+ Reply to Thread
Page 23 of 42 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #441 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by verde View Post
    Dj Mo se poate?
    Ain't that cute..

  2. #442 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Te rog MonkY poti sa-mi schimbi username-ul,in DukeNukem,stiu ca e voie doar unul pe an dar te rog sa mi-l schimbi si promit ca nu il voi mai schimba pana in 2013!

  3. #443 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Te rog MonkY poti sa-mi schimbi username-ul,in DukeNukem,stiu ca e voie doar unul pe an dar te rog sa mi-l schimbi si promit ca nu il voi mai schimba pana in 2013!
    esti incredibil , puneti prea multa valoare pe username si/sau avatar, pana la urma conteaza cum "evoluezi" in aceasta comunitate si sa-ti creezi o imagine buna prin ce postezi. uite un ex foarte bun, hibrid13 care nu are nici macar 100 de posturi dar a scris multe stiri, creaza threaduri interesante si sa nu mai zic de preview-uri.

  4. #444 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    esti incredibil , puneti prea multa valoare pe username si/sau avatar, pana la urma conteaza cum "evoluezi" in aceasta comunitate si sa-ti creezi o imagine buna prin ce postezi. uite un ex foarte bun, hibrid13 care nu are nici macar 100 de posturi dar a scris multe stiri, creaza threaduri interesante si sa nu mai zic de preview-uri.
    Doar am intrebat,era nevoie de un comentariu? Si da,bravo user-ului hibrid13,dar mie cand imi aprobi stirea care am pus-o acum 6 ore?

  5. #445 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Vrei să spui aprobi.

  6. #446 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Doar am intrebat,era nevoie de un comentariu? Si da,bravo user-ului hibrid13,dar mie cand imi aprobi stirea care am pus-o acum 6 ore?
    cand o sa citesti regulamentul

    3. Primul paragraf trebuie sa fie continuu si sa contina minim 400 de caractere, fara linkuri. De aceea, nu folositi <br>, Enter sau alte nebunii care sa duca randurile mai jos. In felul acesta putem mentine stirile la aceasi marime pe homepage.
    stii cate caractere continea stirea ta? 274, putin mai mult decat jumatate, iar imaginea nu era nici pe aproape la rezolutia 1280*720
    6. Prima imagine (ce va aparea in Newsflash) din thread trebuie sa fie cea mai semnificativa / atragatoare pt. news-ul respectiv si sa aiba dimensiunea 1280 x 720 (720p, ratio 16:9).
    daca o rescrii ti-o aprob, stai linistit

  7. #447 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Te rog MonkY poti sa-mi schimbi username-ul,in DukeNukem,stiu ca e voie doar unul pe an dar te rog sa mi-l schimbi si promit ca nu il voi mai schimba pana in 2013!
    Sorry. No offense, dar tu deja ai avut 3 nick-uri in nici macar 3 saptamani (including �) si acum il vrei pe-al patrulea ?!? Asta este, get use with your 2011 nickname�!

  8. #448 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Poti sa-mi schimbi si mie username-u in NicoDiac ? Multumesc

  9. #449 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by giovanni_homies View Post
    Poti sa-mi schimbi si mie username-u in NicoDiac ? Multumesc
    Enjoy !

  10. #450 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Old nick = minel90
    New nick=MiNeL90
    Multumesc

  11. #451 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by minel90 View Post
    Old nick = minel90
    New nick=MiNeL90
    Multumesc
    O sa te rog sa iti rezervi cateva minutele si citeste introducerea acestui thread: http://www.consolegames.ro/forum/f51...ume-date-cont/
    Multumesc

  12. #452 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    O sa te rog sa iti rezervi cateva minutele si citeste introducerea acestui thread: http://www.consolegames.ro/forum/f51...ume-date-cont/
    Multumesc
    Am inteles sry Revin cand fac 200 posturi

  13. #453 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    �mi poate fi schimbată data de naştere din cea actuală cu 3 Aprilie 1995 ? Mulţumesc ^_^

  14. #454 SP
    Member Ares's Avatar
    MonkY , te rog frumos sa-mi schimbi nick`ul din gizas4all in Ares.


    multumesc

  15. #455 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    MonkY , te rog frumos sa-mi schimbi nick`ul din gizas4all in Ares.


    multumesc
    Desigur. Enjoy it, God of War!

  16. #456 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    MonkY daca se poate din RazvanL in rZvFTW si daca tin minte anul trecut mi-am schimbat nickul sau trebuie sa astept chiar 12 luni ?

  17. #457 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Salut Monky, am observat acum cateva zile ca am data de nastere in anul 1981. Defapt sunt cu 10 ani mai tanar (din '91), daca ma poti intineri te rog . Merci

  18. #458 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    MonkY daca se poate din RazvanL in rZvFTW si daca tin minte anul trecut mi-am schimbat nickul sau trebuie sa astept chiar 12 luni ?
    Done
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Salut Monky, am observat acum cateva zile ca am data de nastere in anul 1981. Defapt sunt cu 10 ani mai tanar (din '91), daca ma poti intineri te rog . Merci
    Done

  19. #459 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma simt mai in forma, mai tanar Merci

  20. #460 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Salut Monky, imi poti schimba si mie nick-ul in OxygeN...

+ Reply to Thread
Page 23 of 42 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts