Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 509 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast
Results 181 to 200 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #181 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Este player, care are si parte de download/editare/browse...

  2. #182 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Ok so are we back to spam ?
    PS: @zinodaur : asculta sfatul lui trickz , deschide un thread referitor la "discutie".
    Attached Images Attached Images 02242010_free-money.jpg

  3. #183 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Tudoran: Pe Dirpy vad ca apare un mesaj ca au pobleme cu YouTube-ul.
    Eu acum folosesc Easy YouTube Video Downloader , care e un Add-on de Firefox (sigur exista alternative pe Chrome sau alte browsere). E foarte bun, iti apare un buton de download sub fiecare video pe Youtube, daca nu ai gasit deja o solutie poti sa incerci.

  4. #184 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    cred că ăsta e cel mai sc�rbos tip care l-am văzut

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:15 PM ----------

    ffs poate cineva să imi incarce 7 euro pe vodafone și le trimit banii prin paypal ?

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:44 PM ----------



    sunt singurul care n-are sunet la clipu' ăsta ?

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:47 PM ----------

    whoop era de la firefox

  5. #185 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    After meeting for the first time on a Halo 3 game lobby 5 years ago, we built a relationship as best friends for 3 years through video games, myspace to facebook, then finally skype. Once we talked "face to face" we hit it off as a couple from then on. Now we finally got to meet in person for the first time after dating for 2 years...
    I live in Texas, he in Tennessee. We're currently engaged as well.

  6. #186 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Peee careeee*

  7. #187 SP
    Member Moromete's Avatar
    ...vrei ghiozdan cu dinozaur?
    ...destept ma!

  8. #188 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    who the f*** give a ****.

  9. #189 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...vrei ghiozdan cu dinozaur?
    ...destept ma!
    și p�nă la urmă nu i-a luat ghiozdan cu zinodaur. adică dinozaur.

    eu vreau să-mi iau asta: Kigurumi Shop | Dinosaur Kigurumi - Animal Costumes & Pajamas by Sazac

  10. #190 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nu stiti: sunt sanse sa primesc o reducere de student chiar daca nu sunt student in Romania? Ultima data cand am incercat la doamne au fost ceva de genu: "A da, da-mi sa vad ce ai!" Cum au vazut ca e scris in engleza si ca are pana si cod de bare pe el, doamnele au fost ceva de genu: "A...nu stiu cu destea. Nu cred ".

  11. #191 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poti 100%. Daca face gura, ii spui ca vrei sa vorbesti cu seful de ghiseu sa lamuresti problema. Mai incearca sa faca magarii de genul asta dar asta doar din nesimtire. Nu te lasa pacalit, primesti reducere.

  12. #192 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pai cred ca aia o sa incerc. Si o sa le citesc ce am gasit pe site-ul lor: "Hotăr�rea de Guvern nr. 309/1996 privind acordarea de reduceri cu 50% ale tarifelor pentru transportul local �n comun, de suprafaţă şi subteran, precum şi pentru transportul intern auto, feroviar şi naval de care beneficiază elevii şi studenţii din �nvăţăm�ntul de stat şi din �nvăţăm�ntul particular acreditat (cred ca la asta m-as incadra), cu modificările şi completările ulterioare". Teoretic totul ar fi ok. Asa as primi 25% parca. Pentru 50% trebuie sa ai cupoane parca (correct me if I am wrong).


    Daca nu, ma si gandesc sa fac niste smecherii : carnetu meu de elev care a expirat anul trecut (modific eu cu pixul si fac sa fie valabil si anul asta ), sau sa cer carnetul unui prieten care a terminat a 12a. Dar pe site spune ca o sa cearca si un act de identitate care sa confirme ca e al tau carnetul (desi eu nu tin minte niciodata sa fi cerut buletinul sau carnetul de sofer sau ceva de genu...dar nu se stie niciodata ce scortos te poate lua la intrebari). Alte propuneri?

    p.s. nu vreau neaparat sa fur, dar nu mi se pare corect sa platesc un bilet intreg desi sunt stundent. Si am si cardul meu de student la indemana care sa confirme treaba asta

  13. #193 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stai linistit, daca te duci cu o atitudine mai "inflacarata" si spui cuvant cu cuvant chestia aia, ii mai fluturi si ce act ai tu la tine pe sub nas, o sa fie derutata si panicata si n-o sa inteleaga nimic oricum si o sa-ti dea reducere de cat vrei tu

  14. #194 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by zinodaur View Post


    cred că ăsta e cel mai sc�rbos tip care l-am văzut

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:15 PM ----------

    ffs poate cineva să imi incarce 7 euro pe vodafone și le trimit banii prin paypal ?

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:44 PM ----------



    sunt singurul care n-are sunet la clipu' ăsta ?

    ---------- Post added 18-07-2012 at 01:47 PM ----------

    whoop era de la firefox
    mai zinodaure..vad ca ai o afinitate pentru scarbosenii

  15. #195 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cel mai tare "under construction" ever: 2GB Services!
    Manelele este viata mea

  16. #196 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cel mai tare "under construction" ever: 2GB Services!
    Manelele este viata mea
    Mai era un site de genu'...dar era melodia asta

    fa marie un'te dusi?!

  17. #197 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mai zinodaure..vad ca ai o afinitate pentru scarbosenii
    what'choo' talkin' 'bout foo' ?

    anywhore: are cineva idee pe ce timezone e PayPal ? also, de ce limita de withdrawal e de 500$ pe zi that's crap de bull

  18. #198 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    gifs_13.gi.gif
    gifs_14.gi.gif

  19. #199 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    un mini documentar interesant:


  20. #200 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    pai cred ca aia o sa incerc. Si o sa le citesc ce am gasit pe site-ul lor: "Hotăr�rea de Guvern nr. 309/1996 privind acordarea de reduceri cu 50% ale tarifelor pentru transportul local �n comun, de suprafaţă şi subteran, precum şi pentru transportul intern auto, feroviar şi naval de care beneficiază elevii şi studenţii din �nvăţăm�ntul de stat şi din �nvăţăm�ntul particular acreditat (cred ca la asta m-as incadra), cu modificările şi completările ulterioare". Teoretic totul ar fi ok. Asa as primi 25% parca. Pentru 50% trebuie sa ai cupoane parca (correct me if I am wrong).
    In 90% din locuri, nu o sa ai probleme. La RATB, e foarte probabil sa dai de cineva care nu vrea sa fenteze legea putin (real, reducerea de 50% se aplica doar pentru universitatile acreditate de statul romanesc - vezi Spiru Haret/Dimitrie Cantemir/etc), dar poti insista. La CFR o sa ai maxim reducerea de 25%, neavand cupoanele necesare pentru 50%, dar, din cate imi amintesc, puteai aplica la universitatea ta pentru carduri studentesti de transport, care ti-ar fi asigurat o reducere mai mare de 50%, in toata Europa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 509 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts