Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 510 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 10181

Thread: Spambox XXL

  1. #1341 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ca tot vorbi vorba de EBAY, am comandat ceva pe data de 27sep, am platit si inca nu mi-a venit coletul, din Anglia trebuie sa ajunga.Tipul are 39.000 calificative.Ce e de facut? i-am aseara un mail dar nu am primit raspuns.

  2. #1342 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ebay și-a schimbat de ceva vreme identitatea, dar nu au făcut mare tam-tam, �nsă acum a devenit totul oficial.

    Welcome to the new eBay.
    ok
    Attached Images Attached Images i-agree.png

  3. #1343 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  4. #1344 SP
    Senior Member axton's Avatar
    The new ebay ... suna ca si cum apple si-a bagat nasul acolo ( The new ebay -The new Ipad , -The new iphone ...)
    But maybe it's just my impression ...

  5. #1345 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    imi place ca zice Xbox 360 controller for PC de doua ori, da' deloc Wiimote / DS3.

  6. #1346 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  7. #1347 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Ca tot vorbi vorba de EBAY, am comandat ceva pe data de 27sep, am platit si inca nu mi-a venit coletul, din Anglia trebuie sa ajunga.Tipul are 39.000 calificative.Ce e de facut? i-am aseara un mail dar nu am primit raspuns.
    Pai e simplu. Intai de toate vezi care este policy-ul la produsul respectiv (trebuie sa scrie acolo in cat timp poti cere refund, return, etc.) Dupa care, daca seller-ul nu raspunde, ii faci report la eBay. Daca userul chiar e de buna credinta (si dupa 39.000 de calificative pozitive sigur e), o sa ramai socat cat de repede raspunde cand ii vine problema de la eBay si nu de la tine. Daca seller-ul nu vrea sa rezolve, iti vei primi banii inapoi de la eBay (in caz ca era produs cu asigurare si sub 500 EUR)...

  8. #1348 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �ncă un controller interesant, foarte fain că se poate customiza după bunul plac.

    Major League Gaming - Pro Circuit Controller for PlayStation�3 - GameShark� Store


  9. #1349 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    �ncă un controller interesant, foarte fain că se poate customiza după bunul plac.

    Major League Gaming - Pro Circuit Controller for PlayStation�3 - GameShark� Store
    Interesant conceptul... dar mi se pare cam expensive

  10. #1350 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Băăă, e vineri!!!! GUNKAKAKA!!!


  11. #1351 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    No ladies tonight!!!
    Attached Images Attached Images lol.gif

  12. #1352 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    monday_blues.jpg

  13. #1353 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    want

  14. #1354 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ăsta știe karate!


  15. #1355 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    AHahaha, tricoul de la 1:57

  16. #1356 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Cel mai bun pret din Romania, indeeeed
    Attached Images Attached Images screen-shot-2012-10-12-8.15.23-pm.png

  17. #1357 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  18. #1358 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    10 lucruri pe care nu le ştiaţi despre meciul Turcia-Rom�nia
    � Jucătorii Naţionalei au fost plăcut surprinşi de faptul că �n Istanbul se găsesc foarte multe produse tradiţionale rom�neşti: şaorma, kebab sau baclava;

    � Selecţionerul are mai multe variante de echipă, el primind bileţele cu primul 11 de la absolut toţi patronii din Liga I;

    � Gigi Becali le-a promis turcilor că dacă vor pierde le va construi o moschee;

    � Piţurcă le-a cerut şefilor FRF ca p�nă la meciul retur cu turcii să aibă la dispoziţie un stadion ultramodern la Călugăreni sau Podul �nalt;

    � Pentru că Hagi nu antrenează niciuna dintre echipe, meciul este deschis oricărui rezultat;

    � �naintea partidei, tricolorii se vor relaxa �n cadrul unui harem;

    � Piţurcă le-a recomandat tricolorilor să atragă jucătorii adverşi �n porţiunile mai mlăştinoase ale gazonului;

    � Partida din această seara va fi comentată de Robert Turcescu;

    � Rom�nia nu are cum să nu bată turcii. �n cel mai rău caz, va bate Mutu un chelner turc;

    � Echipa care va avea balonul �n prima repriză va fi stabilită după ce arbitrul va da cu turbanul la mijlocul terenului.

  19. #1359 SP
    Member Cata96's Avatar

  20. #1360 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 510 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts