Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 510 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 418 ... LastLast
Results 6,341 to 6,360 of 10183

Thread: Spambox XXL

  1. #6341 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Castiga Simona. Sa vezi ce rage aia apoi.

  2. #6342 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doamne ajuta

    ---------- Post added 16-08-2014 at 04:38 ----------

    Mda, cred ca devine un complex.

    ---------- Post added 16-08-2014 at 04:43 ----------

    A facut-o lata arbitru paulei...

  3. #6343 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Imi vine sa iau arbitrul de par s-o tarasc in cercuri cu fata lipita de asfalt. Just sayin'...

  4. #6344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din pacate arbitru a f.. t un punct important, daaaar Simona ar trebui sa învețe si ea din comportamentul mizerabil... nu am văzut in viata mea un jucător de tenis atât de enervant si lipsit de fair play, sper sa nu devina un complex aceasta rusoaica. Nu cred ca anul asta are șanse la US Open, dar anul viitor sigur câștiga un turneu important. Hai Simona!

  5. #6345 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am adormit dupa al doilea set din pacate imi pare rau de simona, sper sa-si ia revansa intr-o finala de grand slam.

    in alta ordine de idei, ce a devenit shark week, s-au tampit si astia de la discovery https://www.youtube.com/watch?v=i5C-DQ0edR0#t=147

  6. #6346 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ) Best AD EVER!!!!!

  7. #6347 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cam asa se face reclama la jocuri in China


  8. #6348 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  9. #6349 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Game over, lad.

    uploadfromtaptalk1408389709647.jpg

  10. #6350 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    IT'S LIKE I'M THERE!


  11. #6351 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  12. #6352 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cine a mai comandat de pe ebay.co.uk a avut probleme cu numele? Mie pe pachet imi scrie Danny (user nameu-ul), nu numele real trecut la billing address. Asa nu imi da vamesul pachetul.... Ce pot sa fac? Am asteptat o luna dupa pache + o saptamana in Romana.

  13. #6353 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Scoate factura pentru a dovedi ca esti tu. Si mie mi s-a intamplat si pe ebay.com si nu numai cu username-ul. La destinatar mi-au trecut o gramada de chestii. Unul dintre ultimele pachete era pentru "Airmail". Normal ca a trebuit sa le explic celor de la Posta Romana ca nu e pentru Vasile Airmail sau pentru Airmail SRL din Romania si ca este doar o greseala din partea expeditorului. Nu e vorba ca e o comanda de pe ebay.co.uk sau alt site, problema e a celui care trimite pachetul. Mergi cu factura printata si totul e ok.

    ---------- Post added 20-08-2014 at 14:39 ----------

    Pfoaaa. Iar a furat-o arbitrul pe Simona Halep. Asa e baieti?

  14. #6354 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Care factura mai exact? De pe ebay sau paypal?
    Culmea, la billing address am trecut numele meu complet chiar de 2 ori si pe factura sunt trecut Danny danny...
    Ma mai face si tipa aia de acolo ca nici numele nu stiu sa mi-l scriu, se mai adreseaza si cu "pustiulica".

  15. #6355 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Eu ma duceam cu cea de pe ebay. Dar o poti scoate si pe cea de la paypal. Nu inteleg de ce te incurci cu orice functionar care isi uraste viata pentru ca lucreaza acolo. Vorbeste direct cu dirigintele daca nu poti vorbi cu primatele de la ghiseu. Eventual du-le si niste banane. i know i did that.

  16. #6356 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Unde am fost eu dupa pachet e o singura femeie + vamesul care vine doar miercuri si vineri intre orele 10-12. Nici gravidele nu au un asa program.
    Ca sa merg la dirigintele ei, mai ocolosesc jumate de ora. Oricum am fost si i-am spus de atitudinea ei + reclamatii la Bucuresti. Tipa de la telefon a vorbit frumos si o inteles situatia.

    Ma enervat cum da ea replici, cand am ajuns acolo la ora 10 si am intrebat daca o venit vames-ul imi spune ca nu stie, nu sta la ea sub pat. Oricum, vineri cand merg o sa imi pun castile la telefon si inregistrez cu vorbeste ea. Am incercat sa vb frumos cu ea da cand am vazut ca nu se poate am inceput sa o fac in toate felurile. Mai spune ca isi cheama barbatau sa ma bata ca e la o firma de paza si de-astea.
    Nu imi trebuie multe, vineri am sa ii duc niste banane.

    Am intrebat ce nume am pe pachet si nu o vrut sa imi arate. M-am dus la diriginte si deabea atunci am aflat ca e trecut nume fictiv.

  17. #6357 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  18. #6358 SP
    Member cr0c0's Avatar

  19. #6359 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Era cazul


  20. #6360 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Stie cineva vreun site/magazin care are oferte la Xbox One?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts