Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Creepiest posts on CG

  1. #1 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

    Creepiest posts on CG

    Rasfoind prin almanahele forumului meu drag, am gasit un post a la Jeffrey Dahmer si asa m-am gandit eu ca ar fi frumos si bine sa avem si un thread de gen.
    So here goes:

    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Esti circumcis nu? sau e ceva fake?
    Postul la care se face referire este acesta:

    Quote Originally Posted by muski View Post
    Mai nou pe aici, cateva poze si cu mine in diferite ipostaze.


    Attachment 37636

    Attachment 37637

    Attachment 37638

    Attachment 37639

    Attachment 37640

    Attachment 37641


    sorry nu stiu de ce le-a pus asa...
    So, anyone who beats this are un cadou de la mine. Inca nu stiu ce, dar gasesc eu ceva.

    Challenge accepted?

  2. #2 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nothing beats RO-Mircea:

    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    mesaj catre RO-Mircea... stiu ca nu postezi nimic aici ci doar citesti, cred ca nu poti face nimic nici chiar tu pt a rezolva problema dar da-mi un mesaj te rog sa-mi explici ce sa intamplat....
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    tacconi, vezi că există PM, folosește-l cu �ncredere.
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    daca aveam cum era bine.... pana acum luam legatura cu el doar prin ps3... este o umbra... apre in orice joc online si poate face orice... am ramas stupefiat de fiecare data... scuze daca am deranjat pe cineva cu postul meu... stima
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    a luat legatura cu mine RO-Mircea care eu cred ca e printre cei mai buni hackers de la noi si mi-a spus ca da pariu ca in momentul asta nimeni de la sony nu stie o data sigura.... dar nu are rost sa m-a contrazic cu voi... mai vorbim pe 4 de ziua mea.....
    Inca traiesc cu frica din cauza lui.

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    "este o umbra" MOOOOR

  4. #4 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Rasfoind prin almanahele forumului meu drag, am gasit un post a la Jeffrey Dahmer si asa m-am gandit eu ca ar fi frumos si bine sa avem si un thread de gen.
    So here goes:



    Postul la care se face referire este acesta:



    So, anyone who beats this are un cadou de la mine. Inca nu stiu ce, dar gasesc eu ceva.

    Challenge accepted?

    Nu pot zice ca-mi amintesc cu exactitate evenimentul respectiv, cu o zi inainte il cunoscusem pe muski, jucase cu mine si cu reborn borderlands si pare-mi-se ca s-a creat o mica discutie legata de eveniment, nu cred ca am fost atat de cretin incat sa nu-mi dau seama, am o memorie vizuala extraordinara, imi amintesc cu exactitate si ce nivel jucam si locul dar de discutie vag imi amintesc, exista totusi o mica posibilitate sa fi fost intr-o stare de cretinitate maxima si sa nu-mi fi dat seama dar totusi printre randuri imi amintesc ca am facut o gluma care arata ca realitatea pura.

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    am o memorie vizuala extraordinara
    YUP, we noticed.

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Tudiniutz a dat thanks. Ai de plm.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce e creepy, e ca lagul lui Rasko in a descoperi un thanks dat de mine a durat fix 5 ani. E mai creepy decat *****ul de plastic al lui muski.

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    da-mi thx in plm ca te bat

  9. #9 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai vorbim peste inca 5 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts