Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Top Gear

  1. #1 SP
    Member mariuck's Avatar

    Top Gear

    Deschid acest thread pentru fanii TOP GEAR Sa putem discuta impresii, seria preferata, filumul preferat din cele facute de Clarkson, masinile preferate, etc..

    Si cu ocazia acestui thread va dau si o veste super tare... astazi am auzit la europa fm, cum ca cei din echipa TOP GEAR vor filma ultimul episod din seria 14...in..... ROMANIA.. dada.. ROMANIA.. vor avea filmari in Bucuresti, Delta Dunarii, Dobrogea.. si au mai zis cateva locatii dar atat am retinut.. si masinile din cate am auzit erau 1 ferarri, 1 aston martin, 1 porshe (nu mai stiu daca era porshe sau lambo, ultima masina) oricum.. tare mi-ar placea sa ii prind in bucuresti pe cei 3.. sa fac o poza si sa le iau un autograf

  2. #2 SP
    is the man! trickz's Avatar
    nu o sa se intample asta. Din pacate, ei se vor muta cu tot cu echipament si, atentie, securitate. Si nu glumesc...

  3. #3 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    nu o sa se intample asta. Din pacate, ei se vor muta cu tot cu echipament si, atentie, securitate. Si nu glumesc...
    am inteles ca vor filma prin nu stiu ce tuneluri de la casa poprului

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    in garajul subteran, respectiv ala de tancuri.

  5. #5 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    in garajul subteran, respectiv ala de tancuri.
    nicee

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Are cineva idee cand e difuzat episodul asta? Banuiesc ca va sta ceva vreme in montaj/productie.

  8. #8 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si eu cred ca o sa mai dureze ceva...

  9. #9 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    A aparut episodul filmat in Romania, este chair primul episod din seria 14.

  10. #10 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ce tare a fost episodul cu Romania. Mi-a placut mai ales de James, saracu', cum incerca sa vorbeasca in romana. lol Scenele cand in sfarsit au ajuns iti taie respiratia. Now that's camera work !

  11. #11 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Foarte misto episodul.
    Pacat de "Dasia Sandero" a lu' May si de Lambou lui.
    Transfagarasan-ul ... just love it.Deabea astept next year to drive on it.

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar

  13. #13 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    uitati tot episodul:
    partea in care ne lauda cel mai mult, adica ultima, se pare ca a fost scoasa de user... cautati "rezumatul" episodului ca se vede acolo tot ce trebuie.





  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Atata timp cat o mare parte din imaginea noastra europeana e facuta pe rodul muncii tiganilor, nu cred ca au abordat emisiunea gresit. Imi povestea o tipa din Spania ca atunci cand are ocazia sa spuna ca e romanca, primeste in schimb reactii socante pentru ca este ALBA!!
    Oricum au sugerat in cateva randuri ca nu e chiar atat de tiganesc pe cat pare la prima vedere si asta mi s-a parut imbucurator.

    Ba chiar, mi s-a parut foarte amuzanta faza cand au ajuns in satucul "izolat" de tigani, unde aia erau teoretic rupti de lume dar au scris cu degetul pe Ferrari: I (INIMA) JOHN CENA
    Oameni care se spala la lighean si se duc la WC in curte dar care au DigiTV.

  15. #15 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    exact!
    pentru mine cea mai tare faza a fost atunci cand au intrat in parcarea de la rex, unde au cam ramas masca
    asta a fost unul din momentele care m-au facut intr-o oarecare masura sa le multumesc alora care fura si isi iau masini scumpe. nu ne-au mai facut sa parem in totalitate niste saraci. plus ca ne-au facut mega-reclama la mare. nu au prezentat decat niste cladiri calumea si o terasa gen ibiza sau ceva de fitze.
    per total, nu a reiesit decat ca avem o tara ce merita vizitata si chiar daca din ea strainii ne vor crede tigani, vor observa ca nu e deloc asa cand vin aici, daca vin.

  16. #16 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    tocmai am vazut la tv episodul cu ei in america in care cu niste masini cumparate ieftin au trebuit sa treaca prin Alabama cu sloganuri anti-patrioate si erau sa ia o bataie cat america.

    Nu stiu ce episod e si din ce serie dar m-am prapadit de ras.

  17. #17 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #18 SP
    Junior Member koro's Avatar
    A aparut si noul DVD al lui Clarkson: The Italian Job.
    Recomand insa un "preview" inainte sa-l cumparati, mie mi s-a parut mult mai slab decat precedentele.

    PS: in caz ca nu s-a prins toata lumea deja, BBC a renuntat la sezonul din iarna asta, asa ca no Top Gear 'till 2011.

  19. #19 SP
    Member I-Ray's Avatar
    a aparut varianta us, e rubbish

  20. #20 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Top Gear is back cu noi episoade. I just see Seria15 episodul 7.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:10
  2. Replies: 0 Last Post: 05-07-2011, 15:54
  3. Circuitul din Top Gear in Gran Turismo 5 By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 23-04-2010, 09:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts