Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: WAZZUB-o noua posibilitate de facut bani?

  1. #1 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar

    Post WAZZUB-o noua posibilitate de facut bani?

    M-am inregistrat azi pe wazzub si conform celor zise de ei la fiecare inregistrare adica ref adus ti se da un dolar,acum din ce am citit pe 9 aprilie se dau acesti bani,daca a mai auzit cineva de acest site ma puteti lamurii mai bine si pt inscrieri DATI CLICK AICI

  2. #2 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Chestiile astea nu functioneaza niciodata, sunt doar metode ieftine de adus trafic pe site pentru a face bani din reclame.

  3. #3 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    si cam ce ar functiona?

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    O slujba...

  5. #5 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    vrei sa iti aduc un preot?

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Imi dau seama ca nu ai intalnit asa ceva pe parcursul vietii, asa ca o sa iti ofer o definitie, via dexonline.ro

    SL�JBĂ ~e f. 1) Muncă permanentă a unui salariat; serviciu. 2) Muncă �n folosul sau �n interesul cuiva sau a ceva.
    Dar da, adu un preot sa iti sfinteasca schema piramidala, poate-poate functioneaza.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by alexxyz View Post
    vrei sa iti aduc un preot?
    De ce esti nesimtit? In primul rand trebuia sa fii corect si sa spui ca link-ul dat de tine are un "ref" in el. Chestiile astea *pot* aduce niste banuti, dar trebuie sa investesti timp serios si banii nu-s deloc pe masura efortului. E o optiune pt un elev (nici macar pt un student) care are acces la net si ii place sa spameze lumea pe forumuri si pe "mess", dar pana si un student cu o slujba part time de 2-4 ore va castiga mai mult si castigul ala va fi garantat, spre deosebire de rahaturile astea in care *poate* castigi 1-2 dolari pe zi sau poate nu castigi nimic o saptamana intreaga.

  8. #8 SP
    Junior Member alexxyz's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    De ce esti nesimtit? In primul rand trebuia sa fii corect si sa spui ca link-ul dat de tine are un "ref" in el. Chestiile astea *pot* aduce niste banuti, dar trebuie sa investesti timp serios si banii nu-s deloc pe masura efortului. E o optiune pt un elev (nici macar pt un student) care are acces la net si ii place sa spameze lumea pe forumuri si pe "mess", dar pana si un student cu o slujba part time de 2-4 ore va castiga mai mult si castigul ala va fi garantat, spre deosebire de rahaturile astea in care *poate* castigi 1-2 dolari pe zi sau poate nu castigi nimic o saptamana intreaga.
    daca se putea inregistra pe site fara un link de ref cu toata placerea puneam linku normal,dar asa intra si nu stie ce sa scrie cand ii cere indrumatoru`,dupa cum ai vazut am intrebat doar ce stie lumea despre acest site iar domnu trickz in loc sa dea un raspuns normal daca stie ceva sau sa nu posteze, ma luat la misto in schimb, cu slujba,ma bucur pt el ca munceste nu este o problema,poate ca si eu muncesc,doar ca hobbyul meu este si internetul si am pus o intrebare nu am dat cu parul,dar asta e opinia mea,nu inteleg ce e asa funny si stresant la topicul meu?

  9. #9 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Schemele piramidale sunt interzise, nu numai pe acest forum, dar cam pe tot internetul. Daca esti atat de pasionat, ai fi stiut acest lucru. Orice sistem te obliga sa te inscrii sub linkul cuiva, pentru a castiga bani, este sistem piramidal.

    Raspunsul meu a fost sincer si concret. Ai intrebat ce functioneaza sa castigi bani si, din vremuri stravechi, un loc de munca aduce bani. Daca vrei bani de pe internet, tot via Mturk sau altele similare poti scoate ceva, dar ghici ce? Tot necesita MUNCA!

    Altfel, tepe, forexuri, vanzare de manele, de organe, de suflete, plus multe alte panarame si "oferte" iti stau la dispozitie sa iti pierzi timpul si sa ajungi la aceeasi concluzie pe care ti-am spus-o si eu...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 19-03-2010, 11:11
  2. Idei de facut bani... By MonkY in forum Funny
    Replies: 21 Last Post: 28-02-2010, 20:46
  3. Replies: 2 Last Post: 27-10-2009, 00:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts