Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Recomandare sistem audio VW Golf 4

  1. #1 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

    Recomandare sistem audio VW Golf 4

    Ma intereseaza niste boxe si un player la un pret bun si o calitate decenta. Ma gandesc pana in 10 milioane sa ma ajunga toata distractia. Daca puteti sa mi oferiti niste sugestii e perfect.

  2. #2 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    M am hotarat sa nu mai cumpar totul deodata si sa iau un sistem ieftin si prost, ci sa iau pe bucati in timp. Vreau sa incep cu un Player bun. Daca se pricepe cineva si imi puteti recomanda ceva, as fi recunoscator.

  3. #3 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Player-ul sa fie simplu (adica doar CD) sau vrei cu USB, cititor de card, etc?

  4. #4 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

  5. #5 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Toate cele 3 sunt bune, acum poate depinde si de gusturi. Diferentele de sunet o sa le simti cand iti cumperi si un amp.
    Eu as alege Pioneer + boxe (4), amp si subwoofer... Sa fie tot de la o firma.
    Nu ai nevoie de nu stiu ce putere, atat cat sa produca un sunet placut pentru urechea ta nu pentru pietoni.

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cand vine vorba de sunet auto, verifica mult piata SH inainte sa te decizi pe ceva nou. Majoritatea oamenilor pe care ii cunosc au salvat ceva banuti cumparand modelul de anul trecut, de la cei ce au facut upgrade anul acesta, la mai putin de jumatate de pret.

  7. #7 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ai putea sa mi spui unde sa ma uit mai exact (site uri)? Sunt total paralel cu ceea ce tine de domeniul auto.

  8. #8 SP
    is the man! trickz's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Am gasit un alpine ida x303 la 400 lei SH.
    Imi place la nebunie cum arata, dar din pacate nu suporta CD uri, doar USB/iPod. Pe langa asta am inteles ca ar avea niste probleme, cum ca ar avea "skip" uri de 1 secunde sau doua la anumite intervale de timp (uneori mici, alteori mari).

    LG LCS500UR la 250, care tot asa arata dragut, dar nu prea am incredere in calitatea oferita.

    Si un JVC KD-R45 nou cu garantie 2 ani la 280 lei.

    Cam care din ele mi ati recomanda? Sau sa ma orientez tot pe Alpine / Pioneer?

  10. #10 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Poti sa mergi si pe JVC.

  11. #11 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pare interesant JVCul. Daca vrei sa testezi, da o tura la mediamarket (sau cum se numeste) din incinta carrefour vitantis. Au un perete cu destule HU si boxe, pe care le poti coordona tu cum vrei. Adu un stick cu o melodie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare casti audio By Florin85 in forum HiFi
    Replies: 1 Last Post: 18-05-2014, 17:12
  2. Ajutor sistem audio By tudyniuz in forum HiFi
    Replies: 7 Last Post: 29-09-2011, 08:24
  3. Recomandare "sistem" audio PC By Mariusik in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 18-01-2011, 21:02
  4. Replies: 1 Last Post: 13-08-2008, 05:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts