Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: 1st April News: PARASKAVEDEKATRIAPHOBIA Anuntat !

  1. #1 SP
    Member slabunator's Avatar

    1st April News: PARASKAVEDEKATRIAPHOBIA Anuntat !

    PARASKAVEDEKATRIAPHOBIA, produs de PNEUMONOULTRAMICROSCOPICSILICOV GAMES, este sequel-ul celebrului Revenge of The Flying Tea Cups si are ca data de lansare vineri treisprezece august 2010. Se afla in productie de ceva timp, iar dupa succesului primului joc asteptarile sunt desigur mari. Pentru cine nu a jucat primul joc, este vorba de un grup de alcoolici anonimi care trebuie sa scuture copaci pentru ca trenuri sa pice din ei, trenuri din care ies curcani mutanti care scuipa flacari, care trebuie sa salveze 6 cai frumosi pentru a impiedica apocali... nu, defapt trebuie sa ii salveze doar pentru ca is frumosi, cai care trebuie sa traga caleasca blindata al lui Michael Jackson, pentru a-l duce pe Mikey la piscina municipala, piscina din care sare Rudolf renul mosului pentru a-i da un RPG lui Steven Segal care, cu RPG-ul trebuie sa distruga tortul de fructe otravita al lui Gigi Becali... astfel asigurand viitorul omenirii.

    Citez pe producatorul jocului Juan-Carlos du'Curmapuci:
    Games have been very repetitive lately,nothing new and fresh ... but this is so complex, that it will blow your Chuck Norris panties away!
    Jocul va iesi pe PS3, Xbox 360 si Nintendo Wii, can't wait!
    Attached Images Attached Images steamocto_final1600.jpg

  2. #2 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Frate ai thanks, da nu pentru gluma ci pentru poza !!! In poza asta am vazut ceva cu adevarat interesant, ceva ce nu cred ca voi juca prea curand pe consola. Oricum este ceva foarte fresh ce denota imaginatie nu copy/paste !!!

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Bine zis. Sunt curios. De unde-i imaginea?

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    are trebuie sa scuture copaci pentru ca trenuri sa pice din ei, trenuri din care ies curcani mutanti care scuipa flacari,
    Copy/paste dupa AVGN - Atari Jaguar part 2.

  5. #5 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Copy/paste dupa AVGN - Atari Jaguar part 2.
    mi se parea mie ca am auzit asta undeva , era la jocul cu pinguinii pentru Jaguar

  6. #6 SP
    Member slabunator's Avatar
    ce-i drept e drept, m-am inspirat din AVGN episode:atari jaguar part 2 . da nu mai ziceti la nimeni
    poza este luata de pe un site foarte mishto cu artworks, pe care chiar vi-l recomand www.conceptart.org/forums > sectiunea "it s finally finished". eu ma pierd uitandu-ma prin ele
    se pare ca threadul a fost mutat ,probabil ca era cam freaky sa stea pe prima pagina a site-ului lol

    PS.:cuvintele ciudate folosite sunt veritabile, primult inseamna frica de vineri treisprezece iar al doilea, care e si cel mai lung cuvant in engleza (45 litere) inseamna "a sort of lung desease", trebuie sa fac yoga la limba ca sa-l pronunt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. 1st April News: Cliff Bleszinski rapit! By Rasko in forum Offtopic
    Replies: 10 Last Post: 18-04-2009, 04:00
  2. 1st April News: Syberia 3 anuntat By erik95 in forum Offtopic
    Replies: 8 Last Post: 02-04-2009, 20:52
  3. 1st April News: Playstation 3 Price-cut By Mariusik in forum Offtopic
    Replies: 14 Last Post: 01-04-2009, 23:41
  4. Replies: 2 Last Post: 01-04-2009, 18:23
  5. 1st April News: Xbox Live in Romania By Mariusik in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 01-04-2009, 11:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts