Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Trucuri magice explicate in limba romana pentru incepatrori

  1. #1 SP
    Junior Member mariusfanea's Avatar

    Wink Trucuri magice explicate in limba romana pentru incepatrori

    Salutare! Sunt cam nou pe forum, si primul subiect al meu vreau sa fie despre trucuri. Mie, unul, trucurile imi plac si imi place sa le fac, chiar daca nu sunt foarte priceput la asta, dar asta nu inseamna ca nu as invata daca as avea surse ... Problema mea e ca nu vorbesc engleza, si tutoriale cu trucuri nu pea sunt in limba romana, in cazul in care cunoasteti sau dati de vreun site, video explicativ sau poate chiar tutorial cu trucuri in limba romana va rog sa lasati un link sa vedem si noi despre ce e vorba. Si totusi, daca e forum, voi ce parere aveti despre trucuri magice, sau trucuri in general?

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu prea gasesti in romana sau daca gasesti sunt ori prost facute ori prost explicate. In afara de baietii de la Ellusionist, Penguing magic si Blue Crown nu-mi vine nicio echipa profesionista in minte. Dar vezi ca gasesti multe video-uri/dvd-uri care intr-adevar, sunt in engleza, dar poti sa le intelegi si fara sa asculti ce zice... ca de-aia e video, iti arata pas cu pas ce sa faci.

  3. #3 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    1 Invata engleza - esti pe internet (o sa te lovesti peste tot de engleza...nu ai cum sa scapi)
    2 Youtube?Google sunt surse bune
    3 Exerseaza
    4 Mai invata engleza.
    5 ??????
    6 Profita.

  4. #4 SP
    Member Mariush's Avatar
    Vai dar cat de rau esti Madk91, e si omu nou pe forum si repede tu sa-l iei in balon.

    mariusfanea, ia vezi aici poate gasesti ceva sa te intereseze PRIMUL MAGAZIN DIN ROMANIA CU PRODUSE ORIGINALE DE ILUZIONISM DIN U.S.A, JAPONIA, ANGLIA,U.E

    Acum sincer, magicieni / iluzionisti pe aici pe forum nu prea am vazut (mai sunt unii si altii care se fac ca vand jocuri si apoi dispar )... dar in rest cam bate vantul, si nu, eu nu sunt magician, doar incerc sa te ajut
    Este intr-adevar benific pentru tine sa inveti limba engleza, este limba internationala de business si communication si iti poate fi folositoare la orice (nu doar la magie).

    Acestea fiind spuse, ai avantajul ca traiesti intr-o tara cu aprox. 20 mil locuitori (fara sa mai punem la socoteala vecinii de peste Prut), astfel incat sunt convins ca vei gasi ceva in limba materna.
    Mai mult decat atat, poti cauta pe Google (gen insereaza "magie in romania") si cred ca exista si scoli pentru asa ceva.

    Personal, iti urez multa bafta in ceea ce doresti sa faci!

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Io sunt magician, de exemplu pot enerva tot forumu' cu un singur post. Da nu vreau!

  6. #6 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Eu sunt mentalist... check the picture
    Attached Images Attached Images mentalist.jpg

  7. #7 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Nu pot sa cred ca post-ul meu poate fi considerat rau...Eu consider ca am fost destul de "la obiect" cand am scris acele randuri.
    Nu i-am zis "invatza baaaaa engleza *insereaza injurie adresata persoanei lui*!!!

    FORUMUL este in Engleza!... www.jocuripeconsola.ro/forumul

  8. #8 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Io sunt magician, de exemplu pot enerva tot forumu' cu un singur post. Da nu vreau!

  9. #9 SP
    Junior Member mariusfanea's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nu prea gasesti in romana sau daca gasesti sunt ori prost facute ori prost explicate. In afara de baietii de la Ellusionist, Penguing magic si Blue Crown nu-mi vine nicio echipa profesionista in minte. Dar vezi ca gasesti multe video-uri/dvd-uri care intr-adevar, sunt in engleza, dar poti sa le intelegi si fara sa asculti ce zice... ca de-aia e video, iti arata pas cu pas ce sa faci.
    Ba sa sti ca in cele din urma am gasit si chiar daca par ieftine, pe mine trucurile ma intereseaza de fapt. Uite ce am gasit.



    Iar in descrierea videclipului zice de o rubrica de pe site-ul lor care contine numai tutoriale romanesti facute de tipul ala, nu-s sigur dar... cred ca de site-ul acesta e vorba. Sper sa va placa.

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Astea-s de copii mici, credeam ca vrei trucuri ca lumea, mind-blowing in toata regula, astea-s de facut la petreceri de copii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Livestream in limba romana By eddye92 in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 25-02-2013, 17:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts