Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 20 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #81 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inteleg ce zici, dar vreau wireless si cu toate chestiile pe care le fac castile astea. Pretul e foarte ridicat, dar ma gandesc ca sunt ultimele casti pe care le mai iau vreodata.

    Faptul ca le pot folosi fara probleme la TV e un alt plus. Nu am un sistem audio la TV si castile sunt o alternativa. Nu ocupa spatiu si sunetul e mai ok pentru mine din niste casti. Si mai scap si de fire.

    Momentan sunt foarte "hooked", dar incerc sa ma abtin si sa nu ma arunc aiurea, ca suma e imensa.

  2. #82 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Lg optimus L7 sau sa imi pastrez p500(Optimus one)?

    ---------- Post added 10-12-2012 at 09:44 PM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ma tot tenteaza castile astea Beats by Dr. Dre Wireless On-Ear Headphones with: Amazon.co.uk: Electronics

    Transformat in euro inseamna 250. E mult pentru o pereche de casti, dar le-am probat intr-un magazin si se aude bine la ele. Ma incanta cel mai mult ca sunt wireless si nu au niciun receiver sau mai stiu eu ce, si merge perfect cu orice device cu bluetooth. Deci include iPhone si Mac, cea ce ma intereseaza pe mine cel mai mult.
    Castile Beatz...are un prieten cu iPhone...nu il credeam ca sunt bune dar cand am pus castile si a dat drumul la o melodie.........am zis ca se sparge timpanul sunt chiar puternice si au o calitate superioara a sunetului.El le-a luat cu 100 lei(s-au asa m-a mintit ) de pe okazii.

    L.E: El are cu fir.

  3. #83 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai la 100 RON sunt cu siguranta fake-uri. Pe mine nu ma intereseaza fake-uri. Inca sunt in cautare, dar zilele astea trebuie sa ma hotarasc la ceva

  4. #84 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Mai bine iti iei niste Solo HD la jumate de pret ca nu merita wireless. E exagerat pretul tinand cont ca Studio sunt acelasi pret. Daca vrei la banii aia ia-ti studio ca sunt mult mai bune. Daca vrei cele mai bune casti din punct de vedere audio si al durabilitatii iti recomand astea: Audio-Technica ATH M50 - Headphones: Amazon.co.uk: Electronics

    Nu gasesti casti mai bune la pretul ala. Apropo, nu iti recomand fake-uri Beats pt. ca un coleg si-a luat unele la 60 de lei si dupa mai putin de o luna li s-a rupt firul. Totusi, eu as merge pe niste Solo HD sau Studio daca as avea banii, pentru ca se aud bine si sunt cele mai frumoase casti in opinia mea.

  5. #85 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu ma intereseaza casti cu fir. Doar wireless si de preferat cu Bluetooth. Nu mai vreau fire si cabluri. Nici macar un receiver la casti nu vreau. Nimic. Simplu si practic. Am mai gasit astea:

    Philips SHB9100 Casque st�r�o Bluetooth avec ou sans fil: Amazon.fr: High-tech

    Are recenzii bune peste tot iar pretul e foarte bun.

    Repet, nu ma intereseaza casti care au cablu, doar wireless.

  6. #86 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai la 100 RON sunt cu siguranta fake-uri. Pe mine nu ma intereseaza fake-uri. Inca sunt in cautare, dar zilele astea trebuie sa ma hotarasc la ceva
    Da.M-a pacalit el pe mine , insa sunt niste ,,fake-uri originale" .

  7. #87 SP
    Junior Member Gabryel1's Avatar
    Ce telefon imi recomandati sa iau? Acer CloudMobile sau LG L9?

  8. #88 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii (Non-Gaming Related)

    lg L9...am auzit ca este bun.

    Sent from Mars using Tapatalk 3

  9. #89 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Mergi pe LG L9...waaaay better

  10. #90 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Telefon sau tableta de ziua mea?

  11. #91 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Telefon sau tableta de ziua mea?
    Tableta ... more use for it ( asta daca nu ai un laptop foarte bun )

  12. #92 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca ai un PC bun nu e nevoie sa irosesti bani pe o tableta... ia-ti un telefon

  13. #93 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    PC-ul si tableta nu se inlocuiesc. Eu tableta as lua fara ezitare. Mi se pare mai utila decat un laptop sau un telefon.

  14. #94 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Telefon sau tableta de ziua mea?
    Simplu ! Asus Padfone ! E telefon care se poate baga in tableta. Uita-te ! E foarte bun. PadFone Station Asus A66-1A057WWE cu procesor Qualcomm Snapdragon S4 8260A Dual-CoreTM 1.5GHz, 10.1", 1GB DDR2, 16GB, Wi-Fi, 3G, Multi-Touch, Android 4.0, Brown + Husa, Stylus A66-1A057WWE - eMAG.ro
    E mai ieftin decat un iOS device

  15. #95 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E prea scump. Caut ceva de maxim 1500-1600 gen asta: Tableta Asus Eee Pad Transformer TF300T-1Q026A cu procesor NVIDIA� Tegra� 3 Quad-Core 1.2GHz, 10.1", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Bluetooth 3.0, Android 4.0, Gold TF300T-1Q026A - eMAG.ro

    Desi cunosc pe cineva care s-a plans de tabletele Asus, a tinut una vreo 2 luni dupa care a vandut-o si si-a luat samsung, dar din nou, ala e cam scump.

  16. #96 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cauta un iPad 2 "de la baieti" sigilat si sigur te incadrezi in buget. Cu siguranta e mai fiabila decat cam orice altceva.

  17. #97 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Iti iei atunci un Asus Transformer TF101 cu vreo 1800 lei si mai pui 300 lei (pretul de acum 1 an, cand s-a lansat si tableta) pentru o tastatura si asa devine un fel de laptop cu Android 4.0.3. Poate gasesti pe Okazii.ro mai ieftin dar second sau din Anglia. O am si eu si e foarte buna. Nu stiu ce a avut prietenul tau, dar a mea e inca foarte buna. Acum cateva zile si-a luat tatal meu Padfone si de aceea ti-am zis de el. Oricum, Asus face niste tablete foarte bune, chiar si Nexus 7

  18. #98 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Decizii (Non-Gaming Related)

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Cauta un iPad 2 "de la baieti" sigilat si sigur te incadrezi in buget. Cu siguranta e mai fiabila decat cam orice altceva.
    Se stie. Asta recomand si eu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #99 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ah, but I hate ios . Me gusta android, dar daca alta solutie n-am... I shall see. Imi pare rau ca n-am profitat de black friday-ul ala, aveau totusi niste reduceri dragute la tablete mai peste tot.

    ---------- Post added 30-12-2012 at 09:47 PM ----------

    Renew - Tableta Sony S 16GB Black SGPT11 - ITGalaxy

    Any advice on this one?

  20. #100 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Daca nu, iti poti lua un Nexus 7, o tableta draguta si foarte buna cu 1100 lei(pret in general), iar pe CEL.ro daca o iei cu 1500 lei(varianta 64GB, 3G) primesti si un router cadou. Pret bun pentru o tableta foarte buna la care primesti tot timpul update-uri pentru ca este preferata Google.

    ---------- Post added 30-12-2012 at 10:39 PM ----------

    Si, acel Sony nu mi se pare grozava Sa te uiti si la multe review-uri, daca tot investesti si o suma destul de mare de bani intr-o tableta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 20 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts