Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: 1st April News: Serviciul Xbox-Live gratuit

  1. #21 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Vezi tu "huber", despre asta este vorba: eu ti-am inteles ideea, dar gramatica ta este dezolanta. Pe un forum este imaginea ta si cred ca ar trebui sa-ti fie rusine cat de agramat esti. Daca tot te iei de cineva, macar incearca sa ai sub 5% greseli ortografice si de punctuatie. Nu este un forum de lingvistica, dar esti o mizerie pentru Neamul Romanesc.

  2. #22 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    MonkY, ai idee cati evita sa posteze pe aici, vorbesc de pe computergay, si de ce? Ce-ar fi sa organizezi niste intalniri tematice? Discutii pe anumite subiecte, nu pe cum arata gaina la o anumita carciuma. Zic si eu!
    Personal prefer ca pe cei de pe computersomething sa evite in continuare sa posteze aici. Nu de alta dar m-am saturat de aroganta forumistica ce invadeaza sectiunea de Generalitati de pe acolo. Toti forumistii lui peste sunt miezul din dodoasca, care mai de care sa-si expuna parerea cu cat mai multe cuvinte din Dex ca sa-si multiplice ipocrizia cu care ei se vad intelectuali.
    Prefer sa ma lipsesc de astfel de caractere si in schimb, sa stau pe un forum unde eu cu de-alte tine ridicam media de varsta pana la 15 ani. Nu trebuie sa o fac pe superiorul in fata nimanui, si chiar poate pot schimba ceva in modul in care noua generatie vede jocurile.
    Cat despre discutiile tematice? Nu stiu ce sa zic, dar noi cand ne adunam la intalnirile respective, vorbim despre jocuri in general. Ca doar asta e tema intalnirii. Nu ne-am dus in Banbu si nici la cinematograf impreuna. Ci tocmai sa purtam astfel de conversatii.

  3. #23 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Chifteluta , nici nu o sa vezi la mine gramatica foarte buna , scriu cat sa inteleaga lumea si sa nu imi primesc avertisment, chiar ma doare undeva de toate comentarile voastre in special ale lui Mika care incearca de fiecare data sa ma intepe .Khan iti dau dreptate 100%

  4. #24 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Poate te si spargi daca te inteapa (pls god)!

  5. #25 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai parca tu (ateul) ala care se batea cu pumnu-n piept ca nu exista religie etc si vi cu expresi de genu (pls god) care pentru atei este o adevarata rusine , cat despre persoana ta nops66 pentru mine este egala cu zero , la fel si atitudinea ta .

  6. #26 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu zic sa incetati cu offtopic-ul si insultele gratuite, lipsesc cei 7 ani de-acasa.

  7. #27 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Eu zic sa incetati cu offtopic-ul.
    Bun, si care-i ontopicul? Sau vrei sa discutam cat de mult ne bucuram ca o sa avem XBoxLive gratuit? La asa subiecte asa discutii. Invatati sa culegeti ce ati semanat.

  8. #28 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
    Wow! Ce stire! Abia astept! Se vor lansa in acelasi timp? Daca e gratuit ma bag si eu la plata.

    Sunteti PENIBILI! Daca voi considerati astea glume..., adica sa mai aveti pretentia sa guste cineva porcariile astea, sorry! Ma dezic de console si admit vorba unui clasic de pe Computergames ca, "consolistii sunt niste retardati care joaca jocuri de copii mici pe niste aparate infantile".

    Imi place campania asta de 1 aprilie. Continuati tot asa. Vine iepurasul acum. Sunt curios ce premii mai dati?!
    de acord gluma asta e lame ,nu are haz.vrei sa sti ceva mai penibil ? ca tu ai ajuns sa il citezi pe "un clasic de pe consolegames" ai cumva un carnetel unde iti scri toate maretele lui fraze ? in fine sa revenim la subiect , citatul scris de tine mai sus e clar rezultatul unui fanboy "clasic" frustrat (poate ca platforma lui preferata nu este favorita game developerilor ? ).
    - "consolistii sunt niste retardati care joaca jocuri de copii mici" - nu inteleg la ce se refera acest "clasic" (care de altfel e contemporan cu mine si sunt mandru de asta.....NOT! ) adica majoritatea jocurilor care sunt pe PC se regasesc si pe console !!!! intelegi ? te referi la faptu ca avem LBP ,lego batman ,lego indiana jones,viva pinata ? asta inseamna varietate si nu inseamna ca aste ne jucam.
    -"pe niste aparate infantile"-daca parinti nu isi permit sa imi cumpere un computer de 4000 de lei SI sa tina pasu cu noile tecnologii adica upgrades in fiecare an .
    aaa ... si consolele sunt de 5 ori mai fun ca un pc , in fiecare duminica vin prietenii pe la mine sa jucam fighting games ,pe pc si sa fie acele jocuri tot nu e la fel de fain ca in fata unu tv .

    ps:nightbox pentru initiativa macar te-ai straduit.

  9. #29 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    pai parca tu (ateul) ala care se batea cu pumnu-n piept ca nu exista religie etc si vi cu expresi de genu (pls god) care pentru atei este o adevarata rusine , cat despre persoana ta nops66 pentru mine este egala cu zero , la fel si atitudinea ta .
    Sentimentul e reciproc, chill. Nu inteleg de ce te tot chinui atat sa strangi posturi, oricum postezi numai ineptii si "agramaticalitati". Cu asta am terminat.

    Over&out

  10. #30 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Anyone, close thread, pls...

  11. #31 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Chifteluta , nici nu o sa vezi la mine gramatica foarte buna , scriu cat sa inteleaga lumea si sa nu imi primesc avertisment, chiar ma doare undeva de toate comentarile voastre in special ale lui Mika care incearca de fiecare data sa ma intepe .Khan iti dau dreptate 100%
    Ca sa fiu in ton cu declaratia ta iti dedic:


  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vad ca unora le este greu sa faca diferenta dintre "PENIBILISM" si un concurs, o gluma, o idee funny. Aceste threaduri de 1 Aprilie au fost clar urmarea unuia dintre concursuri: Concurs "April's Fools" - Console Games Forum . Nu trebuie ca toate sa fie funny, nu trebuie ca toate sa fie super elaborate. Fiecare cu cat poate. Insa nici nu e fair ca persoane care nu ridica macar un deget sa dea lectii despre cum se face si cum nu. Inca odata, felicitari celor care au incercat si care au participat. Vom anunta pe 15 castigatorii la toate concursurile. Chifteluta, pt. a n-a oara, Adio ! Imi pare rau, dar pentru tine cuvinte frumoase nu exista. Prietenii nu au ce cauta, nici macar online. Comunitate e cuvant imaginar. Prin urmare, bafta acolo unde iti este mai bine (computergames)...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. 1st April News: Cliff Bleszinski rapit! By Rasko in forum Offtopic
    Replies: 10 Last Post: 18-04-2009, 04:00
  2. 1st April News: Syberia 3 anuntat By erik95 in forum Offtopic
    Replies: 8 Last Post: 02-04-2009, 20:52
  3. Replies: 5 Last Post: 02-04-2009, 13:51
  4. Replies: 8 Last Post: 01-04-2009, 19:20
  5. 1st April News: Xbox Live in Romania By Mariusik in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 01-04-2009, 11:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts