Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 298

Thread: Corrupt a Wish

  1. #201 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Acest Thread Va Fi Inchis Cand MonkY va OBserva ca nu mai are spatiu de posturi pe forum iar eu cu Mika Si trickz de nervi ii vom pune pe Pablo si Miguel sa .. sti u Rape To Death ! Uber Pwnage !

    Vreau ca , Chifteluta sa fie Mancat de Pablo Si Miguel

  2. #202 SP
    Member weriwulf's Avatar
    O saaa...o saa...mergi maine la scoala...si o sa fie boooring...cu multi de "o"...si o sa vrei sa ajungi acasa...ca sa iesi cat mai repede afara cu prietenii

  3. #203 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Offf: Cn e Pablo si Miguel :s

  4. #204 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Offf: Cn e Pablo si Miguel :s
    sunt personaje fictionale(gay) create in primele pagini ale threadului

  5. #205 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Offf: Cn e Pablo si Miguel :s
    Sensul vietii Va dura ceva sa aflii cine e Pablo. Pe Miguel il cunosti deja dar nu stii ca e el... Ai grija, verifica'ti de 3 ori prietenii... Miguel is watching!

  6. #206 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    trikz era randul tau dar imi doresc eu ceva....sa nu ma leg de Killzone 2 ca cine stie se adevereste si cine stie.Vreau un snowmobil sa ma plimb numai eu cu el pe o partie pe care sa fiu numai eu si prietenii mei

  7. #207 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    trikz era randul tau dar imi doresc eu ceva....sa nu ma leg de Killzone 2 ca cine stie se adevereste si cine stie.Vreau un snowmobil sa ma plimb numai eu cu el pe o partie pe care sa fiu numai eu si prietenii mei
    vei avea un snowmobil , insa din cauza incalzirii globale nu vei avea zapada, si te vei putea doar uita la el, iar prietenii tai dezamagiti ca nu le oferi plimbarea promisa cu snowmobilul, te vor parasi.

    vreau vacanta mai lunga

  8. #208 SP
    Banned nurv's Avatar
    O sa ai o vacanta mai lunga insa o sa bei in ea toti banii de jocuri asa ca o sa o petreci cu ochii in soare.

    Vreau sa nu mai iau ban niciodata pe consolegames.ro

  9. #209 SP
    psx
    Junior Member psx's Avatar
    Nu vei mai lua ban niciodata pe consolegames.ro , dar nimeni nu va mai intra pe acest site ( doamne fereste ) si tu vei ramane singurul user

    Vreau sa apara mai multe jocuri pe PSP

  10. #210 SP
    Senior Member huber's Avatar
    o sa apara mai multe jocuri , dar din cauza crizei financiare vei fi dat afara de la locul de munca si o sa fi nevoit sa iti vinzi psp-ul ca sa mai scapi de datori .

    vreau sa castig la loto 6/49.

  11. #211 SP
    is the man! trickz's Avatar
    vei castiga la loto 6/49 si premiul tau va fi Pablo. Vei incerca sa il vinzi pe piata neagra si il vei obtine pe Miguel. Nici Miguel nu e mai bun asa ca ajungi sa te intalnesti pe la romana cu oameni ciudati pentru a face un schimb bun: un joc mediocru pe Miguel. Esti tras in teapa si cei ce il vroiau pe Miguel erau traficanti de droguri. Miguel ii omoara si te trezesti cu 5 saci de cocaina. A doua zi vine FBI'ul la usa si se ofera sa plateasca 50.000.000 dolari pentru Miguel si droguri. Tu te'ai indragostit de Miguel asa ca faci o faza demna de gta si terminati impreuna toti politistii corupti. Plecati spre o viata noua cu 50.000.000$ si 5 saci de cocaina. Viva le mehico...

    Vreau sa nu mai gasesc povestiri cu Pablo si Miguel

  12. #212 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    off-topic: trickz ai o imaginate nu e prea tarziu sa te faci scenarist

  13. #213 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nu vrei mai gasi povestiri cu Pablo si Miguel insa vor veni la tine in noaptea asta
    As vrea sa dau 360 ELITE pe un PS3,sa vad ce poate.

  14. #214 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Nu se poate. La asa tranzactie, PS3ul va avea o rabufnire de personalitate si va da RROD. Iar XBoxul va da Red Rings Of Blue Ray.

    Doresc sa se inchida threadul asta.

    Again!

  15. #215 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    LoL Chifteluta!!!ROFL

  16. #216 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    ON am sa reinviu threadul

    As vrea s'ai vad pe Miguel Pablo si tricks la o terasa , toti 3 jucanduse Sanke pe Nokia 3310

  17. #217 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    O sa te intalnesti cu ei la o terasa,dar iti vei dori sa nu fi dat ochii cu ei.Pentru ca ei te vor confunda cu un bec,deoarece esti chelbos,si vor rade te tine toata ziua,iar pe inserate vor vrea sa te aprinda.
    As vrea ca noul presedinte al Romaniei sa nu fie nici Geana nici Base.

  18. #218 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Noul presedinte nu va fi nici Geana si nici Baselu' ca vor fi executati pana la refuz de Miguel. In schimb noul presedinte va fi Becali si va umple tara de oieri si de huligani de stadion si-ti va fi frica sa mai iesi din casa sa cumperi jocuri pentru console.

    As vrea sa joc table cu regina Angliei si Obama

  19. #219 SP
    is the man! trickz's Avatar
    O sa te duci sa il asasinezi pe Geoana si o sa reusesti pentru ca e prostanac. Basescu se prinde de ce vrei sa faci si il angajeaza pe Miguel drept sclav pazitor. Te duci si va indragostiti pe loc (tu si Miguel) si decideti sa il asasinati impreuna. Reusiti dar in locul lui este ales Pablo si propune o lege sa interzica orice casatorie gay. Fugiti in america si Obama va face ministrii. Traiti fericiti in Hawaii pe banii americanilor.

    Vreau sa nu mai existe teze.

  20. #220 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu or sa mai existe, dar in schimb vei face in fiecare sambata scoala.

    As vrea sa-mi dea cineva un PM si sa-mi spuna "hei, iti voi trimite LBP gratis, da-mi adresa ta ".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games you wish they had a sequel By kobayashi in forum Console Club
    Replies: 54 Last Post: 07-12-2011, 16:55
  2. GameTrailers Wish List By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 26-02-2010, 13:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts