Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 298

Thread: Corrupt a Wish

  1. #1 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar

    Corrupt a Wish

    Alt joc care l-am vazut a fost asta.
    Trebuie sa strici dorinta celui de mai sus si apoi sa-ti pui si tu o dorinta si urmatorul sa ti-o strice....

    X posteaza:Imi doresc 1000 $
    Y posteaza sa ai 1000$ dar sunt din hartie igienica

    Incep tot eu si la asta.

    Vreau sa castig la loto

  2. #2 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    O sa castigi la loto, dar o sa dai in patima betiei, a drogurilor si a femeilor si o sa cheltuiesti toti banii intr-o luna, apoi de suparare te gandesti sa te sinucizi, dar iti dai seama ca nu are rost, iar parintii si prietena iti tot reproseaza ce ai facut, si tu din cauza ca nu mai suporti reprosurile, intr-un moment de nebunie iei o drujba si te apuci sa-i omori pe toti, ajungi in puscarie, si din puscarie joci iar la loto si castigi 5 milioane de euro dar iti dai seama ca nu ai ce face cu banii pentru ca ai fost condamnat pe viata.
    In concluzie: nu iti dori sa castigi la loto ca uite ce se intampla.

    Acuma e randul meu: imi doresc ca Steaua sa castige Champions League.

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    O sa joace Steaua din nou in Liga Campionilor dar o sa faca din nou 0 pct si o dea un gol si o sa primeasca 20 (damn i`m evil)


    Imi doresc sa am un tricou roz

  4. #4 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    O sa ai un tricou roz, dar toata lumea o sa creada ca esti gay si o sa iti spuna Bobita (la feminin) .

    Imi doresc un AUDI A5.

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    O sa ai un Audi A5 dar vei sta cu el numai in service.
    Imi doresc un caine

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    O sa ai un caine dar va avea 6 picioare si 3 organe reproducatoare masculine. Vei sta toata ziua sa stergi sucurile sale masculine de pe pereti si de pe catelusele stimabile ale vecinei sexy de la 3. Dupa 789 de puradei de catel, vei ajunge sa nu mai vrei sa platesti tacerea vecinei astfel incat mai bine nu iti cumperi nici un caine

    Imi doresc o asiatica.

  7. #7 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    O sa ai o asiatica, dar vei afla ca e un transexual.

    Vreau doua gemene pe la 30 de ani.

  8. #8 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Pe la 30 de ani ai vrea tu sa fie...ele defapt au 90 si au proteza cu gaura fata ca sa nu mai deschida gura))
    Vreau sa fiu emo))

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    O sa fii emo dar te vei sinucide a2a zi.

    Vreau sa imi creasca un cactus pe cap

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    O sa iti creasca un cactus pe cap daca nu te mai tunzi. Femeile or sa te evite si pana si mama ta nu te va mai recunoaste. Cei de la Nat Geo vor veni si vor filma cactusul uman care se joaca pe xbox si vei ajunge documentar de prime-time. Cu toate astea nu esti implinit deoarece > no fomei. Vei regreta tot si te vei tunde.

    Vreau sa fiu un sconcs.

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Vei fi sconcs dar vei locui intr-o casa de tigani. Vei pleca totusi peste 2 zile de-acolo pentru ca nu te poti obisnui cu mirosul si-ti vei petrece viata singur in pustietate

    vreau o casa la munte

  12. #12 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    O sa ai o casa pe cel mai inalt varf din lume, un iglu mai exact.
    Vreau sa castig ceva, orice .

  13. #13 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    O sa castigi la lotto dar o sa-ti fure Ogica biletul, si o sa te tarasca pe la OTV-uri si o sa depasiti ca rating the Elodia Series...

    Vreau sa-mi iau XBOX 360...

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    o sa-ti iei 360, o sa vina o pana de curent si ti se aprind luminile rosii, crezi ca e RROD si-l arunci pe geam

    vreau sa-mi repar 360-ul

  15. #15 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    O sa-ti repari 360-ul, insa o sa vina o pana de curent si ti se aprind luminile rosii, crezi ca e RROD si-l arunci pe geam

    Vreau sa am un copil...

  16. #16 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Pai fa-l mai repede nu mai trage de timp ca o sa ai nevoie de pastilele magine
    Vreau sa vad un meci de box intre doroftei si copilu minune

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    o sa fie meciul la Pro TV anuntat cu mare tam tam dar copilu minune ii da o frunte'n co*e in primele secunde lu doroftei si este eliminat pt ca nu e fair-play

    vreau sa vad un pitic sa-si dea cu picioru'n cap (singur)

  18. #18 SP
    Member EvilG's Avatar
    Ahh Khan am postat in acelasi timp

    Daca va invata sa isi deie singur cu piciorul in cap nu va mai avea nevoie de femeie ca va reusi alte performante iar Van Dame va fi mort pana atunci si nu il va putea invata sa deie cu piciorul

    Vreau sa fac pipilica pe luna

  19. #19 SP
    Member I-Ray's Avatar
    in drum spre luna te vei izbi cu bicicleta ta spatiala de un satelit si vei muri, iar corpul tau va pluti pt eternitate in jurul Terrei!
    i want to be a cowboy! Yeehah!

  20. #20 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    O sa ajungi cowboy, insa o sa ai un... accident de calarie () si o sa ramai impotent!

    Vreau sa castige Romania 20 de medalii olimpice de aur!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games you wish they had a sequel By kobayashi in forum Console Club
    Replies: 54 Last Post: 07-12-2011, 16:55
  2. GameTrailers Wish List By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 26-02-2010, 13:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts