Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: De unde pot lua un sac gen fotoliu?

  1. #1 SP
    Member seven1994's Avatar

    De unde pot lua un sac gen fotoliu?

    Aveti idee de unde pot lua un sac gen fotoliu pentru a sta la consola?

  2. #2 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  3. #3 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Spuneti-mi si mie ce fotoliu se merita a fi cumparat? Unul de 200ron sau 600? de exemplu voi ce fotolii aveti!?/ puteti pune niste imagini va rog ?!

  4. #4 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    eu am fotoliu tip banana (arata totusi ca o para), este plin cu bilute de polistiren si este destul de mare incat sa ma cuprinda si sa ofere sustinere spatelui. l-am gasit la 100 de lei la dedeman.
    ce trebuie sa ai in vedere, bilutele de polistiren expandat se taseaza in timp si se flescaieste fotoliu. acum sunt in cautare de bilute ca sa mai adaug, dar se gasesc doar saci imensi...

  5. #5 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Pai dar aceste canapele,bureti sau ce or fi daca sunt sintetice nu transpiri de la ele? Avantajul o fi ca stai mai comod presupun dar in rest?!vara ce ne facem daca ne intra soarele in camera

  6. #6 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Quote Originally Posted by cashonly View Post
    eu am fotoliu tip banana (arata totusi ca o para), este plin cu bilute de polistiren si este destul de mare incat sa ma cuprinda si sa ofere sustinere spatelui. l-am gasit la 100 de lei la dedeman.
    ce trebuie sa ai in vedere, bilutele de polistiren expandat se taseaza in timp si se flescaieste fotoliu. acum sunt in cautare de bilute ca sa mai adaug, dar se gasesc doar saci imensi...
    Au la Leroy Merlin bile de polistiren pentru bean bags; nu ştiu cât de mici sau mari sunt sacii, dar poţi încerca dacă pe acolo nu te-ai uitat.

  7. #7 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    trec des prin leroy merlin, n-am bagat de seama, am sa ma uit mai atent...

  8. #8 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Am un prieten care şi-a luat recent bag (~ două luni) şi a zis că erau şi bile pentru completare de cumpărat. E drept că e vorba de magazinul din Braşov, dar mă gândesc că au aceeaşi marfă în toate magazinele din ţară...

  9. #9 SP
    Junior Member Adis C's Avatar
    Quote Originally Posted by gojotza24 View Post
    Spuneti-mi si mie ce fotoliu se merita a fi cumparat? Unul de 200ron sau 600? de exemplu voi ce fotolii aveti!?/ puteti pune niste imagini va rog ?!
    Asa am eu:
    http://www.canapelesifotolii.ro/file...315_163932.jpg

    http://www.canapelesifotolii.ro/file...315_164127.jpg (nu stiu cum altfel sa pun linkurile catre imagini, sper ca nu am gresit )
    La 240 ron si este mare.
    600 mi se pare cam scump, o fi probabil din cauza umpluturii cu fulgi de burete cu memorie.
    E adevarat ca umplutura de polistiren se taseaza in timp dar se gasesc rezerve de granule de polistiren si la unele magazine online care comercializeaza fotoliile bean bag.

  10. #10 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Adis C View Post
    Asa am eu:
    http://www.canapelesifotolii.ro/file...315_163932.jpg

    http://www.canapelesifotolii.ro/file...315_164127.jpg (nu stiu cum altfel sa pun linkurile catre imagini, sper ca nu am gresit )
    La 240 ron si este mare.
    600 mi se pare cam scump, o fi probabil din cauza umpluturii cu fulgi de burete cu memorie.
    E adevarat ca umplutura de polistiren se taseaza in timp dar se gasesc rezerve de granule de polistiren si la unele magazine online care comercializeaza fotoliile bean bag.
    Dupa 2 ani nu crezi ca si-a gasit omul fotoliu ?))

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. De unde pot cumpara carcase de jocuri PS4 ? By catalynu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 09-04-2015, 15:29
  2. De unde pot achzitiona Costum Nathan Drake? By szabi90 in forum Travel & Fashion
    Replies: 9 Last Post: 10-01-2014, 11:40
  3. Stie careva unde pot castiga un xbox ? By CostynRo in forum Offtopic
    Replies: 14 Last Post: 10-05-2011, 00:26
  4. Unde pot gasi un singur dvd dl? By Dunno in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 19-12-2008, 11:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts