Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 251 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #1721 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Faptul ca trebuie sa invat la chimie, nu inteleg nimic, haos total !

  2. #1722 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tot!

  3. #1723 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ma enerveaza astia cu dificultatile lor in joace. FPS-urile pe veteran sunt o porcarie totala, grenade din toate partile, un incarcator = un inamic si eu mor doar daca ma uit la ei, echipele mele trag dupa muste... Jocuri facute pe vapor, gandite cu ....

  4. #1724 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Capcanele infernale sub forma de bomboane de brad cu cocos . Au ingeri desenati pe ambalaj dar sigur sunt opera lui satan.

  5. #1725 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Mahmureala.

  6. #1726 SP
    rtl
    Junior Member rtl's Avatar
    aglomeratia din BUCURESTI!!!!!!!!!!!

  7. #1727 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    faptul ca nu am iubita! NOBODY TO LOVE ME

  8. #1728 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca cei de la Gamespot considera cel mai bun joc de pe PS3 al anului 2011 este Portal 2... Adica este un super-mega joc, dar seriously? Sa-l fi pus pe PC, dar sa treci cu vederea UC3?... aiurea.

  9. #1729 SP
    Member Venom911's Avatar
    Ca ninge aproape in toata tara, dar in Iasi nu.

  10. #1730 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    On: Ma enerveaza youtube-ul asta.... Toata ziua cand ma uit la video-uri se incarca in 4-5 sec. full, acuma un video care vreau sa-l vad stau 2-3 min pentru 10 secunde si altele se incarca super rapid. Nu-l mai suport.

  11. #1731 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Cel mai naspa Craciun de pana acum: nu primesc nici un cadou, m-a parasit prietena si ma si mut in 5 ianuarie...

  12. #1732 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Oamenii care nu se țin de cuv�nt!

  13. #1733 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Deceptie totala... Am fost in ceva club ca niste prieteni mi-au zis ca o sa fie muzica calumea pe gustul meu (DnB, Dubstep, Jungle, etc.) dar m-am ales cu o deceptie totala. A fost numai ceva house care mi-a provocat o greata teribila mie si lor care nu se asteptau la asa ceva. Tare rau imi pare ca am risipit 2 ore si jumatate din viata mea acolo si in plus 30 lei. Sper ca urmatorul party in pub-ul meu preferat sa fie epic ca cel la care am fost Joi spre Vineri.

  14. #1734 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I know how that feels!

  15. #1735 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Geamul de la maicamea din camera este plin de voma... uni de la etajul cinci cica o "colindat" (de colindat nu am prea auzit da de baut este clar ca au facuto), salbatici nu alta (stiam pe unul ce o fost si cand i-am zis frumos pe mess tot el so suparat cica, deci nesimtiti chiar fara nici o limita), daca nu-s instare sa se comporte cat de cat cu un minim de deccenta in oras, intr-un bloc unde nu numai ei exista sa mearga in padure unde le este locul!

  16. #1736 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Ma enerveaza astia cu dificultatile lor in joace. FPS-urile pe veteran sunt o porcarie totala, grenade din toate partile, un incarcator = un inamic si eu mor doar daca ma uit la ei, echipele mele trag dupa muste... Jocuri facute pe vapor, gandite cu ....
    Gresesti enorm, asa este perfect normal. Veteran inseamna dificultate foarte mare, ar trebui sa mori la cea mai mica greseala, aia e gandita excelent.

    In schimb eu acum mor de nervi la GOW Chains of Olympus. Sunt la ultimul boss si e imposibil sa trec. Pe easy. Asta e problema, pe easy ar trebui sa poata termina oricine, ar trebui sa fie exact opusul de la cea mai inalta dificultate. Pe easy ar trebui sa te chinui ca sa mori. Adica sa joci foarte prost si sa nu mori. Parerea mea.

    Cine spune ca nu e ok asa cred ca greseste, de aia sunt 3-4 nivele de dificultate. Pe normal sa fie ok, sa nu fie greu, dar nici sa treci prin joc ca prin branza. Pe hard sa fie foarte greu, iar pe very hard sa fie aproape imposibil.

    Asta e, de Craciun tocmai am epuizat tot arsenalul de injuraturi

  17. #1737 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Acuma parerea mea este ca un minim de provocare trebuie sa existe si pe Easy, dar admit ca nu ar trebuie nici sa fie ceva ce sa-ti deie batai de cap.

  18. #1738 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Acuma parerea mea este ca un minim de provocare trebuie sa existe si pe Easy, dar admit ca nu ar trebuie nici sa fie ceva ce sa-ti deie batai de cap.
    Nu, nu trebuie sa existe DELOC provocare. Cine vrea un minim de provocare sa joaca naibii pe normal. Cine vrea provocare serioasa sa joace pe hard. Si cine e masochist sa joace pe very hard. E simplu. Insa in cazul asta nu e vorba de un minim de provocare, pt mine e IMPOSIBIL sa termin jocul.

  19. #1739 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Iar discutia asta...

    ---------- Post added 26-12-2011 at 02:45 AM ----------

    Ca nu vad pe unde... pe unde!

  20. #1740 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Serverele SWTOR s-au inchis timp de 7 ore pentru mentenanta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 251 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts