' ". Iar in randul tinerilor,parca e cea mai evidenta chestia asta. Dirijati de tendinte si de ideea de a se integra in diferite grupuri. E un trend sa ai Facebook si sa iti petreci milioane de ore din viata uitandu'te si comentand pozele unor persoane pe care le cunosti(sau nu,ca e OK si sa "ne facem prieteni online"),e un trend sa pierzi nopti in cluburi cu gangstarei,e un trend sa imbraci acelasi gen de haine si sa asculti acelasi gen de muzica ca si cei pe care ii numesti prieteni si in general e un trend sa fii ca ceilalti.

    Si probabil lucrul asta ma deranjeaza cel mai tare. Nu spun ca toata lumea e exact asa,pentru ca ar fi o minciuna penibila si ordinara. Dar exista astfel de persoane. Fara un sistem de valori bine definit,fara niste principii care sa ii diferentieze macar pana intr'un anumit punct de ceilalti si fara niciun fel de lucruri dupa care sa se ghideze singuri si neimpinsi de la spate (fortat sau benevol) .
    ai incercat sa consulti un psiholog? nu e o chestie normala sa te deranjeze toata lumea(sau majoritatea)
    sau probabil face lumea misto de tine si de aia preferi sa stai singur.

  4. #1304 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    ai incercat sa consulti un psiholog? nu e o chestie normala sa te deranjeze toata lumea(sau majoritatea)
    sau probabil face lumea misto de tine si de aia preferi sa stai singur.
    Ba n-are nevoie de psiholog. Si eu eram asa de vreo doi ani, nu ma interesa de nimeni, as fi dat foc la toata lumea ... bine nici chiar toti, aveam un cerc foarte restrans de prieteni. Dar cand ma uitam la restul vedeam numai penibili si patetici.

  5. #1305 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma enerveaza perioada dinainte de sesiune. Alerg pentru prezentari, proiecte si toate prostiile din lume. Daca nu am prezente, trebuie sa ma milogesc de prof sa ma treaca. E un fel de activitate politica.

  6. #1306 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ba n-are nevoie de psiholog. Si eu eram asa de vreo doi ani, nu ma interesa de nimeni, as fi dat foc la toata lumea ... bine nici chiar toti, aveam un cerc foarte restrans de prieteni. Dar cand ma uitam la restul vedeam numai penibili si patetici.

    Patetic nu inseamna ridicol. In eng/fr da, inseamna ridicol, dar in lb. romana NU!


    ON: Ma enerveaza raceala asta idioata .

  7. #1307 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Patetic nu inseamna ridicol. In eng/fr da, inseamna ridicol, dar in lb. romana NU!


    ON: Ma enerveaza raceala asta idioata .
    Yup, my bad. Ridicoli!

  8. #1308 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Adina?

    ...�ți dau eu ție tot Adina
    nu adina... Doamne Iarta-ma dar nu m-as atinge de tipa aia nici daca ar fi ultima femeie din lume

  9. #1309 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    ai incercat sa consulti un psiholog? nu e o chestie normala sa te deranjeze toata lumea(sau majoritatea)
    sau probabil face lumea misto de tine si de aia preferi sa stai singur.

    Nu face nimeni misto de mine.
    Cat despre psiholog,da,am consultat unul,dar mi'au fost suficiente cateva sedinte ca sa imi dau seama ca nu inseamna altceva decat timp pierdut si bani aruncati pe fereastra.

  10. #1310 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Mă enervează ședința cu părinții la care tata a luat parte și a aflat de toate absențele

  11. #1311 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asa e am si eu maine! AM UITAT! Damn you. Planuiam sa nu mai postez aici.

  12. #1312 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Azi e vineri... SI AM FEBRA!!

  13. #1313 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Maine dau teza la logica, o prostie de materie .

  14. #1314 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Maine dau teza la logica, o prostie de materie .
    Sa stii, numai logica nu e . Dar cum de dai teza la asa ceva?

  15. #1315 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    pe mine ma enerveaza taicamio care se uita in living la televizor si nu pot sa ma joc cu prietenii x(

  16. #1316 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    @FPS-FTW :



    Ma enerveaza gatul , am stat ca un catel pe geam in tren! Acum suport consecitele...

  17. #1317 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sa stii, numai logica nu e . Dar cum de dai teza la asa ceva?
    Sunt la Stiinte Sociale.

  18. #1318 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    M-am distrat prea bine aseara si acum nu prea pot vorbi pentru ca sunt ragusit.

  19. #1319 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    Ma enerveaza ca in romanica noastra oameni seriosi gasesti mai rar
    Si ma mai enerveaza ca nu gasesc cum sa scap de rrod la xbox

  20. #1320 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    CostynRo, din pacate nici una din probleme nu se mai poate rezolva...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 251 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts