Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Un nou site cu stiri despre jocuri

  1. #1 SP
    Member octav's Avatar

    Un nou site cu stiri despre jocuri

    Salut. M-am alaturat unui site despre IT. Am fost repartizat la sectiunea cu jocuri iar redactorul mi-a dat libertatea de a scrie despre ce vreau. Deocamdata am facut 2 articole pe care astept sa le cititi cu interes.De asemenea puteti sa imi spuneti subiecte care trebuie abordabile despre console si jocuri.
    Site-ul este acesta: Sursa ta de stiri IT - Just another WordPress weblog

  2. #2 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    1. Mi se pare mie sau suna putin a reclama pt alt site?
    2. Articolele mi se par infantil scrise.Wtf?
    "Din pozele pe care le-am vazut pe internet s-au bagat din nou pe curse legale si va fi o combinatie intre GRID si Juiced 2"

  3. #3 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Comentarii de 2 lei ( vechi ) !! genul de blog unde nu se merita sa pierzi nici macar timpul sau sa iti strici ochii citind ce scrie !
    Imi pare rau pt. comentariul meu rautacios dar daca vrei sa postezi stiri sau noutati sau articole referitoare la jocuri o poti face forte bine si aici .
    Oops, am uitat , aici nu poti posta toate aberatiile pe care le poti posta acolo !!

  4. #4 SP
    Member octav's Avatar
    @TAW:1.nu suna deloc a reclama.cel putin nu pentru mine.
    2.mi-am spus si eu parerea acolo.chestia asta o fac din placere
    @djleo666: comentarii de 2 lei nu sunt in primul rand.nu este un blog.ce nu se merita este sa te zbati sa scrii un articol rautacios si sa imi bat gura de pomana cu tine.acolo frate nu sunt aberatii.m-am informat si am vazut.ce ai uitat cu adevarat este sa gandesti!

  5. #5 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Poate daca nu ai fi copiat articolul cu consolele de pe site-ul lui MonkY ai fi stat mai bine!

  6. #6 SP
    Member octav's Avatar
    daca ai fi vazut nu am copiat decat cateva parti si acelea pentru ca nu aveam idei.daca te-am deranjat,Monky te rog frumos sa ma ierti dar pana la urma ma zbat sa mai afc ceva din petitia asta.poate mai semneaza si alti oameni si o sa ne ia in considerare.ce ai scris tu acolo a fost foarte bine si imi cer inca o data scuze

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Problema mea este ca ti-ai pus numele tau pe articol.

  8. #8 SP
    Member octav's Avatar
    pai daca te uiti am facut mai mult de jumatate din articol.am sa modific acum

    ---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

    gata

  9. #9 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    gata
    What? Cred ca glumesti!

  10. #10 SP
    Member octav's Avatar
    uita-te sa vezi.am modificat putin

  11. #11 SP
    Junior Member joy008's Avatar
    (DE)Caderea NFS
    Nu stiu articolul,dar clar titlul nu-mi spune nimic. Bafta cu blogul.

  12. #12 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mai bine ai lăsa-o baltă și ți-ai �ncerca norocul pe site-uri mai mari, gen ConsoleGames sau ComputerGames.
    �n felul ăsta știi că articolele tale vor fi citite.

  13. #13 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Monky.eu ... its better than this ...

  14. #14 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    fii original. e tot ce pot spune fara sa fiu rau

    cheers

  15. #15 SP
    Junior Member Konsolar's Avatar
    Octaviane, daca "11" vine de la varsta pe care o ai, atunci ai o scuza...

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    daca ai fi vazut nu am copiat decat cateva parti si acelea pentru ca nu aveam idei.daca te-am deranjat,Monky te rog frumos sa ma ierti dar pana la urma ma zbat sa mai afc ceva din petitia asta.poate mai semneaza si alti oameni si o sa ne ia in considerare.ce ai scris tu acolo a fost foarte bine si imi cer inca o data scuze
    Esti in pana de idei, nu scrii. Simplu.

  17. #17 SP
    Member octav's Avatar
    te asigur ca nu vine de la varsta mea.am mai mult.pur si simplu imi place cum suna.si sa stiti ca nu e blog si nu e facut de mine

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mi s-a propus stergerea threadului... intrucat este reclama... insa m-am gandit sa nu cadem in "pacatul de la celalalt cg" si sa stergem orice link la site-uri personale. Prin urmare, consider sectiunea off-topic ca fiind destul de ok pentru cei care vor sa-si prezinte site-urile. Nu putem decat sa dorim bafta oricui doreste sa isi promoveze site-ul, mai ales ca este vorba de gaming. Sorry, dar chiar nu pot sa fac precum altii si sa cer bani pt. reclama (mascata sau nu) si sa cenzurez acele site-uri. Prin urmare, carry on ! Thread moved !

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    @djleo666: comentarii de 2 lei nu sunt in primul rand.nu este un blog.ce nu se merita este sa te zbati sa scrii un articol rautacios si sa imi bat gura de pomana cu tine.acolo frate nu sunt aberatii.m-am informat si am vazut.ce ai uitat cu adevarat este sa gandesti![/QUOTE]

    Sa revenim oleaca : 1. aberatii din punctul meu de vedere deoarece nu ai scris asa cum sustii niste articole ci ti-ai exprimat o parare personala care este partinitoare ( adica daca iti par de cacao ultimele NFS-uri asta nu este obligatoriu sa nu le placa la toata lumea )! Ok ?

    2 . Este un blog - se si numeste Wordpress blog !! - Consolegames.ro este un site !

    3. Ori scrii profesional si impartial , ori incerci sa vinzi pareri personale pe bloguri ! Daca vrei sa publici articole eu zic sa o faci mai serios, pentru ce am citit acolo numai serios nu este.

    Iar partea cu am uitat sa gandesc imi este indiferenta, imi bat capul zilnic cu prosti dar macar sunt platit. Cu tine nu ma mai deranjez pentru ca nu castig nimic decat nervi .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  2. Replies: 8 Last Post: 04-04-2014, 10:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Un nou look si features pe site-ul Xbox By naz in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 20-10-2010, 16:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts