Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 456 of 509 FirstFirst ... 356 406 446 454 455 456 457 458 466 506 ... LastLast
Results 9,101 to 9,120 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #9101 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E acolo lângă Jordan, nici mie nu îmi place baschetul dar pe ăștia nu aveam cum să nu-i știu.

  2. #9102 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai am auzit de el, dar nu stiam cine e, cum arata, ce face, etc.

  3. #9103 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    E acolo lângă Jordan, nici mie nu îmi place baschetul dar pe ăștia nu aveam cum să nu-i știu.
    E peste Jordan.

  4. #9104 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dar e mai bun decat Bugs Bunny?


  5. #9105 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Completați si voi asta, poate schimbă ăștia ceva, Netflix România e o glumă
    https://docs.google.com/forms/d/1Q44...ewform?c=0&w=1

  6. #9106 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dar e mai bun decat Bugs Bunny?

    Lola e si mai buna

  7. #9107 SP
    Senior Member Zero's Avatar



  8. #9108 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Completați si voi asta, poate schimbă ăștia ceva, Netflix România e o glumă
    https://docs.google.com/forms/d/1Q44...ewform?c=0&w=1
    Done. Chiar dacă la mine Smartflix încă funcționează fără probleme, e adevărat ce spui, pe ro e super slab conținutul...

  9. #9109 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce bine merg jocurile astea cu Powerwolf!


  10. #9110 SP
    Member biagyydog's Avatar

  11. #9111 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  12. #9112 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Interesanta chestiunea asta... iar pretul si mai si: 3.849 Lei (redus de la 5.500 Lei)
    Robot de colectie RS Media - Wow Wee - eMAG.ro

  13. #9113 SP
    Member iUser's Avatar
    La vara voi pleca 2 luni la un internship in alta tara si as vrea sa-mi iau si consola cu mine (PS4), in cazul in care mai ramane loc in bagaj. Cum as putea sa il impachetez ca sa fiu sigur ca nu ajung cu ea in mai multe bucati? Ma gandeam sa iau o geanta de genul si sa il bag cumva intre haine.

  14. #9114 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Pai si esti in greutatea acceptata? Fiindca in cala in nici un caz nu o duci, deci o vei lua ca si bagaj de mana - si stiu ca unele companii mai stramba din nas la bagaj de mana prea greu/ voluminos etc. Altfel este ok zic eu.
    Gandeste-te insa daca merita un astfel de efort pentru doar 2 luni; poti lua si o consola portabila - nu tine loc de un PS4, dar macar ai ceva. Si astfel vei avea mai mult spatiu pentru cine stie ce nebunii ai mai dori sa cumperi de acolo.

  15. #9115 SP
    Member iUser's Avatar
    Nu prea as avea ce sa cumpar pentru ca am mai fost in acea tara si ca turist. Ma gandeam sa o iau pentru ca am coleg de camera si mai jucam FIFA. Mai am timp sa ma decid, deocamdata nu stiu nici ce tip de tv am in camera... Multumesc!

  16. #9116 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Am luat mai demult PS4 cu mine in bagajul de cabina si nu au comentat nimica. Bagat intre haine nu a patit nimica si am scapat geanta de cateva ori.

    Asta a fost cu British Airways , cu Taromul deobicei comenteaza cateodata pana si la un nenorocit de incarcator de telefon ( mai ales in perioada asta cu atatea atentate si refugiati )

  17. #9117 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie nu mi-a comentat Tarom/Air France/KLM/Turkish Airlines/American Airlines avand o consola (PS4/X360/PS3) in bagajul de mana. Comenteaza insa si verifica mereu camerele foto/video, bateriile si incarcatoarele, luminile portabile, etc etc. Dar daca nu pleci pentru o perioada mai lunga, si eu zic ca nu are rost. Cat ai timp liber mergi si bucura-te de locul in care te afli, FIFA nu pleaca niciunde. Parerea mea

  18. #9118 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  19. #9119 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ITS COMING


  20. #9120 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by iUser View Post
    La vara voi pleca 2 luni la un internship in alta tara si as vrea sa-mi iau si consola cu mine (PS4), in cazul in care mai ramane loc in bagaj. Cum as putea sa il impachetez ca sa fiu sigur ca nu ajung cu ea in mai multe bucati? Ma gandeam sa iau o geanta de genul si sa il bag cumva intre haine.
    De ce nu lasi consola in standby si folosesti functia de stream? Ai nevoie doar de un laptop si de un controller.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 456 of 509 FirstFirst ... 356 406 446 454 455 456 457 458 466 506 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts