Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 509 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 507 ... LastLast
Results 121 to 140 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #121 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  2. #122 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Lucreaza cineva la Gameloft? :-s

  3. #123 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, au c�teva mii de angajați.










  4. #124 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cine stă in afara Rom�niei și vrea un tricou gratis ? Mai exact modelul ăsta: Shirt.Woot

    am un cod de 3 tricouri, dar nu pot sa le comand in Rom�nia, așa că aș vrea să le trimit cuiva și să mi le trimită apoi mie in .ro. Evident, ca răsplată, un tricou poate să-l păstreze.

    Anyone ?

  5. #125 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  6. #126 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  7. #127 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    dacă aveți vreunu din voi un gift code de Steam: http://www.consolegames.ro/forum/f43...-limbo-ss-s-e/

    ---------- Post added 16-07-2012 at 09:31 PM ----------

    ce sună mai bine ca fanbase ? minizauri sau dinozauri ?

  8. #128 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Minizauri...I am one

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

  9. #129 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    Cine stă in afara Rom�niei și vrea un tricou gratis ? Mai exact modelul ăsta: Shirt.Woot

    am un cod de 3 tricouri, dar nu pot sa le comand in Rom�nia, așa că aș vrea să le trimit cuiva și să mi le trimită apoi mie in .ro. Evident, ca răsplată, un tricou poate să-l păstreze.

    Anyone ?
    s-a rezolvat. thanks tudyniuz.

    ---------- Post added 16-07-2012 at 09:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Minizauri...I am one

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2
    haha, high five !

    nu de alta, dar cred că o să fac niște revizuiri la canal, și o s-o iau intr-un fel de la 0. nu știu dacă să il transform in canal de gaming in rom�nă, sau in engleză, sau dacă să il fac canal de scurtmetraje și gaming, sau bla bla. și parcă minisaurs nu sună așa bine in engleză.

  10. #130 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  11. #131 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  12. #132 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  13. #133 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    cine-i Gilbert ca voice actor ?

  14. #134 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Guys, I need a piece of advice. Vreau sa dau la poli la automatica si mi-e teama ca n-o sa intru la buget datorita mediei mici in bac, asa ca e posibil sa cad la taxa. Ca sa pot supravietui, as avea nevoie de un job. Acum, chestia e ca va fi greu sa merg cu automatica si jobul in paralel, asa ca as avea nevoie de o modalitate de a face bani fara sa fiu nevoit sa pierd multe ore de munca, sau daca le pierd, macar sa le pierd de-acasa din fata PC-ului. Any ideas/adivce? Apreciez.

  15. #135 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    cine-i Gilbert ca voice actor ?
    te mai lasi de liceu ?

  16. #136 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Guys, I need a piece of advice. Vreau sa dau la poli la automatica si mi-e teama ca n-o sa intru la buget datorita mediei mici in bac, asa ca e posibil sa cad la taxa. Ca sa pot supravietui, as avea nevoie de un job. Acum, chestia e ca va fi greu sa merg cu automatica si jobul in paralel, asa ca as avea nevoie de o modalitate de a face bani fara sa fiu nevoit sa pierd multe ore de munca, sau daca le pierd, macar sa le pierd de-acasa din fata PC-ului. Any ideas/adivce? Apreciez.
    dacă știi să faci c�te una alta: Fiverr - Hire people to do things for $5

    nu e mult 5$, dar dacă ai multe comenzi, se adună destul.

    ---------- Post added 16-07-2012 at 11:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    te mai lasi de liceu ?
    u know it gurl

  17. #137 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Guys, I need a piece of advice. Vreau sa dau la poli la automatica si mi-e teama ca n-o sa intru la buget datorita mediei mici in bac, asa ca e posibil sa cad la taxa. Ca sa pot supravietui, as avea nevoie de un job. Acum, chestia e ca va fi greu sa merg cu automatica si jobul in paralel, asa ca as avea nevoie de o modalitate de a face bani fara sa fiu nevoit sa pierd multe ore de munca, sau daca le pierd, macar sa le pierd de-acasa din fata PC-ului. Any ideas/adivce? Apreciez.

    Odesk.
    Sau du'te la FR si ia'ti un job full time, desi nu e prea indicat, avand in vedere facultatea la care vrei sa mergi.

  18. #138 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    c�t mama dracu sunt taxele la paypal ? au fost trimisi 1.888$ si am primit 1.814.07$. aproape 4% ??? what the hell ???

  19. #139 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    @zinodaur: cel mai bine faci tot posibilul sa termini 12 clase chiar daca nu dai bacul...pana la urma Bacul il poti da si mai incolo..iar ca sa termini clasa a 12-a nu cred ca te chinui foarte mult

    in al doilea rand din ce ai povestit tu mama ta nu prea se comporta ca un "parinte" cu tine..mai degraba te considera o banca...de ce ii spui ca strangi bani ?

  20. #140 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    zinodaur cel mai bine faci ce stii tu ca este mai bine pentru tine. Daca nu mai vrei scoala si ai talente sa faci altceva atunci e foarte bine. Nu stiu ce tot ii trag atat colegii de pe forum cu liceul, facultatea, s.a.m.d. Zeci de mii de studenti termina anual si sunt someri sau lucreaza la patiserie sau nu au inteles nimic ca au trecut prin facultate doar de dragul de a trece. Iar angajatorii in ziua de azi te angajeaza pe ceea ce stii sa faci practic nu se mai uita nici dracu la ce scoala ai terminat sau daca ai terminat. Daca nu faci o facultate de prestigiu atunci din punctul meu de vedere este cam 0 oriunde ai invata. Stiu multe cazuri din cunoscuti unde cei cu talente si putin creier au ajuns super bine iar cei cu diplome de facultate si master stau si depun cv-uri si acum. (se exclude medicina aici)
    Cum a zis si Captain Planet "The choice is yours".

    P.S: Eu unul daca as putea sa aleg din nou atunci as spune pass la facultate si as opta pentru cursuri de specialitate pentru aptitudinile mele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 509 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 507 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts