Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 378 of 510 FirstFirst ... 278 328 368 376 377 378 379 380 388 428 478 ... LastLast
Results 7,541 to 7,560 of 10182

Thread: Spambox XXL

  1. #7541 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  2. #7542 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  3. #7543 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ^e fake.

  4. #7544 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar





  5. #7545 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  6. #7546 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Google Earth Pro devine FREE.

  7. #7547 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  8. #7548 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    "Saptamana trecuta am implinit 40 de ani si nu imi venea sa ma dau jos din pat in acea dimineata. Am reusit sa ma adun si sa merg jos pentru micul dejun, in speranta ca sotia mea imi va spune 'La multi ani!' si imi va face un cadou. Insa de abia mi-a dat 'Buna dimineata!', ce sa mai vorbim de 'La multi ani!'. M-am gandit... 'Asta e casnicia pentru tine, insa copiii... Copiii isi vor aminti'.
    Copiii au venit, au mancat si nu mi-au adresat nici macar un cuvant. Asa ca atunci cand am iesit din casa sa merg la serviciu eram destul de deprimat.
    Cand am intrat in birou, secretara mea Joanne a spus: 'Buna dimineata, sefule, si la multi ani!'. M-am simtit putin mai bine stiind ca macar cineva si-a amintit. Am lucrat ca un zombie pana la ora 1, atunci cand Joanne mi-a batut in usa si a spus: 'Stii, e o zi asa frumoasa afara si e ziua ta, de ce nu mergem sa mancam, doar tu si eu?'. Am spus: 'Multumesc, Joanne, e cel mai bun lucru pe care l-am auzit toata ziua. Haide sa mergem!'.
    Am mers la pranz, insa nu in locul obisnuit. M-a dus intr-un bistro intim, la o masa privata. Am baut doua pahare si mi-a placut foarte mult mancarea. In drum spre birou Joanne a spus: 'Stii, e o zi asa frumoasa... Nu trebuie sa ne intoarcem chiar acum la birou, nu?'. I-am raspuns: 'Nu. La ce te-ai gandit?'. Mi-a spus: 'Haide sa mergem la mine, e aproape'.
    Dupa ce am ajuns la apartamentul ei, Joanne s-a intors spre mine si a spus: 'Sefule, daca nu te deranjeaza, ma duc pana in dormitor pentru cateva clipe'. 'Ok', i-am raspuns emotionat. S-a dus in dormitor si, dupa cateva minute, s-a intors cu un tort urias...
    Urmata de sotia mea, de copii si de zeci de prieteni si colegi de munca, toti cantand 'La multi ani!'
    Iar eu stateam si ma uitam la ei...
    De pe canapea...
    Dezbracat".

  9. #7549 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  10. #7550 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    hai ca mai este putin din weekend, sa profitam de el:


    asta e pentru maine dimineata, o postez acum pentru ca mi-e frica ca nu o sa o mai gasesc:

  11. #7551 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Unul dintre putinele lucruri la care stam mai bine decat restul lumii.
    Attached Images Attached Images 25946-qgw7ho.png

  12. #7552 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    RonaN cand poti sa intri pe steam sa dai accept ca este singurul mod de chat cel mai folosesc .

  13. #7553 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wow asa bine stau japonezii?

  14. #7554 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  15. #7555 SP
    Member Rukax's Avatar

  16. #7556 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  17. #7557 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    aia merge mana-n mana cu asta


  18. #7558 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  19. #7559 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Monty Oum, creatorul: Haloid, Dead Fantasy si RWBY a murit ieri la varsta de 33 de ani datorita unei reactii alergice in timpul unei operatii care la adus intr-o stare de coma acum 10 zile. RIP cu siguranta iti vom simti lipsa.

    Sursa: http://roosterteeth.com/members/jour...php?id=3302319
    Attached Images Attached Images tumblr_nj67clcn0c1tsnc1bo1_1280.png

  20. #7560 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts