Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 41

Thread: Cel mai frumos joc jucat in viata ta? Si de ce?

  1. #1 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

    Cel mai frumos joc jucat in viata ta? Si de ce?

    M-am gandit sa deschid acest thread pentru ce membri comunitatii Console Games sa ne spuna si noua care a fost cel mai frumos joc jucat de ei si de ce. (Fie ca este old/new).

    Voi incepe eu.

    Pentru mine a fost: Crusader No Regret si Crusader No Remorse.
    Coloana sonora si efectele pentru vremea accea m-au marcat pe viata.
    Gameplay-ul a fost "bestial".

    81601_crusader.jpg20080126144755-norembox.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Pai au fost multe jocuri si cred/sper ca vor mai fi dar pot sa spun ca acesta ma uluit si mi-a ramas in minte si cred ca imi va ramane pana cand voi muri .
    Attached Images Attached Images popt_2.jpg

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Mario !x
    Cel mai bun joc ever !

  4. #4 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Am mai multe preferate dar la sufletul meu este seria Sonic de pe Mega Drive

  5. #5 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Cel mai frumos joc pentru mine este Tomb Raider 4 - pentru ca a fost primul joc adventure 3d pe care l-am jucat (pe ps1) si pentru ca l-am jucat la o varsta la care eram captivat total de joc - nu mai vedeam nimic in jur, nu ma gandeam la grafica sau la cate linii de cod au scris programatorii sa faca un obiect si proprietatiile lui - traiam povestea "first hand"...

  6. #6 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Pt. mine a fost Uncharted nu imi place sa imi amintesc de jocurile foarte vechi.

  7. #7 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Fahrenheit/The indigo prophecy
    Attached Images Attached Images fahrenheit.jpg

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Killzone 2!

  9. #9 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Prince of Persia triology in special Warryor Within

  10. #10 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Matrix Path Of Neo ! deci cand a aparut a fost .... :X

  11. #11 SP
    Senior Member huber's Avatar
    **** am uitat , de jocul care il joc si in ziua de astazi , ROME TOTAL WAR ( toate 3) cred ca este cel mai tare joc de strategie din lumea .

  12. #12 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Metal Gear Solid pe PS1. Deci cand am jucat jocul ala nu mi-a venit sa cred ca se pot face astfel de jocuri,parca jucam un film,mentionez ca l-am jucat in '96 sau '97 atunci cand a aparut,nu mai stiu exact.Am ramas gura casca cand l-am vazut,cred ca l-am terminat de vreo 7 ori dupaia.Este jocul meu preferat din toate timpurile

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    Am mai multe preferate dar la sufletul meu este seria Sonic de pe Mega Drive
    Same here... cat ma jucam cu Sonic... :X

  14. #14 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Shadow of the Colossus. Este un joc unic. Nu vom mai juca niciodata un astfel de joc. Gameplay, atmosfera, poveste, totul este la superlativ!

  15. #15 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Post Sanitarium

    ..acest joc mi-a marcat viata..este cel mai bun joc pe care l-am jucat ever..povestea este una incredibila...atmosfera si muzica din joc.. mai mult ca perfecte..nu gasesc nici un defect la acest joc...l-am terminat de cateva ori..prima data la 13 ani..si de atunci de fiecare data gand ma gandesc la un joc bun, asta este primul care i-mi vine si va veni in minte pentru mult timp... o sa il joc cu placere de fiecare data...
    nu stiu cat de bine ma poate intelege cineva cand vine vorba despre sentimentele mele pentru acest joc... dar as fi capabil sa dau si 100 $ pe el daca as reusi sa il gasesc in original.... si probabil i-as face un mini tablou si l-as pune pe perete...
    Attached Images Attached Images sanitarium.368049.jpg

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    I chose Rapture!
    Attached Images Attached Images bioshock_logo.jpg

  17. #17 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Bioshock si Metal Gear Solid 4

  18. #18 SP
    Member Vami's Avatar
    Mario
    MGS4 si KZ2 .

  19. #19 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sacrifice mi-a schimbat viata si modul in care ma uit la jocuri.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sacrifice_(computer_game)


  20. #20 SP
    Manager paul's Avatar
    Va rog eu puneti o poza/link ca sunt unele de care chiar n-am auzit si as vrea sa le "cunosc".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 90 Last Post: 20-11-2015, 18:14
  2. Replies: 7 Last Post: 29-03-2012, 01:48
  3. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  4. Replies: 3 Last Post: 04-02-2011, 00:20
  5. Cel mai greu joc de pe Xbox (jucat de voi nu din auzite) By nightprowler in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 44 Last Post: 15-06-2009, 13:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts