Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Un mic ajutor daca se poate :D Necesita decat un like

  1. #1 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar

    Un mic ajutor daca se poate :D Necesita decat un like

    Mai de mult,cam acum un an, am pus pe forum o intrebare gen ,,unde pot castiga un xbox ?,, toti au raspuns la munca, la magazin etc
    Acum chiar pot castiga unu si cer ajutoru comunitatii console games.ro

    Deoarece parintii nu ma lasa sa ma duc la munca (motivu ar fi ca am destul timp dupa studii) si nici nu isi permit sa imi ia o consola datorita problemelor financiare vreau sa castig consola de mai jos.

    Cei care doresc sa ma ajute trebuie decat sa dea like la comentul postat de mine (Costin Anghel) la aceasta fotografie
    Ca sa fie mai usor de indentificat avataru meu este unu rosu cu o sageata.

    Review-ul este 90% inspiratie propie....zic 90% deoarece am citit unu inainte pentru am face o idee cum se face unu

    Link: Fotografii pe perete | Facebook

    Nu doresc comentarii gen...la munca, cumparati,nu astepta pomana...vreti sa ma ajutati bine,daca nu eu nu ma supar

    Mersi comunitatii console games.

  2. #2 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Am citit ce ai scris acolo si am vazut la greseli...

  3. #3 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    da am observat si eu ...ma grabisem sa fiu printre primii ca pun la pariu ca nu toti citesc toate review-urile si se uita doar la primele si sa corectez nu mai avea rost ca aveam deja peste 20 de like-uri

    bine zis:graba strica treaba....acum vad pe propia piele

  4. #4 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu nu vad comentariul....

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Liked...

    FishyBon3, este pe pagina cealalta de commenturi (deja sunt 2).

  6. #6 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    e cam aiurea concursul. ca de exemplu pana acuma asta are cele mai multe voturi, are 600 de voturi. iar asta sincer nu e un review


    John Ioan Unul dintre cele mai bune jocuri de curse, cele mai distractive pe care le-am jucat vreodata. Foarte bine facut, Need for Speed si Criterion. Aştept cu nerăbdare să apara Hot Pursuit următoare.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie cel mai aiurea mi se pare faptul ca toata lumea considera jocul ala grozav. Toti au considerat ca daca lauda jocul, vor castiga consola aia. Mie jocul mi s-a parut mediocru.

  8. #8 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    todyniuz eu am ales jocul acela deoarece e singuru mentionat in concurs pe care l-am jucat

    LeicaBogdan stiu ca unii in loc de review si-au spus parerea personala dar cei care dau like nu cred ca pot face o diferenta si nici nu cred ca cei care au facut concursu nu o sa tina cont de lucrul acesta

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Necesita decat un like
    ...unde-i Mircea Badea?

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nu te mai ambala atat, concursul arata cam dubios. Nu am vazut, pana acum, concurs sa fie jurizat pe baza de like-uri si sa respecte promisiunile/premiile.

  11. #11 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar
    trickz nu ma mai ambalez la cate like-uri are John Ioan nu mai are rost oricum mersi

  12. #12 SP
    Member theste99's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mie cel mai aiurea mi se pare faptul ca toata lumea considera jocul ala grozav. Toti au considerat ca daca lauda jocul, vor castiga consola aia. Mie jocul mi s-a parut mediocru.
    Initial cand am vazut comment-ul tau am crezut ca te referi la NFS The run. Da dupa am dat click pe link-ul concursului si cand am vazut ca defapt este vorba de Hot Pursuit i was like WTF ?

    Daca si Hot Pursuit e joc mediocru...

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu il compar cu alte jocuri racing, doar cu seria NFS. Mi s-a parut mediocru comparand-ul cu Underground 2 sau Most Wanted. Nu m-a impresionat jocul cu nimic.

    PS: Uita-te la comment-uri. "Mooaaama, e cel mai tare joc EVEEER. Nu exista joc mai bun, e super belea. Sa moara mama." Sa lauzi in halul asta un joc simplist de racing mi se pare mai mult decat aiurea.

    In fine, e doar parerea mea.

  14. #14 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Necesita "decat" un like? Interesant.

    Pt ce mai avem cuvantul "doar"? Ala e pentru tarani, nu? Baietii adevarati (adica manelistii, cocalarii si restul speciilor) folosesc DECAT.

    Fi jmeker ceti trebe kratime si alte cele foloseste decat expresi jmekere si nu uita sa scri decat q un i unde trebe 2 de i si invers. Si anca ceva neaparat sa scri cu a in loc de i la inceputul cuvintelor k asai korect si niciodata nu folosii semne de punctuatie. STIMA!

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scuze, dar nu m-am putut abtine:

    ɐuıɥɔ uı ɐʇɐɔıɹqɐɟ ɐɹnʇɐʇsɐʇ ɹɐdɯnɔ ıɐɯ puɐɔ ɐʇɐp ɐɯıʇln ǝ ɐʇsɐ

  16. #16 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    MonkY, toate-s fabricate in China, da-le naibii. Pana si ipad-urile sunt facute acolo, de aia unele ies cu ecran galbui, aia nu-si dau seama ca si ei sunt tot asa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Un vot daca se poate :) By DeeJay-RainY in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 26-07-2014, 02:25
  2. Putin ajutor dc se poate By cezaryon in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 02-08-2010, 09:56
  3. Putin ajutor la 2 citate de explicat..daca se poate By steauacroitoru in forum Offtopic
    Replies: 7 Last Post: 05-11-2009, 22:06

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts