+ Reply to Thread
Page 5 of 40 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 785

Thread: Intro

  1. #81 SP
    Junior Member xcristix1's Avatar
    Salutare tuturor

  2. #82 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ma gandeam la doua solutii utile pentru botii care apar in numar cat mai mare:

    1)

    Nu s-ar putea ca la Capcha sa fie o intrebare dificila pentru un strain/robot ?
    In literatura romana, Mihai eminescu este recunoscut ca fiind cel mai bun _ _ _ _. Greu ar gasi un bot raspunsul pentru o formulare ca aceasta, i-ar fi dificil sa gaseasca cuvantul poet si probabil ar renunta.

    2)

    Monky, nu ai putea ca dupa ce o persoana/bot noua posteaza in INTRO, tu sa ii dai acceptul daca poate sa continue sau nu pe forum?

  3. #83 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Punctul 2 cred ca e cel mai fezabil, dar nu cred ca are MonkY timp de asta. Poate doar sa faca niste mini-moderatori strict pe chestia asta.

    I'm in daca e nevoie de ajutor pt asa ceva

  4. #84 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Punctul 1 exista deja... poate ar trebui sa-l mai schimb, ca se pare ca l-au invatat. Ce nun inteleg eu cum trec de ultimul Captcha (v3) de la Google... 2 ar fi mai fezabil, dar ar insemna sa stea un moderator/admin non-stop. Altfel, gandeste-te la cineva de buna credinta... se inregistreaza, posteaza... si primeste acceptul peste nu stiu cate ore. Nu e foarte OK. Dar, ma gandesc, poate pun o notificare, ceva...

    razvanrazy: tbh, ma gandeam ca poate ar trebui refacuta o echipa noua... mai ales ca azi implinim 11 ani! Sa scap de rahaturile astea cu spitalul si poate ne vedem la o bere pentru discutii. Ah, frack, n-am voie bere... eeh, vedem noi!

  5. #85 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt destul de activ pe forum si oricum intru si de pe telefon zilnic. La urma urmei si daca astepta cineva cateva ore pana primeste accesul, nu e capat de lume.

    In grupurile de pe facebook, care au moderator, se intampla absolut la fel

    Fa-te bine si ne gasim noi

  6. #86 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Numai imi aminti de grupurile de FB,acolo e hub-ul spammerilor si al trollerilor.
    Ma intreb: oare administreaza/modereaza careva grupurile alea?Nu cred.
    Cat despre site,mi se pare extrem de usor testul captcha.Cel mai bun staff pt un forum mic/mediu ar fi cu 1/2 admini,cativa moderatori si cativa editori.

  7. #87 SP
    Junior Member penalu's Avatar
    Salut,

    A trecut ceva vreme de cand nu am mai postat (vreo 2200 de zile ) si acum trebuie sa o fac aici, mai intai. Bine v-am regasit, Gamers!

    Tocmai am adaugat la colectie (NES, Sega Mega Drive 1, SNES, PS3, PS4), un PS2 fat si caut sa cumpar ceva jocuri!

    Va multumesc!

  8. #88 SP
    Junior Member vladutzzz24's Avatar
    Salut! Sunt Vlad, am 23 ani si m-am inscris pe acest forum pentru a discuta posibilele probleme pe care le poate intampina consola Xbox One

  9. #89 SP
    Junior Member digitalspace's Avatar
    Salutare

  10. #90 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Tu de unde ai venit mestere?

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tot acolo a si plecat!

  12. #92 SP
    Junior Member Mast3r's Avatar
    Salut,ma numesc Alexandru si m-am inregistrat ca sa discut despre jocuri pe acest forum

  13. #93 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Da da,stiu.

  14. #94 SP
    Junior Member spaim2017's Avatar
    Salut , numele meu este Adi , iar aici am ajuns cu scopul de a ma scapa de contul PSN . Salutare tuturor si toate cele bune

  15. #95 SP
    Junior Member krici's Avatar
    Salut, numele meu este Vali, 27 de ani, mi-am facut cont aici pentru a cumpara console/jocuri retro pentru un canal de youtube . Speram sa gasesc de ex atari lynx sau un sega game gear .

  16. #96 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by bradleyrose View Post
    Eu radeam despre acel bot care a spamat aici si a sters MonkY, sa nu ne intelegem gresit
    asta mi-a copiat commentul de pe un alt thread, esti nebun

  17. #97 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Of course

  18. #98 SP
    Junior Member giure's Avatar
    38 de ani; jucator de peste 28 de ani pe console, mai rar in ultima vreme

  19. #99 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Esti din Vietnam?

  20. #100 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A fost!
    Bye bye, bin bin!

+ Reply to Thread
Page 5 of 40 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intro-ul meu in Affter Effect's ! By andreiaka in forum Foto & Video
    Replies: 4 Last Post: 27-08-2013, 12:29
  2. Replies: 0 Last Post: 12-07-2012, 17:57
  3. Replies: 0 Last Post: 10-04-2012, 09:38
  4. Media Library - Trenched Intro Cutscene By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 22-06-2011, 19:09
  5. Your favorite game Opening/Intro By Strike105X in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 25-04-2010, 22:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts