Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 369 of 510 FirstFirst ... 269 319 359 367 368 369 370 371 379 419 469 ... LastLast
Results 7,361 to 7,380 of 10182

Thread: Spambox XXL

  1. #7361 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    pai... ei se fac ca ploua, mi se pare putin in ofensiva mailul lor. depinde acum pana unde sunt dispusi sa mearga cei care au comandat.

  2. #7362 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai aia e nasol, ca se fac ca ploua, mai bine spuneau ca nu livreaza nimic si gata. Mi-e sa nu puna curierii pe drumuri degeaba, sa vina la usa, sa ne spuna pretul intreg si noi sa-i trimitem de unde au venit.

  3. #7363 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu am facut nici o comanda pe respectivul site insa, nu prea inteleg cum ei nu sunt obligati si nu isi asuma nici o responsabilitatea...

  4. #7364 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    am semnat petitia online, trebuie sa facem scandal. aia e reclama mincinoasa!

  5. #7365 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Linistiti-va.

    Site-ul este excelent eu cumpar de pe el de ceva vreme (inca de cand era gamestore.hu). Preturile sunt bune si pe langa asta mai primesti si la fiecare comanda (cel putin eu am primit si am vazut si poze pe forum de la alti useri care au primit) bonusuri gen postere si etc.

    Faza cu produsele la 0 lei ii de cateva luni (ba chiar din vara daca nu ma insel), nu de ieri/azi de cand ati descoperit-o voi, si nimeni n-a luat-o in seama.

    Aveti prea mult timp liber, asta-i problema

  6. #7366 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Prea mult timp liber, prea putine jocuri .

  7. #7367 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Serios acum...nu are are rost atata tam tam :/ baietii sunt chiar de nota ZC (cine a mai cumaprat de la ei poate confirma).

  8. #7368 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Așteptați voi să vă livreze cineva produse la 0 lei, apelați la o instanță judecătorească și probabil că veți face peri albi, dar nu veți rezolva nimic. Tu, dacă ai fi in locul retailer-ului.. ai livra produse la 0 lei?

    Să lăsăm eMag-ul care a livrat produse la 1 leu.. Ăia își permit, că au venituri extrem de mari.. probabil că au sacrificat un 5% din profitul obținut de Black Friday și au scăpat de niște resigilate din stoc pe care nici dracu nu le cumpăra, iar pe lânga asta au avut parte și de reclamă moka.

    Așteptați să va pice în traistă lucruri gratuite, că sigur veți avea parte de ele. Să fiți voi sănătoși, dar vă ambalați prea tare!

  9. #7369 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu am renuntat la ce comandasem din pura curiozitate de la ei, sa fie sanatosi.

  10. #7370 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    For the first time in well over a decade, 2014 may not be the year of the pirate.....
    Several sources have shown that traffic to some of the web’s most notorious destinations is dying more rapidly than characters in Game of Thrones.
    http://www.pcpro.co.uk/features/3877...going-straight

  11. #7371 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ouaaaaaaayayayaya
    Attached Images Attached Images 10885047_10152969249068249_8295717393685552970_n.jpg

  12. #7372 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    De pe Reddit Secret Santa. Dintr-un oras de langa LA.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  13. #7373 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    felicitari! eu nu mi-am facut curaj sa ma inscriu. tu ce ai trimis sau macar unde?

    ---------- Post added 30-12-2014 at 20:56 ----------


  14. #7374 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Am trimis unei tipe din UK o carte de Radu Anton Roman cu retete romanesti in engleza si un CD cu George Enescu.

  15. #7375 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mereu un clasic
    Attached Images Attached Images revelion.jpg

  16. #7376 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    De pe Reddit Secret Santa. Dintr-un oras de langa LA.
    Eu am primit un pres cu New York si o jucarie de plus, ambalate in sictir, fara explicatii sau relevanta cu interesele declarate de mine. Pentru cadoul facut de mine, nu am alocat un buget mare, dar m-am chinuit sa fie cat mai relevant si util...
    Attached Images Attached Images photo-mat-plushie-1419483815-587118109175.jpg

  17. #7377 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Am trimis unei tipe din UK o carte de Radu Anton Roman cu retete romanesti in engleza si un CD cu George Enescu.
    frumos.

  18. #7378 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  19. #7379 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    I see whacha did there

  20. #7380 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts