Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #181 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Te deranjeaza daca cari dupa tine un monstrulet ? Daca nu mergi pe Note , daca vrei ceva mai elegant mergi pe Lumia.

  2. #182 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Dacă aș fi în locul tău aș lua Note ll fără să mă mai gândesc.

  3. #183 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Note 2!

  4. #184 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cam neortodox, dar: Care dă mai bine? Pretul e cam acelasi, in afara de culoare sunt identice din toate punctele de vedere. Eu nu ma pot hotari.
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg

  5. #185 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Cele NEGRE!

  6. #186 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cam neortodox, dar: Care dă mai bine? Pretul e cam acelasi, in afara de culoare sunt identice din toate punctele de vedere. Eu nu ma pot hotari.
    A Doua!

  7. #187 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Primele dau un aspect mai agresiv , al doilea set parca se potrivesc mai bine cu restul.Eu as merge pe primul set

  8. #188 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Primele dau un aspect mai agresiv , al doilea set parca se potrivesc mai bine cu restul.Eu as merge pe primul set
    +1

  9. #189 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si eu inclinam spre cele gri inchis( gunmetal grey), dar o domnisoara mi-a atras atentia ca interiorul masinii mele e deschis la culoare, astfel ma indoiesc ca ar arata bine cu altceva decat jante deschise la culoare.

  10. #190 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Aaa păi nu ne-ai dat detalii și despre interior. Dacă e așa, mergi pe setul al doilea.

  11. #191 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vezi ce inseamna intuitie feminina? Eu nici nu mi-am dat seama si nu luam in considerare.

  12. #192 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ce ne-am face fără ele?

  13. #193 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Microsistem audio LG MICCM2520, 60W, iPod / iPhone Dock, USB Direct Recording - Playback | ALTEX
    sau LG CM2030. Putere RMS: 40 W. Format audio suportat: MP3, WMA. Tip disc suportat: CD, CD-R, CD-ROM, CD-RW | ALTEX
    Si de ce?, ideea era sa folosesc sistemul si pe post de home cinema, dar in principiu, am nevoie de el pentru redare a muzicii clare, si la volum inalt.Ma gandeam ca 40 w sunt de ajuns, dar nu stiu...sfatuiti-ma si pe mine.

  14. #194 SP
    Member andreiaka's Avatar
    @FallOut clar Lumia 920 !

  15. #195 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Gigabyte GeForce GT 640 1GB DDR5 64-bit - 350 lei (noua)
    VS.

    MSI Nvidia Geforce GTX650 1GB DDR5 128BIT -350 lei (sh, de la un amic insa inca in garantie)

  16. #196 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Gigabyte GeForce GT 640 1GB DDR5 64-bit - 350 lei (noua)
    VS.

    MSI Nvidia Geforce GTX650 1GB DDR5 128BIT -350 lei (sh, de la un amic insa inca in garantie)
    GTX650 daca stii ca e ok..

  17. #197 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    iPad Air sau un PC de gaming Mid End fara monitor ? Da da stiu , nu pot sa compar mere cu pere...Tin sa precizez ca am macbook-ul la mine 90% din timp deci nu sunt legat de iPad.

  18. #198 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mere cu pere. Ce inseamna mid-end la tine? Daca e acelasi buget, poti face un PC cum trebuie, dar cum vin consolele noi, ce faci cu PC-ul?

    Strange bani de un MacPro si vorbim apoi.

  19. #199 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sa zicem GTX 760 + i5 4440 + 8 GB RAM + SSD 128 GB etc.Cu un MacPro chiar nu as avea ce face cu el , mult prea overkill pentru ce imi trebuie mie + nu ii poti face upgrade.In viitor cand o sa vad ca numai duce 760 as mai cumpara inca o placa sa fac SLI.

  20. #200 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vreun an ai fi ok in 1080p pe ultra sau etc. Asteapta Black Friday oricum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts