Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 20 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #161 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Deobicei chiar cei de la Apple il fac mai incet prin update-uri ca sa ai inca un motiv de a face upgrade la un telefon nou...Un iPhone 4 cu iOS 4 se misca mult mai bine decat un iPhone 4 cu iOS 6.
    Scuzati OFF topic-ul.

  2. #162 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am o dilema. Am primit si eu voucherul de 100 lei de la Altex si acum nu reusesc sa ma decid.
    Am ramas la 2 chestii:
    Trilogia Stapanul Inelelor - Editie Extinsa - la 199.99-100=99.99
    sau
    Trilogia Barbati in negru Blu-ray - la 119.99-100=19.99

    Imi plac amandoua si le-as vrea pe amandoua, dar nu imi permit acum.
    As merge spre MIB pentru ca am vazut ca este cel mai mic pret. In alte parti este mai scump (sau este cu statueta si se duce spre 300 lei)
    Nu cred trilogia LOTR in varianta asta mai scade la pret. Tot ce sper este sa nu mai scada in urmatoarele 6 luni.
    La eMag este la pretul asta de cel putin 1 an...

  3. #163 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    kidding me ? LOTR are 15 discuri !(6 Bluray si 9 DVD)...clar mergi pe asta..ca sa nu mai vorbim ca la fiecare film ai editia extinsa(30 min in plus)

    mai exista inca o trilogie tare la ei..Dark Knight...dar nu stiu daca esti fan..

  4. #164 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dark Knight nu prea...
    Cam ai dreptate. Daca ma gandesc bine MIB pot lua trilogia completa la 100 ron daca nu ma grabesc. Astept sa apara separat la ofertele din Media Galaxy la 30-35 lei...

  5. #165 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    LOTR merita toti banii!

  6. #166 SP
    Member Link's Avatar
    A primit cineva un voucher la Altex si nu-l foloseste? Ca mi-as lua eu ceva acum

  7. #167 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    merita sa cumpar, pentru inceput romanul ,, Metro 2033,, ? Am jucat ambele jocuri si povestea, subiectul in sine, m-a fascinat. Acum chestia e ca nu stiu cat de mult se reflecta cartea in joc.. presupun ca exista mari diferente,nu ?

  8. #168 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  9. #169 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Guys am o mare nelamurire....nu stiu daca sa cumpar ps4 de craciun sau sa mai astept pana in vara lui 2014??voi ce ziceti?
    Sau e craciun sa iau alte jocuri pt. Ps3.....completely lost

  10. #170 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cumpara cateva jocuri de PS3(GTA 5,AC4,Beyond Two souls etc) dupa strangi incet incet bani pentru PS4

  11. #171 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ma gandeam ca jocuri ca ac4 sa astept sa le joc pe ps4 pt a profita de ele la maxim...oricum mersi de opinie

  12. #172 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Jocurile "cross gen" nu vor fi vreo minune pe consolele next gen stai linistit , poate putin lighting ceva mai bun dar nimic mai mult.

  13. #173 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ma gandeam ca jocuri ca ac4 sa astept sa le joc pe ps4 pt a profita de ele la maxim...oricum mersi de opinie
    Si eu o sa imi iau GTA V si celelalte jocuri mai importante care apar si abea dupa voi incepe sa strang pt PS4. Oricum, nu pleaca nicaieri

  14. #174 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Razer Lachesis sau Razer Spectre?

  15. #175 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Lachesis dupa mine...
    Eu am deathadder si sunt foarte multumit de el.

  16. #176 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Casti audio In-ear Sennheiser CX 400-II, Negru 502743 - eMAG.ro
    Merita ? Nu sunt audofil dar vreau sa fie o pereche cat de cat decenta de casti

  17. #177 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Hmmm, nu le am cu Sennheiser. Dar eu am o pereche de Skullcandy de care sunt uber mulțumit! (le folosesc doar pentru muzică)

    Și ieși și mai ok cu banii.
    Skullcandy Smokin Buds lurker green/black

  18. #178 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe astea le am de peste un an. Se aud superb. Inainte am avut Skullcandy si m-au tinut doar doua luni dupa care nu au mai functionat. Poate tine si de noroc. Sa nu iei Sony.

    Casti JVC In-Ear Extreme-Explosive HA-FX1X-E, Negru HA-FX1X-E - eMAG.ro

  19. #179 SP
    Member Buyk's Avatar
    Sincer iti recomand casti Panasonic , daca vrei sa ai joase frumoase si de calitate si nu sunt extrem de scumpe , Sennheiser care le ai in descriere au Frecventa de raspuns (Hz):17 - 22000 , iar Panasonic cam toate din gama au in general 10 - 27000 HZ , un exemplu :

    http://www.altex.ro/casti-intraauric...asonic-rp-hv21
    http://www.altex.ro/casti-intraauric...p-hje120-negru
    Casti PANASONIC RP-HXD3 | ALTEX
    Casti PANASONIC RP-HT460E-K | ALTEX

  20. #180 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Nokia Lumia 920 sau Samsung Note II?

    E diferenta de 30 de euro intre ele...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 20 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts