Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Catalog Vanzari

  1. #1 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar

    Catalog Vanzari

    Buna...am nevoie de putin ajutor,imi doresc sa creez un catalog de vanzari cu imprimanta...intrebarea mea este stiti cumva vreun program cu care se face asta,eu as vrea sa incapa pe o pagina si text si poza si daca se poate sa fie simplu.Mersi

    Exemplu ceva de genu : http://i59.tinypic.com/2w3bcoy.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca ai iPad, sunt sute de programe care fac asta. Daca nu, iti iei frumos imagini de pe internet, folosesti Photoshop sau ceva asemanator si le pui pe o pagina alba.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Probabil cel mai simplu faci in Microsoft Word. Daca nu ai licenta... poti incerca cu un OpenOffice (free) sau LibreOffice (free). Daca se bazeaza mai mult pe partea vizuala si vrei ceva mai "profi", poti incerca cu Adobe InDesign sau chiar Photoshop.

  4. #4 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Nu am IPad,cu Photoshop is pe langa O sa incerc OpenOffice si LibreOffice..sa speram ca is usor de folosit.Thx for help

  5. #5 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Daca tot spui ca nu te descurci... de ce nu comisionezi pe cineva sa te ajute? Sunt sigur ca ar fi destul de multe persoane dornice sa te ajute, daca oferi ceva pentru ei sau pentru comunitate.

  6. #6 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Daca tot spui ca nu te descurci... de ce nu comisionezi pe cineva sa te ajute? Sunt sigur ca ar fi destul de multe persoane dornice sa te ajute, daca oferi ceva pentru ei sau pentru comunitate.
    Sunt o persoana ambitioasa...chiar daca nu stiu incerc...pana la urma iese ceva Omul cat traieste invata...right ?
    Pana la urma am tras OpenOffice ii foarte tare Are si template gata preparate...am scos deja o pagina la imprimanta a iesit K Thx MonkY

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ebay - taxe pt. vanzari By klausn in forum Offtopic
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2011, 12:31
  2. Action Figures Series: Catalog By RACHyyy in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 12-06-2011, 17:33
  3. Jocurile in Top la vanzari By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 16-10-2010, 12:44
  4. Uncharted 2: vanzari si premii By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-02-2010, 09:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts