Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 6 of 26 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 512

Thread: Masina Consolistului!

  1. #101 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Seria 7 ?
    Nu. E ceva cu "6".

  2. #102 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu. E ceva cu "6".
    X6?

  3. #103 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Deci treci de pe Seria 5 pe Seria 6 Credeam ca faci un salt mai mare.

  4. #104 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    De ce bobby asa ai facut tu, ai sarit direct la 7:)?

  5. #105 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Deci treci de pe Seria 5 pe Seria 6 Credeam ca faci un salt mai mare.
    Saltul e destul de mare, sunt 2 masini total diferite.

    Atasez si eu o poza cu moto, Kawasaki Nija , murdara ca era dupa o cazatura, acum e vopsita neagra.Urmeaza in primavara o Suzuki sau o Yamaha mai noua.Masina am dus-o parintilor ca nu se poate circula in Buc cu ea.
    Attached Images Attached Images moto.jpg

  6. #106 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Rasko nice cars man!

  7. #107 SP
    Member mariuck's Avatar
    rasko ce motor are masina ??
    eu sunt fan audi

  8. #108 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by mariuck View Post
    rasko ce motor are masina ??
    eu sunt fan audi
    3000 cmc, 260 HP - benzina. Nu vreau sa incepem o discutie benzina vs motorina, dar personal sunt fan benzina.

  9. #109 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Me 2! Benzinar all the way!

  10. #110 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    My old C4, momentan domnul dauna totala... A intrat un taximetrist in mine din lateral in intersectie(sotia conducea) si ne-a proiectat vreo 30 de metri. Ne-am rasturnat si am aterizat cu plafonul pe capota unui Renault care statea la stop. N-am patit nimic, insa ne-am speriat groaznic. Ii multumesc lui D-zeu ca inca traim si imi multumesc mie in fiecare zi de atunci ca mi-am cumparat masina de 5 stele (la siguranta), plina de airbag-uri. A, si purtati centura. Mie mi-a salvat viata...
    Attached Images Attached Images x.jpg

  11. #111 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nasol Don, bine ca ai scapat...

  12. #112 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    DonAdrian nu esti singur, cred ca pot spune ca inteleg ! dovada mai jos ... chiar daca este Logan sa tinut extraordinar de bine dupa o ridicare pe verticala si doua rostogoliri in sant. Si centura, DA ! si noua ne-a salvat viata.
    Attached Images Attached Images pb240025.jpg pb240030.jpg pb240039.jpg pb240043.jpg

  13. #113 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Tekken I simply love your car man! Really really nice!

    Eu cu puturoasa mea Doar ce mi-am adus-o si sunt pur si simplu indragostit de ea
    Si eu am avut acelasi sentiment cu "puturoasa" mea.
    Ford Focus 1.8 TDI din 2000.
    Attached Images Attached Images sdc10098.jpg sdc10102.jpg

  14. #114 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Salutare tuturor. Aceasta e masina mea, un Opel Omega din 2002. L-am primit cadou de la taicamio cand am avut un an experienta la condus, deci pe la 19 (inainte a fost o dacie). Nu e cine stie ce masina dar sunt f multumit de ea. Pt un biet student de 21 ani cu bursa de 200 ron pe luna e destul de bine. Ar trebui sa fiu prost sa nu fiu multumit. Pe viitor sper numai la mai bine...un Q7 sau Range Rover ( fan SUV )
    Btw...am aflat numai cam dupa un an ca masina are tractiune pe spate...nu stiam dc fuge fundul in curbe sau cand e ud afara. La limita am scapat de multe accidente.
    Attached Images Attached Images villa-bujorul-1.jpg

  15. #115 SP
    Junior Member Balzacu's Avatar
    Ca sa nu ii las in minoritate pe Donely si Taw, imi prezint si eu "vacuta" - Suzuki GSX600F. Astept sa inceapa sezonul ca sa o scot de la iernat
    Attached Images Attached Images dsc00024.jpg dsc00209.jpg

  16. #116 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    nr1.jpg nr2.jpg

    Du-ma acasa, mai tramvai,
    Du-ma acasa, ce mai stai...

  17. #117 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    si mazdutza mea..foliata negru mat
    acum e in service..dupa ce am avut accident cu un taximetrist in noaptea de revelion la 23:45 [daune: portiera dreapta fata distrusa total, crapat si ornament intern...un pic mai tare si o "atingea" si pe a mea prietena, prag, portiera dreapta spate]...intrat din plin in mine
    sa zicem ca nu am avut un revelion:
    in schimb azi am vazuto...e gata aproape...mai trebuiesc foliate cele doua portiere, pragul...si vopsit rosu mat cele doua embleme mazda [fata/spate] + scrisul mazda 2
    revin si cu alte poze dupa ce o scot din service..
    acum:
    Attached Images Attached Images img_1379_resize.jpg img_0805.jpg img_0802_resize.jpg _mg_4566.jpg

  18. #118 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    si mazdutza mea..foliata negru mat
    acum e in service..dupa ce am avut accident cu un taximetrist in noaptea de revelion la 23:45 [daune: portiera dreapta fata distrusa total, crapat si ornament intern...un pic mai tare si o "atingea" si pe a mea prietena, prag, portiera dreapta spate]...intrat din plin in mine
    sa zicem ca nu am avut un revelion:
    in schimb azi am vazuto...e gata aproape...mai trebuiesc foliate cele doua portiere, pragul...si vopsit rosu mat cele doua embleme mazda [fata/spate] + scrisul mazda 2
    revin si cu alte poze dupa ce o scot din service..
    acum:
    Cum se comporta colantarea fata de vopseaua obisnuita, cat a durat (am inteles ca in cateva ore o pun pe masina) cat te-a costat si unde?!

    P.S: Mazda Meeting looks nice.

  19. #119 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    folierea a fost facuta la un atelier mai pro in iasi, m-a ajuns 1300 de ron, este dintr-o bucata, nu am inchegaturi..nu observi ca e folie, si e de calitatea/grosimea cea mai buna...a durat aprox 6-7 ore
    colantarea imi protejeaza vopseaua...iar in parcari multe punctulete au fost lasate doar in folie...

  20. #120 SP
    Member richardm27's Avatar
    A cui e Mazda aia de Vrancea ca n-am vazut-o prin Focsani deloc....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 26 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coltul de rai al consolistului By MonkY in forum Console Club
    Replies: 2767 Last Post: 25-04-2024, 20:05
  2. O masina in fiecare zi By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 114 Last Post: 28-10-2020, 15:00
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Ce nebunie de masina e asta? By MonkY in forum Auto & Moto
    Replies: 10 Last Post: 03-04-2011, 11:55
  5. "Bradul de Craciun al Consolistului" By sekhemet in forum Offtopic
    Replies: 6 Last Post: 03-02-2009, 04:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts