Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 28 of 28

Thread: User Review: Prince of Persia

  1. #21 SP
    is the man! trickz's Avatar
    x'360

  2. #22 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Hmmm...e ok textul pe care l-ai scris...nu se prea poate numi review din pacate, dar manincearca sa mai dezvolti de acum
    PS: "Sic parvis magna"...greatness from small beginnings

  3. #23 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    tricks - bravo pentru initiativa, cu sigurantza in viitor o sa iti iasa mai bine si o sa depasesti cele 1000 cuvinte / review

    cat despre critici - facetzi voi ceva mai bun - dati un mail / PM / nu criticati direct... sunt curios voi la primul review ce o sa scrietzi? sau ce atzi scris.

    Sarbatori fericite to all

  4. #24 SP
    Member zaice's Avatar
    Felicitari pentru review.Si eu am reusit sa termin jocul,mi s-a parut excelent din perspectiva graficii,posibilitatii de explorare, tehnica de lupta combianta (un fel de co-op cu domnisoara printesa ).
    Eu sunt un admirator al jocului care presupune mullt action,beat'um up, deci din perspectiva actionului a fost slabut(batai cu 4 bosi,cat si "underbosi" sa le zic asa).Si un alt lucru care care mi s-a parut exagerat a fost finalul,adica faza cu moartea printesei ,inviatul etc.Precizez ca am jucat jocul pe PC.

  5. #25 SP
    Junior Member amharets's Avatar
    UN JOC CARE A DEVENIT LEGENDA , parerea mea, nice review, nu stiti unde gasesc PRINCE OF PERSIA PS3 CU EPILOGUE?

  6. #26 SP
    Member vTGS's Avatar
    Ultimele jocuri din seria PoP au fost haotice, cu un story usor rasuflat si acelasi personaj plictisitor.
    Explica ce a fost asa haotic la seria PoP?mie mi se pare ca au reusit sa explice evenimentele foarte clar in seria propriu-zisa.Am jucat toata seria PoP si mi-a placut foarte mult....povestea, personajele, gameplay-ul, platforming-ul...etc. Story-ul nu cred deloc ca este rasuflat...prin ce este rasuflat?da motive. Eu cred ca povestea, invartindu-se in jurul printului si nisipurilor timpului, a fost fluenta si mai ales interesanta, eu cel putin eram interesat de faptul ca puteai controla timpul+ de aerul persan al jocului.Acelasi personaj plictisitor?Daca povestea este despre printul persiei la ce te astepti?Tu de ex. cand vrei sa te joci Uncharted 2 te asteptai la alt personaj, sau Tomb raider ?asa a fost facuta seria. Din punctul meu de vedere personajul nu a fost plictisitor niciun pic, dimpotriva sa schimbat in fiecare joc, in Sands of Time am vazut un print tanar si cocky, in Warrior Within sa schimbat, era mai intunecat, mai prudent.....era disperat sa-si salveze propria piele din mainile lui Dahaka, sa fim seriosi cine n-ar fi? si in The Two Thrones era o mixtura intre cele 2, o pierde pe Kaileena...reapare Farah + ca acum era si schitzofrenic and that never helps, not one bit . Parerea mea este ca seria a fost frumoasa de la story pana la gameplay si faptul ca Ubisoft a hotarat sa plece pe alta cale in aceasta noua franciza si sa faca acest lucru cu succes(desi mi-a displacut faptul ca au scos sands-urile) merita aplauze

  7. #27 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am o �ntrebare...

    ...după ce termin jocul...pot face backtracking? �n caz că...ratez ceva chestie...I don't know...

    Merci.

  8. #28 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Oarecum, daca ai ratat pe cel cu Elika nu mai ai sanse dar daca nu ai luat cele 1001 light-seeds poti salva inainte de sfarsit si te poti intoarce dupa ele, pentru speedrun-uri la fel.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. User Review: Prince of Persia (PS3) By istrategie in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 10 Last Post: 14-02-2009, 23:03
  2. User Review: Prince of Persia Classic (PS3/PSN) By DonAdryan in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 12 Last Post: 22-11-2008, 18:18
  3. Prince of Persia Trophies By istrategie in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2008, 13:54
  4. User Review: Metal Gear Solid 4 - Guns of the Patriots Review By istrategie in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 25 Last Post: 05-11-2008, 16:00
  5. Prince of Persia 4 By consol3 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 13-10-2008, 19:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts