Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: Membrii CG "disparuti in misiune" ?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Question Membrii CG "disparuti in misiune" ?

    Ma uitam deunazi pe pagina de Experience si am observat ceva useri care au "disparut" din comunitate de ceva vreme (ceva in stilul lui AlukarD, daca-l mai tineti minte). Eram curios sa intreb daca stie cineva ceva despre ei (poate unii au probleme si i-am putea ajuta), asa ca mi-a venit ideea de a face un thread dedicat. Un fel de "lost & found"

    Incep eu: Uziwood, SiCK, N3O2005, level... aveti ceva informatii despre ei ? Sunt ok, se mai joaca pe console ? De ce au ajuns cu activitate 0% ? Ne-au parasit ?

  2. #2 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    AlukarD s-a mai logat pe vechiul site, am mai vb eu cu el de cateva ori anu' trecut...

    As continua eu lista cu Bobby si cu EvilG... Bobby stiu ca s-a retras oarecum, dar... de tot?

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Iar level se tine doar pentru RobertDinu pe site. In rest joaca DOTA de nebun. Adevaru e si ca sectiunile unde are el treaba (DS, Wii - fiind Nintendo fanboy) cat si zona Retro sunt printre cele mai inactive de pe forum.

    Probabil daca populam sectiunile alea...

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Too bad N3O's gone .

  5. #5 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    AlukarD s-a mai logat pe vechiul site, am mai vb eu cu el de cateva ori anu' trecut...

    As continua eu lista cu Bobby si cu EvilG... Bobby stiu ca s-a retras oarecum, dar... de tot?
    Din pacate, cam da, retragerea este efectiva de pe site. Nu mai am cum sa fiu activ aici desi recunosc ca incerc cat pot de des sa citesc ce se intampla pe aici

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu de 100 de ani �ntreb ce s-a �nt�mplat cu Zuben. Nimeni, nimic...

  7. #7 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Too bad N3O's gone .
    why?

  8. #8 SP
    Senior Member huber's Avatar
    astea sunt vremurile unii vin alti pleaca .

  9. #9 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...eu de 100 de ani �ntreb ce s-a �nt�mplat cu Zuben. Nimeni, nimic...
    Ronan ai dreptate Zuben nu a mai intrat nici pe live din luna 11.2008,imi pare rau ca pleaca cine era chiar de folos,sau ma rog nu facea comentari stupide si vine cate unul...gen de ce se vb. engleza atat de mult pe site.

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Too bad N3O's gone .
    Omu' e sanatos, voios si tot detine secretul plldk. Nu mai are timpul de altadata, din cate imi amintesc.. facultate/etc.

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Din pacate, cam da, retragerea este efectiva de pe site. Nu mai am cum sa fiu activ aici desi recunosc ca incerc cat pot de des sa citesc ce se intampla pe aici
    N-ar fi rau sa le explici si userilor ce s-a intamplat... Ma tot intreaba pe mine ce si cum... iar eu in afara de faptul ca ai avut o perioada de examene plus un nou job pe cap, n-am avut nici-o alta explicatie. Ca sa nu mai spun ca sunt multi care cred ca te-am "suparat" noi or something

  12. #12 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca sa nu mai spun ca sunt multi care cred ca te-am "suparat" noi or something
    Si eu credeam asta!

  13. #13 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Hehe, hai ca nu ai fost un sef asa de rau Chiar unul foarte bun.

    Pai am intrat la facultate si intr-o asociatie studenteasca. Si au fost perioade de proba, apoi training-uri cu zilele si nu avem timp nici pe la facultate sa trec.

    Acum prin ei implementez un nou proiect in toate facultatile din Bucuresti, o olimpiada de jocuri pe PC cu ocazia Pastelui si cu banii stransi facem un laborator de info la un centru de copii de prin sectorul 3. Si eu sunt project manager-ul si toata ziua sunt cu echipa coordonandu-i, dand telefoane, intalniri cu parteneri si tot asa. Apoi am facultate.. apoi prietena..apoi training-uri.. plec dimineata si vin seara.

  14. #14 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Hai ca nu este asa greu. Esti tanar cu forte proaspete. Noi, bosorogii ce sa mai spunem? Si mai avem si teroristi in casa . Speram sa te mai linistesti si sa revii.

  15. #15 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Care teroristi Mo? Eu zic ca sint o delectare, desi fiicamea ma scoate uneori din sarite , dar imi trece repede.
    @Bobby, te felicit pentru ceea ce faci si iti urez succes.

  16. #16 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    E normal ca unii sa vina si altii sa plece. Sa nu credeti ca o sa ma aveti pe cap inca 40 de ani!

  17. #17 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...eu de 100 de ani �ntreb ce s-a �nt�mplat cu Zuben. Nimeni, nimic...
    Ronan,vezi ca ma intrat pe vechiul site si zuben a avut last activity ieri...deci probabil din lipsa de timp nu mai joaca.

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu există să n-ai timp. Renunți la somn (dacă ți-e somn iei medicamente -efortex- woooo! energy power! +red bull) sau măn�nci �n fața PC-ului (cum fac eu de ani buni - wooooooo!) și tot scrii două cuvinte...sau te loghezi pe live două secunde...

    Mă rog...fiecare face cum știe că-i mai bine (cine-s eu să-l judec?). Mă bucur să știu că e, oarecum, OK. That's good news

  19. #19 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    In rest joaca DOTA de nebun.
    a Spus cineva DOTA ? vreau si eu id'ul lui level sorry de of

  20. #20 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Zuben e alive&well pe PC si pe PS3. Crezusem ca e mort, dar il poti gasi in lista de prieteni a lui angelcrying.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts