Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Vand Consola Google Stadia - Sigilata

  1. #1 SP
    Junior Member whisker's Avatar

    Vand Consola Google Stadia - Sigilata

    Salut,
    Am doua console Google Stadia Premiere Edition - noi - sigilate.

    Pachetul complet si include:
    - controller wifi Google Stadia ;
    - alimentator si cablu usb-c (controller)
    - Chromecast Ultra 4k
    - alimentator cu ethernet Chromecast ultra 4k

    Predare Personala: Bucuresti Sector 6 ;

    Ca si performante, Stadia e foarte aproape de PS5 si XBOX series X; articol:https://9to5google.com/2021/01/07/cy...xbox-series-x/



    Pret 520 lei
    Attached Images Attached Images screenshot-2021-01-13-9.22.20-am.jpg

  2. #2 SP
    Member codpin's Avatar
    In primul rand astea nu-s console, e un game streaming service. Ce vinzi tu e un controller si un chromecast, doua device-uri optionale pentru a te putea juca pe acest game streaming service.

    In al doilea rand, link-ul dat de tine e de pe un site cu stiri google deci e un pic subiectiv ca si sursa de informare.

    Nu vreau sa-ti stric topicul dar consider ca e o reclama falsa cum ai formulat anuntul.

    Considera-l un free up. Spor la vanzare!

  3. #3 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Salut! Din ce tara e pachetul? Pe site-ul Google arata ca in Romania nu se comercializeaza Google Premiere Edition.

  4. #4 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Salut,

    Multumesc pentru mesaj. Am specificat clar ce vand, controller-ul oficial Stadia (care este wifi si se conecteaza direct la serverele lor - adica un avantaj de 17-20 ms fata de optiunea orice controller care nu se conecteaza direct la serverele Stadia - 20 ms e huge) si chromecast ultra 4k - ca sa poti sa-l joci pe TV.

    Referitor la link, as fi apreciat daca l-ai fi parcus, practic trimite catre analiza comparativa a Digital Foundry - una dintre cele mai mari/tehnice surse de informare, oameni care nu sunt subiectivi. Mi s-a parut mai usor sa citesti un articol vs sa parcurgi un video de 16 minute.

    Este luat din Germania.
    .

  5. #5 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cyberpunk nu are versiune de PS5/XSX. E versiune de old-gen. In fine, free up.

  6. #6 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Jesus Christ. E un topic pe bazar, nu de dezbateri.

    Dar ca sa revin off topic ul vostru, cyberpunk de stadia Stadia are aceleasi compnente grafice ca pe Ps5/xbox, nu e versiune separata cu next gen graphics. Ca si putere raw, Stadia scoate 10 Tflops, cat ps5-u. So, daca nu vreti sa luati Ps5, sau sa va jucati ceva intre timp, Stadia e destul de aproape in materie de putere. Puteti sa incercati gratuit.

    Va rog sa continuati pe topicul dedicat.

  7. #7 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Salut,

    S-au vandut toate. Mai am doar un Controller Stadia - chromecast-ul l-am vandut astazi.

    Pret: 350 ron Controller (vine in cutie cu alimentator si cablu).

  8. #8 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Vandut tot. Multumesc pentru gazduire.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Google Stadia By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 264 Last Post: 25-06-2023, 15:45
  2. Google stadia By Giogio in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 24-03-2019, 09:44
  3. Vand Xbox One X sigilata !!! By Valianse in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 14-03-2018, 05:14
  4. Vand Consola PS4 + TEKKEN 7 la cutie sigilata. By Ker0Sen in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 6 Last Post: 05-10-2017, 12:28
  5. Vand Consola portabila New Nintendo 3DS, NOUA Sigilata - 399 ron By raphael in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 5 Last Post: 09-08-2017, 14:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts