+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: User reviews

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    User reviews

    Propun sa se scoata din titlurile review-urilor partea cu "User Review" pentru ca face gasirea unui review mai grea si nu da nici bine pe front page. La urma urmei, toate review-urile sunt facute de useri. Daca ar fi fost si review-uri mai mari ca pe site-urile de specialitate mai ziceam, dar asa, e cam aiurea sa dau pe reviews si sa imi apara o pagina intreaga de user reviews unul sub altul.

  2. #2 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Eu cred ca trebuie sa ramana pentru ca review-urile sunt facute de toata lumea, nu sunt standardizate.
    Un site care are sectiune de Reviews (si nu de User Reviews), ele sunt mai ample, detaliate, corectate de multe ori, etc.
    Daca punem Reviews simplu, intram in alta liga.

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Atunci sa se redenumeasca sectiunea in User Reviews si sa se scoata cuvintele alea din titlu. Ideea era sa arate mai bine pe prima pagina si sa se navigheze mai usor pe site

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum zice si Taw, atata timp cat nu urmeaza un standard, nu le putem numi decat User Reviews. In timp speram sa ne formam si noi o echipa care sa puna la cale reviews-urile asa cum ne dorim, cu multiple puncte de opinie ale "redactiei", cu anumite standarde, etc.... Meanwhile, ne bazam pe "puterea userilor"

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Software Reviews By Hitman in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 28-09-2014, 21:54
  2. Wii U reviews By dtancu in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 30-12-2012, 13:26
  3. Replies: 0 Last Post: 22-11-2012, 14:43
  4. News/Reviews/Previews By erik95 in forum GSM
    Replies: 1 Last Post: 10-01-2011, 22:09
  5. OPM UK issue 25 reviews By istrategie in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-10-2008, 22:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts