Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #61 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Nu vreau sa fac poze la mare distanta..cred ca obiectivul care mi-l dau cadou imi ajunge.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  2. #62 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Mai astept opinii...

  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Mai astept opinii...
    Mai asteapta pana pe 23, black friday

  4. #64 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Ma gandeam la un cadou de craciun...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  5. #65 SP
    Member Cata96's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ma gandeam la un cadou de craciun...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    Daca e la pret bun la Black Friday atunci poate vine mosu' mai repede...

  6. #66 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Ps3 pentru exclusivitati si serviciile media oferite, iar xbox...sa spuna cei care au...poate pentru online.Chiar daca platesti sa joci serviciile date sunt mai bune...chat cu prietenii chestii, trestii.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  7. #67 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ps3 pentru exclusivitati si serviciile media oferite, iar xbox...sa spuna cei care au...poate pentru online.Chiar daca platesti sa joci serviciile date sunt mai bune...chat cu prietenii chestii, trestii.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    ha?

  8. #68 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Eee ha si eu...a fost un post in care cineva intreba care-i mai bun...acuma l-a sters si rog si eu sa mi se stearga postul.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  9. #69 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eee ha si eu...a fost un post in care cineva intreba care-i mai bun...acuma l-a sters si rog si eu sa mi se stearga postul.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    Ti-l poti sterge singur.

  10. #70 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    ...dupa un anumit timp

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  11. #71 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Ce casti de jocuri pana in 200 ron imi recomandati?Sa fie pe usb, sa le pot conecta la ps3...
    L.E:Am gasit asteahttp://www.pcgarage.ro/casti-gaming/ozone/oxid-rev2/

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

    ---------- Post added 16-11-2012 at 10:41 PM ----------

    Sunt bune?

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  12. #72 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    1.LED TV LG FullHD 32LV4500 sau LED LG, 81 cm, Full HD, 32LS5600 care e mai bun pentru PS3 , pe care il cumpar ?
    2.PS3 slim sau PS3 super slim ?


  13. #73 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Iti raspund doar la 2, la 1 las pe altii sa se pronunte.
    2.Superslim, dar sa-l iei cu un bundle...e unul cu U3 GOTY si inca ceva..sau cu FIFA 13.

  14. #74 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce TV LED pana in 3000 lei recomandati ?

  15. #75 SP
    Member ymess's Avatar
    Aveti vreo recomandare pt smartphoneuri care sa coste maxim 1000 lei de Black Friday? Eu ma gandeam la Allview P5 si la Galaxy S advance...

  16. #76 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Aveti vreo recomandare pt smartphoneuri care sa coste maxim 1000 lei de Black Friday? Eu ma gandeam la Allview P5 si la Galaxy S advance...
    P5 e deja peste tot 999 lei, şi-a luat o prietena acum doua zile, e frumos telefonul si ecranul surprinzător de bun. Mi se pare un tel bun plus ca e si dual sim

  17. #77 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma tot tenteaza castile astea Beats by Dr. Dre Wireless On-Ear Headphones with: Amazon.co.uk: Electronics

    Transformat in euro inseamna 250. E mult pentru o pereche de casti, dar le-am probat intr-un magazin si se aude bine la ele. Ma incanta cel mai mult ca sunt wireless si nu au niciun receiver sau mai stiu eu ce, si merge perfect cu orice device cu bluetooth. Deci include iPhone si Mac, cea ce ma intereseaza pe mine cel mai mult.

    Ceva pareri? Sau chiar alternative, dar wireless si fara receiver

  18. #78 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    De aproximativ 3 ani sunt in cautarea castilor perfecte, mai bine zis al dispozitivului perfect, la inceput credeam ca numai castile sunt baza dar m-am inselat amarnic. Dupa ce am incercat Iphone, Ipod, Mp3 Sony am ajuns la concluzia ca cel mai bun dispotiv audio este Nokia N91. Citisem un articol pe Gsmarena cum ca el ar fi ramas regele muzicii portabile. L-am testat face-to-face cu ipod touch 3g, iphone 3gs/4/4s si le rupe, face totul sa se auda extraordinar de tare si fantastic de clar. L-am testat si cu casti mari, gen Sony XBS 700 care au driver de 50mm si le duce de n-ai treaba, ramai masca cand te gandesti de unde are atata putere sa transmita in ditamai castile, imi dadeau senzatia ca pica blocul pe mine. Pe el il folosesc strict ca MP3 player, are HDD si consuma destul de multa baterie iar a doua alternativa este un Sony Walkman W202, are driverul de 13.5mm, care din pct meu de vedere se aude cam cu 30% mai incet decat N91 cu casti de 8mm insa majoritatea imi zice ca-s nebun si ca se aud foarte tare, le am deja de peste 2 ani si sunt foarte, foarte multumit de ele. Sunt extrem de usoare, practice, desi nu au display inveti rapid unde ai melodiile si ajungi imediat la ele, bateria tine ~12ore, au un design foarte fresh iar la calitatea sunetului pot zice ca stau foarte bine, se simte fin diferenta dintre un iphone4/n91 si ele dar nu-i asa mare. Le poti gasi si pe la 100-150ron si fac o treaba a dracului de buna, le-am recomandat de cate ori am avut ocazia si asa am de gand sa fac si in continuare.
    O pereche de casti ca cea din linkul tau am testat-o la un tip strain de la facultate, sunt mai mult ca sigur ca erau originale si pot zice ca nu m-au dat pe spate mai deloc, chiar l-am intrebat, e dat la maxim? arata comfortabil si au un aspect calitativ dar nu as da pe ele mai mult de 150ron.

    http://blog.gsmarena.com/nokia-where...ext-nokia-n91/ :
    Ever since Day One, the Nokia N91 has been praised with impeccable reputation of the best sounding mobile phone ever produced (the majority of stand alone portable music players can hardly compete with it either). It has nothing to do with loudness (though boy, that thing IS loud!), but it’s the audio reproduction that draws audiophiles (and me as well).
    PS: m-a cam valul de ti-am zis atat despre N91, vezi ca prin mall-uri sunt expuse modele de Sony W262, le-am testat si eu acolo si majoritatea au din fabrica o protectie pentru a nu deteriora auzul iar ea se anuleaza cu un anumit cod, de genul apesi 7secunde pe off si pe urma volum sus si playlist, sa nu-ti faca alea o parere finala daca te indrepti catre asa ceva.
    Attached Images Attached Images w202.jpg

  19. #79 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici nu stiam de existenta acelor casti+walkman de la Sony. Nu sunt un impatimit al sunetului si nu imi trebuie cea mai buna calitate posibila. Daca zici ca ce ai incercat tu este peste acele deja faimoase Beats by Dre, am sa te cred pe cuvant. Eu le-am testat si pentru mine sunt ok. Caut ceva in genul ala, dar ceva ce sa pot conecta la aparatele pe care le am deja. Intre timp am aflat ca Beats merg conectate la TV-urile cu Bluetooth sau cu un dongle cu bluetooth pentru TV (pe la 25$) si merg fara probleme cu PS3-ul. Deci pana acum, sunt singura varianta pentru ce caut eu. Nu ma pricep deloc la casti, asa ca probabil asta e motivul pentru care am ajuns la un model foarte cunoscut.

  20. #80 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Nu ma intelege gresit, este posibil si sunt sanse destul de mari ca acele Beats sa fie peste W202, conteaza si sursa extrem de mult. Mie mi se pare apocaliptic pretul ala pentru ce ofera. Poti gasi noi Sony XBS 300 cu vreo 150ron sau 500-ele cu vreo 220ron care sunt parfum dar au fir. Daca totusi iti plac atat de mult testeaza-le corect la cineva care le are si incearca si alte variante. 250euro inseamna vreo +11milioane, la o oferta de craciun poti gasi in banii astia si Xbox360 si PS3, fa o comparatie si iti vei da seama de pret...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts