Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 298

Thread: Corrupt a Wish

  1. #81 SP
    Member N3O2005's Avatar
    Vei avea tv fullHD. In prima zii in care il vei lua te vei juca COD4 18 ore dupa care vei merge la culcare. A doua zii vei constata cu stupoare ca ai orbit sau vezi totul foarte foarte blurry. Enjoy high deffinition.

    Vreau un 70-200, un trepied si un blit

  2. #82 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Vrei un 70-200 dar nu vei avea la ce sa il pui, noob. De blitz vei avea mare nevoie pentru ca ai mana foarte nesigura de la... stii tu. Miguel va fi primul tau model senzual dar vei realiza ca ai nevoie de 10-22 pentru a il prinde pe el in cadru, deoarece este un fat bastar.... erm, latino lover potent. Iti vei declansa blitul in fata, te vei speria si vei trage de trepied, dand pe jos camera si obiectivul. Se vor strica amandoua si vei ramane orb. Eu voi veni si iti voi da in sac cu joystickul de PS3, stiind ca mereu ai vrut sa te joci pe PS3'ul meu. Miguel te va masa tandru in fiecare seara, tu crezand ca este o tipa sexy. Pe la 30 de ani iti va reveni vederea dar deja ai 3 copilasi cu Miguel si o amanta pe nume Pablo. Te vei sinucide cand vei vedea ca 360'ul tau a dat rrod de nebun, desi nu a fost deschis de foarte mult timp. Miguel va plange si se va casatori cu Pablo.


    Vreau un 100-400, un 15mm fisheye si un 5d. Ah, si un 580 (blit).

  3. #83 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Vrei un 70-200 dar nu vei avea la ce sa il pui, noob. De blitz vei avea mare nevoie pentru ca ai mana foarte nesigura de la... stii tu. Miguel va fi primul tau model senzual dar vei realiza ca ai nevoie de 10-22 pentru a il prinde pe el in cadru, deoarece este un fat bastar.... erm, latino lover potent. Iti vei declansa blitul in fata, te vei speria si vei trage de trepied, dand pe jos camera si obiectivul. Se vor strica amandoua si vei ramane orb. Eu voi veni si iti voi da in sac cu joystickul de PS3, stiind ca mereu ai vrut sa te joci pe PS3'ul meu. Miguel te va masa tandru in fiecare seara, tu crezand ca este o tipa sexy. Pe la 30 de ani iti va reveni vederea dar deja ai 3 copilasi cu Miguel si o amanta pe nume Pablo. Te vei sinucide cand vei vedea ca 360'ul tau a dat rrod de nebun, desi nu a fost deschis de foarte mult timp. Miguel va plange si se va casatori cu Pablo.


    Vreau un 100-400, un 15mm fisheye si un 5d. Ah, si un 580 (blit).
    *offtopic* the plldk master got owned

  4. #84 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai frate... nu imi indeplineste nimeni dorinta? Bine.. hai una mai usoara: Vreau doua asiatice pe Pablo.

  5. #85 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Vrei doua asiatice pe Pablo dar acesta este prea beat sa i se mai scoale jucaria asa ca se vor culca.

    Vreau sa vina mai repede 26 Septembrie.

  6. #86 SP
    Member Arslany's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Vrei doua asiatice pe Pablo dar acesta este prea beat sa i se mai scoale jucaria asa ca se vor culca.

    Vreau sa vina mai repede 26 Septembrie.
    Ti se va lua curentul pana atunci si ti se va parea ca o zi va trece ca o saptamana, rezisti fara gaming si fara CG?=> va veni f. tarziu 26 septembrie.

    Vreau sa ajung sportiv.

  7. #87 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    O sa ajungi un mare sportiv exact pe data de 19 octombrie 2008,atunci fiind ziua in care o sa-l bati pe Nadal la tenis,dar din pacate ,doua zile mai tarziu,pe 21 octombrie cei doi atomi(sau ce naibii erau)se vor ciocni si astfel sfarsitul lumii va avea loc,recreindu-se asa zisa "particula a lui Dumnezeu".The end
    Vreau un ponei.

  8. #88 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    O sa primesti unul, dar va fi turbat, te va musca, si vei deveni un zombi.

    Vreau sa imi cumpar un joc de PS3 nou.

  9. #89 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Vrei multe. Vei muri pana ajungi la magazin.

    Vreau sa fie cald si frumos, nu vremea asta de cacao.

  10. #90 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    O sa fie cald si frumos dar nu o sa apuci sa te bucuri de vreme caci sfarsitul lumii e aproape......
    Vreau mai mult timp liber

  11. #91 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    O sa ai, dar pana te hotarasti ce sa faci cu el ajungi sa muncesti iar.

    Vreau sa mi se corupa o dorinta.

  12. #92 SP
    Member obidan's Avatar
    O sa ti se corupa o dorinta dar tarziu o sa iti dai seama ca orice dorinta ti-ai pune va fi corupta de aceeasi persoana care ti-a corupt primul dorinta, deci toate dorintele tale vor fi stricate de dorinta de a ti se corupe o dorinta.

    Vreau sa stiu unde e Elodia

  13. #93 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Vei afla, dar vei deveni si tu disparut impreuna cu ea.

    Vreau sa devin un star rock.

  14. #94 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    vei deveni, dar te vei droga si dupa te vei sinucide in garajul tau.

    vreau sa pot controla timpul.

  15. #95 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Vei gasi o masina a timpului, dar din greseala iti vei impiedica nasterea si nu ai mai folosit masina timpului niciodata.

    Nu vreau nimic.

  16. #96 SP
    Member obidan's Avatar
    dar nimic = everything
    Vreau ca persoana care imi corupe visul sa se transforme in caine

  17. #97 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    ma voi transforma in caine (chiar simpatizez dinamo ), dar pe 21 octombrie de fapt cainii vor veni la putere si oamenii le vor lua locul.

    vreau sa ma dau cu o masina de F1 (pct. bonus pt. cine nu foloseste varianta accident ).

  18. #98 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Te vei da cu o masina F1 dar vei ramane fara benzina prima curba.


    Vreau 1 euro.

  19. #99 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ia 2.

    Vrea sa vad Las Vegas.

  20. #100 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Vei pleca sa vezi Las Vegasul, dar nu vei ajunge pt ca avionul va lua foc la decolare

    Vreau un premium de 60gb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 15 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games you wish they had a sequel By kobayashi in forum Console Club
    Replies: 54 Last Post: 07-12-2011, 16:55
  2. GameTrailers Wish List By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 26-02-2010, 13:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts