View Poll Results: Vreti imagine in semnatura

Voters
134. You may not vote on this poll
  • DA

    70 52.24%
  • NU

    64 47.76%
+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 75

Thread: Imagini in semnatura

  1. #41 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    cu toate ca e o arta demna de apreciat, nu vreau sa ma gandesc la ziua cand pe Asus Eee-ul meu (urmeaza sa mi-l iau in curand) o sa trebuiasca sa separ post-urile de poze pe un ecran de 10"

    The horror...

  2. #42 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Orice forum mare de-afară permite imagini și animații �n semnătură, așa că votul meu este DA.
    De asemenea, sper ca rezultatul să nu fie decis doar de 50 de votanți, și ăștia �mpărțiți �n două tabere.
    E la păm�nt datoria "civică".

  3. #43 SP
    Manager paul's Avatar
    Si ce, doar pentru ca sunt mari inseamna ca asa trebuie sa faca "astia mici" ? Urasc forumurile cu imagini, scris gigant si colorat in semnatura. Habar n-ai unde e postul, ascuns printre imagini si texte inutile.

  4. #44 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    am votat da insa cred ca am uitat sa si argumentez...nici mie nu imi plac forumurile unde sunt semnaturi de o intreaga pagina de obicei cu animu blabla , dar daca s-ar accepta o marime maxima cred ca ar fi toata lumea fericita...atat cat sa nu mareasca "cutia" postului foarte mult , daca va uitati la posturile de 1-2-3 randuri este loc pt. o semnatura fara nici o problema si nici nu trebuie scrollat intensiv

  5. #45 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Am votat "DA", dar m-am sucit dupa ce am vazut argumentele de aici. Decat niste imagini tampite prefer niste cuvinte idioate in semnatura. Ca sa nu mai zic ca nu am chef sa-mi incarce pe mobil pagini de cateva sute de k.

  6. #46 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca pune-ti imagini in semnatura, sa se faca o regula: Pe verticala, imaginea sa nu aiba mai mult de 100 de pixeli.

  7. #47 SP
    Member SiCK's Avatar
    Why the hell not ?


  8. #48 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pana la urma ne vom putea pune? Cei cu Xbox 360 profita la maxim de avantajul cu gamercard-ul, desi este prea mare. Macar sa ne punem si cei cu PS3, ceva de genul asta:

  9. #49 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Pana la urma ne vom putea pune? Cei cu Xbox 360 profita la maxim de avantajul cu gamercard-ul, desi este prea mare. Macar sa ne punem si cei cu PS3, ceva de genul asta:
    Exista mai multe tipuri de gamercards 360.


  10. #50 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Asta urma sa spun. Cei cu Xbox 360 ar trebui sa foloseasca cu incredere mygamercard.net pentru a fi intr-o limita normala, iar cei cu PS3, tripletags.com (care merge si la Wii) sau playfire.com.

  11. #51 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am votat DA...
    2-3 userbaruri sunt de ajuns...

  12. #52 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Eu am votat pentru,dar atata timp cat nu deranjeaza prea mult la ochi sau nu ocupa prea mult spatiu.

  13. #53 SP
    Member SiCK's Avatar
    Egalite,fraternite ?
    Are vreo influenta poll-ul sau intrebarea e asa,ca sa fie intrebat ?

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    Egalite,fraternite ?
    Are vreo influenta poll-ul sau intrebarea e asa,ca sa fie intrebat ?
    Are, dar atata timp cat e egalitate de ceva vreme... ramane asa cum e

  15. #55 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Are, dar atata timp cat e egalitate de ceva vreme... ramane asa cum e
    Pai..pune o data limita la poll,inca o saptamana.
    Asa nu ne hotaram niciodata si poll-ul n-are sens.

    Sau...ca admin trage linie si fa cum vrei tu.

  16. #56 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    na ca am deschis eu scorul pentru un mare NU. Fiind mai nou pe forum ,umblu si eu teleleu peste tot,si acu am dat de poll.

    Keep it clean.Vad ca inca nu s-a dat vre-un verdict.So..ar trebui sa conteze votul meu inca.

  17. #57 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Eram naiv cand am postat ce-am postat. Am ajuns la concluzia ca e mai bine fara signature, de orice tip ar fi ea, userbar sau nu.

  18. #58 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am votat NU deoarce nu cred ca o sa aiba estetica .

  19. #59 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  20. #60 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    din pacate nu

    este doar de test si va dispare

+ Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts