Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: RC Cars

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    RC Cars

    Salutare!

    Well, dupa ce am vazut nebuniile lui ramonski, mi-am dat seama ca imi lipseste ceva din viata! Prin urmare caut si eu o masinuta telecomandata, dar sa fie solida fara a ma obliga sa sparg vre-o banca. Trebuie sa fie capabila sa lucreze pe rough terrain (denivelari serioase, gazon mare, damburi, etc.)... eventual sa poata cara una alta (si monta un GoPro). Scopul: entertaining my dogs in my backyard (deci n-ar strica si ceva engine mai vitezoman)! Orice recomandare e bine-venita, intrucat sunt noob la astfel de chestii!

    Thanks!
    Attached Images Attached Images rc_monster_truck.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pfoai... pai alea pleaca de la 1000 RON in sus... You crazy?!?

    Eu ma uitam la asta care macar e maricica (1:10) - dar chiar si asa, la 504 RON mi se pare cam expensive pentru ce scop am eu. Plus ca nu stiu daca va tine un GoPro montat...


  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm... 245 RON jucaria asta... cred ca ar merge la tavaleala: Masinuta M-Toys cu telecomanda, Baha-racer all-terrain, Scala 1:8, Portocaliu. Din pacate nu gasesc nici-un review la ea... un producator, nimic!
    Attached Images Attached Images monster_truck.jpg

  5. #5 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu nu cred ca face fata la teren nasol, adica se impotmoleste in pamant cu praf sau iarba, in timp ce una de 1000+ dai burnout si cerculete pe pamant sau aratura

    daca exista posibilitate de retur merita sa incerci

  6. #6 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai ceva de genul ii trebuie lui, ca nu mai sta la oras

    Joaca-te man cu cainii cu o minge, te mai ridici si tu dupa ea, o mai arunci. Sau vrei neaparat sa stai ca boeru la umbra pe terasa cu paharul de Cosmopolitan langa tine sorbind cate putin?

  7. #7 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Vrei sa scada burta? Pai la cat a muncit s-o creasca...

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    poiuyt: aia ma atragea ca era cu discount de 50%. Dar la naiba, cand esti sarac, si la banii aia pare mult.

    tudyniuz: nu le place sa se joace cu mingea. Sunt caini inteligenti astia, nu le place football-ul, nu sparg seminte, nu injura... Cu drona in schimb s-ar juca non-stop. Asa ca ma gandeam ca le-ar prinde bine o telecomandata "la sol"... Ei in mod normal alergau pe camp ore in sir. De cand le-am taiat accesul (de frica tampitelor de capuse), au cam dat-o pe leneveala si trebuie mai multa miscare.

    Grey: adevar grait-ai, boierule! Ce sa fac si eu, incerc sa-mi mentin "investitia"!

    Pana la urma, o sa radeti de mine, dar am comandat o prostioara d-asta. Senilata, 100 lei... macar daca o inhata careva, nu-mi pare rau de bani. O sa revin dupa ce o testez! Thanks for your input!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Project CARS 2 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 19 Last Post: 24-08-2022, 09:53
  2. Project CARS By 573ph4n in forum Console Club
    Replies: 418 Last Post: 24-08-2022, 09:51
  3. Forza Motorsport 3 Cars Vs. Real Life Cars By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 22-06-2009, 12:02
  4. Mini cars By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2008, 05:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts