Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 509 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #2141 SP
    Member Devergo's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Doar tigani, insa de asta il apreciez eu pe Becali. Toata lumea il face prost, intelectual, om de nimic, dar oare cati oameni dau 0.001% din banii care ii da el ?
    Depinde si cui ii da. Majoritatea merg spre biserici si tigani deci....

  2. #2142 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar


    The amount of epicness is over 9000!

  3. #2143 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Crăciun fericit tuturor!
    Attached Images Attached Images 163394_10151190671421344_1609385689_n.jpg

  4. #2144 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Spambox XXL

    Ma uit la tv si vad cum un fraier a spart o banca in Bucureşti...mai bine spărgea una in parc si isi făcea rost de lemne pt foc. Cum sa spargi mă o banca in Romania la ora �nchiderii?

  5. #2145 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Depinde si cui ii da. Majoritatea merg spre biserici si tigani deci....
    Nu e chiar asa, uite doar din ce imi amintesc eu:
    case construite la inundatii
    la dezapezire
    sinistratii in Vrancea
    2 milioane de euro pt bolnavi

  6. #2146 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Spambox XXL

    Sursa: prosport
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1356367554685.jpg

  7. #2147 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  8. #2148 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Spambox XXL


  9. #2149 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  10. #2150 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Craciun fericit!
    Attached Images Attached Images tumblr_lwqam0hee71r8ixg0o1_500.gif

  11. #2151 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Craciun Fericit TUTUROR . ( scuze pentru intarziere )

  12. #2152 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Just sent a business proposal to Google :X...waitin' for response!

    Google+ e cam degeaba...m-am gandit ca daca ma accepta ca partener ...le ofer ideea mea .
    M-am gandit la o renovare a social media-ului
    O retea de socializare ce are tot ce ii trebuie. Aproape tot! User content + copyright material.

    Un "hi5" care sa uneasca elemente ale internetului dar si elemente de office, audio/photo/video editing . Ganditi-va la rezultatul unei coliziuni dintre facebook + twitter + youtube + instagram + google docs + deviant art + tumblr + 4chan (da...chiar si asta) + gmail + skype + chrome + google drive + soundcloud + etc.
    Doar ca layout-ul la care m-am gandit eu, este intuitiv, simplu,minimalist si cross-platform. Poate functiona la fel de bine cu mouse cat si cu un touchscreen.

    Am facut deja schitele si notitele, 230 de lire e cam mult pentru buzunarul meu ca sa fac patent pe idee.

    Acum astept cuminte raspuns de la google.
    Daca zic nu, sa nu primesc nimic raspuns...incerc si caut programatori si developeri pentru a pune ideea in aplicare.

  13. #2153 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mi s-a �nt�mplat �n această dimineață.


  14. #2154 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Kwanzaa - Wikipedia
    Kwanzaa este o săptăm�nă �ntreagă de onorare a patrimoniului african, marcat de participanți care aprind o „kinara” (nume de lum�nare).
    Este sărbătorită �n fiecare an din ziua de 26 decembrie p�nă la 1 ianuarie.
    Kwanzaa reprezintă șapte zile de sărbătoare, �nsoțite de activități ca iluminarea cu lum�nări, culmin�nd cu o mare petrecere și dăruirea unor cadouri.A fost creată de Ron Karenga și a fost prima dată sărbătorită de pe 26 decembrie 1966 p�nă pe 1 ianuarie 1967.

  15. #2155 SP
    Member A_A_A's Avatar
    CRACIUN FERICIT! Am activat din greseala bunicii optiuneaa vremea la Vodafone si nu stiu cum se opreste...nu merge cu STOPV la 600.Primesc mesaje de la 80135.Ce pot sa ii fac?am trimis si la 80135 si da eroare de expediere .

  16. #2156 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Am activat din greseala bunicii optiuneaa vremea la Vodafone si nu stiu cum se opreste...nu merge cu STOPV la 600.Primesc mesaje de la 80135.Ce pot sa ii fac?am trimis si la 80135 si da eroare de expediere .
    Nu poti sa dezactivezi din myVodafone? De pe site ma refer... Vezi daca-ti apare acolo ca fiind optiune activata.
    Daca nu... *222 (desi nu cred ca se lucreaza azi).

  17. #2157 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Just sent a business proposal to Google :X...waitin' for response!

    Google+ e cam degeaba...m-am gandit ca daca ma accepta ca partener ...le ofer ideea mea .
    M-am gandit la o renovare a social media-ului
    O retea de socializare ce are tot ce ii trebuie. Aproape tot! User content + copyright material.

    Un "hi5" care sa uneasca elemente ale internetului dar si elemente de office, audio/photo/video editing . Ganditi-va la rezultatul unei coliziuni dintre facebook + twitter + youtube + instagram + google docs + deviant art + tumblr + 4chan (da...chiar si asta) + gmail + skype + chrome + google drive + soundcloud + etc.
    Doar ca layout-ul la care m-am gandit eu, este intuitiv, simplu,minimalist si cross-platform. Poate functiona la fel de bine cu mouse cat si cu un touchscreen.

    Am facut deja schitele si notitele, 230 de lire e cam mult pentru buzunarul meu ca sa fac patent pe idee.

    Acum astept cuminte raspuns de la google.
    Daca zic nu, sa nu primesc nimic raspuns...incerc si caut programatori si developeri pentru a pune ideea in aplicare.
    Aiming pretty high there, eh buddy ?

  18. #2158 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    N-are nimic de pierdut, so...

  19. #2159 SP
    is the man! trickz's Avatar
    ...mai bine se lasa de liceu, abandona facultatea si lasa o femeie gravida. Si ucidea un caine.

  20. #2160 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    ...mai bine se lasa de liceu, abandona facultatea si lasa o femeie gravida. Si ucidea un caine.
    ???
    Attached Images Attached Images image.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 509 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 118 158 208 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts