Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Gasire persoana in America

  1. #1 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

    Gasire persoana in America

    Va cer ajutorul intr-o problema mare. Vreau sa vand locuinta insa un lucru ne tine pe loc, 12% din teren detine matusa mea. Problema este ca nu pot da de ea, am incercat cam tot ce am stiut. Am fost si la ambasada, degeaba, ei nu se ocupa cu asa ceva.

    Detin in momentul de fata:
    -copie veche a pasaportului ei
    -adresa veche
    -e-mail vechi
    -telefon vechi

    Ultima data mi-a dat mesaj acum un an de ziua mea insa nu mai raspunde nicidecum la mesaje, are 62 de ani si banuiesc ca nu mai foloseste mail. Am cautat-o pe whitepages si inca un site de cautare, a gasit-o insa numerele de telefon nu sunt bune. Adresa este prezenta dar stim ca s-a mutat. Locuieste in Vermont.
    Nu se pune problema ca n-ar vrea vanzarea.

    Vreau sa-mi recomandati vreo solutie cum pot de ea va rog.

  2. #2 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Te-ai interesat sa nu fie ... sti tu , moarta ?
    Intreaba si pe la morga.

  3. #3 SP
    Member enemigo's Avatar
    ai incercat sa intrebi la vreo agentie de detectivi particulari? nu stiu daca se ocupa cu asa ceva dar poate ar trebui sa te interesezi

  4. #4 SP
    Member Viteza's Avatar
    Intreaba la NSA. Ei stiu TOT!

  5. #5 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ,,I ain't telling you nothing, pig!"

  6. #6 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Va cer ajutorul intr-o problema mare. Vreau sa vand locuinta insa un lucru ne tine pe loc, 12% din teren detine matusa mea. Problema este ca nu pot da de ea, am incercat cam tot ce am stiut. Am fost si la ambasada, degeaba, ei nu se ocupa cu asa ceva.

    Detin in momentul de fata:
    -copie veche a pasaportului ei
    -adresa veche
    -e-mail vechi
    -telefon vechi

    Ultima data mi-a dat mesaj acum un an de ziua mea insa nu mai raspunde nicidecum la mesaje, are 62 de ani si banuiesc ca nu mai foloseste mail. Am cautat-o pe whitepages si inca un site de cautare, a gasit-o insa numerele de telefon nu sunt bune. Adresa este prezenta dar stim ca s-a mutat. Locuieste in Vermont.
    Nu se pune problema ca n-ar vrea vanzarea.

    Vreau sa-mi recomandati vreo solutie cum pot de ea va rog.
    Ai vreun prieten/cunoscut in SUA care sa fie dispus sa faca un minim efort pentru tine? Daca nu, esti cam in pom, mai ales daca ai o copie dupa un pasaport vechi romanesc (nu american). In situatia asta o sa ajungi la chestia cu detectivii daca n-ai cumva norocul sa va sune matusa de sarbatori samd.

  7. #7 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Va multumesc pentru sfaturi. Ar mai fi o solutie cu un avocat, sa o caute si-n caz ca n-o gasim, la tribunal partea ei de bani sa stea intr-un cont in care nu am putea umbla. Daca mai aveti idei, le astept cu interes!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ajutor gasire placuta ram By bubu91 in forum Hardware
    Replies: 3 Last Post: 11-03-2014, 14:20
  2. Captain America: Super Soldier By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 04-08-2012, 17:12
  3. Kinect are succes, in America By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 11-11-2010, 00:56
  4. Raportul pe Octombrie (America de Nord) By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 15-11-2008, 00:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts