Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 41

Thread: Cel mai frumos joc jucat in viata ta? Si de ce?

  1. #21 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    sekhemet Da! Ai dreptate. Deci am uitat de Sanitarium. Si pe mine m-a impresionat foarte mult acest joc. Foarte foarte tare. Si trist. Dar a fost un joc care l-am rejucat anul trecut.

  2. #22 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu mai posteaza nimeni nici un joc? Chiar sunt curios ce jocuri marfa au fost si nu am apucat sa le joc pana acum

  3. #23 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Din cele vechi recomand:
    -The longest journey
    -Grim Fandango
    sunt jocuri de aventura dar cu povesti superbe;
    din cele ceva mai noi:
    -Fahrenheit
    -Shenmue
    la fel niste jocuri aparte,care nu ar tb ratate.
    Eu le-am jucat pe toate 4 si mi-au ramas in memorie si acuma povestile fiecarui joc,ceea ce nu pot spune despre o droaie de alte jocuri.

  4. #24 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Fahrenheit,Fallout2

  5. #25 SP
    Member dogdan's Avatar
    -FarCry(grafica uimitoare)
    -Mafia(super poveste)
    -Fable:the lost chapters(fun)
    -Commandos 1 & 2 (cel mai adevarat rts care l-am jucat)

  6. #26 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    DoDonPachi Dai Ou Jou - 『怒首領蜂大往生ラ』



    ...de ce? Mai trebuie să comentez?

    E super rapid, e super greu, muzică excepțională, oferă diversitate, storyline intersant, etc.

  7. #27 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Intredibil cum joaca tipul din clipul pus de RonanN1. Am ramas fara cuvinte.

  8. #28 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Intradevar,joaca extraordinar,felul in care se fereste...
    No comment.

  9. #29 SP
    Member drik's Avatar
    @kobayashi: MGS a fost lansat in 98.

    Si aceste este jocul care mie mi`a ramas cel mai bine intiparit in minte. De la inceputul cinematic la personajele bizare si originale, la adancimea povestii si felul in care se combinau mii de clisee idioate pentru a forma in mod ciudat ceva bun, felul in care arata pentru vremea lui si modul in care a combinat experienta jocurilor cu cel al filmelor prin cinematicuri de 1 ora. Sunt multe de spus despre MGS, dar un lucru care m`a lovit a fost cand mi`am dat seama ca jucam misiunea de intoarcere la shadow moses in MGS4 ca si cum jucasem ieri ultima data desi trecusera 10 ani. Also... it`s coming to PSN.

    Mentiuni obligatorii: Shadow of the Colossus, Doom, Gothic, Commandos si toate arcadeurile de genul SF, MK, Double Dragon etc care mi`au mancat monedele de inghetata cand eram mic.

  10. #30 SP
    Member octav's Avatar
    gta 3

  11. #31 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Final Fantasy VII + Crisis Core : Final Fantasy - 2 jocuri care nu trebuiesc ratete de niciun gamer.

  12. #32 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu pot spune ca primul joc care m-a impresionat a fost MAX PAYNE 1 & Far CRY (primul joc instalat dupa achizitionarea unei noi placi video GF2MX200) Dupa care a venit era PS2 cel mai impresionant pe ps2 a fost God of War shi Grand TUrismo dupa care pe ps3 sincer nu am remarcat nici unul iar pe XBOX360 (Death Space,ShellShock2,METAL GEAR Solid fara indoiala si FAR CRY2 )

  13. #33 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Max Payne
    GTA 3 + vice city
    Unreal Tournament
    Counter-strike

  14. #34 SP
    Junior Member MClaudiu's Avatar
    Final Fantasy X-story line bestial...mi-a placut la nebunie...no comment.
    Abe 1 si 2 (nu le mai stiu numele complet) pe playstation 1...erau jocurile mele preferate cand eram mic

  15. #35 SP
    Member Cata25's Avatar
    Prince of Persia: The Sands of time și Killzone 2
    Attached Images Attached Images pc-prince-persia-sands-time_b.jpg killzone2picture23.jpg

  16. #36 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Super Mario Bros.

    Primul meu joc.

  17. #37 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Final Fantasy VIII la vremea acea am intrat bine in pielea personajului mia placut (si imi mai place) si Romance-ul puternic din joc nu cred ca am sa-l uit prea rpd

    Ace Combat 3 Electrosphere inca un joc epic ptr mine lam jucat si o sa-l joc cred ca pana mor

  18. #38 SP
    Member weriwulf's Avatar
    MGS 4...povestea imi place la nebunie

  19. #39 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Grand Theft Auto all the way . Imi place la el ca poti face cam orice:furi,omori,sex,mancare,condus,zbori,asculti muzica,te duci la film,joci biliand,darts,bowling,bei,iesi cu gagcica ...Gameplay-ul conteaza la mine.GTA IV e pe primul loc la mine pentru PS3,am terminat single si jucat online Killzone 2,nu am jucam MGS 4 inca,dar sunt jocuri total diferite.
    Attached Images Attached Images nico-belic.jpg

  20. #40 SP
    Member Rblood's Avatar
    Final Fantasy VII - PS1, si acum iubesc jocul asta, dar mi-a crapat disc-ul . Povestea, luptele, personajele, toate erau foarte misto.
    Attached Images Attached Images final-fantasy-vii-cast.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 90 Last Post: 20-11-2015, 18:14
  2. Replies: 7 Last Post: 29-03-2012, 01:48
  3. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  4. Replies: 3 Last Post: 04-02-2011, 00:20
  5. Cel mai greu joc de pe Xbox (jucat de voi nu din auzite) By nightprowler in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 44 Last Post: 15-06-2009, 13:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts