+ Reply to Thread
Page 36 of 42 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 ... LastLast
Results 701 to 720 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #701 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Salut, rog un moderator care are timp(si chef) sa-mi schimbe numele din Bizzare in ComaLight.
    Moderatorii nu pot schimba (doar adminii). Solved! Welcome ComaLight!

  2. #702 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Mulţumesc !

  3. #703 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Time for a change,Ol'BlueEyes va rog daca nu se poate cu acel apostrof atunci fara . Thank You.

  4. #704 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Time for a change,Ol'BlueEyes va rog daca nu se poate cu acel apostrof atunci fara . Thank You.
    Done! Fara apostrof, sorry

  5. #705 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    totusi ar fi bine ca userii care isi schimba nick-ul sa fie obligati sa-si treaca in custom title sau semnatura si vechiul nume...acum situatia este confuza..vezi useri cu 500-1000 de posturi pe care nu stii de unde sa-i iei..

  6. #706 SP
    Member Mariush's Avatar
    al doilea patratel de sub avatar, la Aka: apare nick-ul initial.

  7. #707 SP
    Admin MonkY's Avatar
    darkpaul13: apare fostul nickname si in About Me (in pagina de profil a fiecarui user). In plus, e "searchable" fostul nickname (vezi in advanced search), deci poti gasi pe cineva dupa nickname-ul anterior.

  8. #708 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Salut, as dori sa-mi schimb nick-ul in eNHajeL. Mersi.

  9. #709 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nemeti_huni View Post
    Salut, as dori sa-mi schimb nick-ul in eNHajeL. Mersi.
    Done! Criminal numele... mi se limba plimba-n gura

  10. #710 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Salut , imi poti schimba si mie nick-ul din Trefla0874 in Trefla , prea multe cifre

  11. #711 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Salut , imi poti schimba si mie nick-ul din Trefla0874 in Trefla , prea multe cifre
    Mai exista un user Trefla, dar cum n-a mai dat pe-aici de vreo 2 ani si avea 0 posturi... it's yours! Done!

  12. #712 SP
    Junior Member florinake's Avatar
    Salut, as dori schimbarea nick-ului in florinake. Multumesc.

  13. #713 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by bulk View Post
    Salut, as dori schimbarea nick-ului in florinake. Multumesc.
    Done!

  14. #714 SP
    Member rareshica's Avatar
    Salut, rog un moderator sa imi schimbe data de nastere in 19.12.1995 ! Merci !

  15. #715 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rareshica View Post
    Salut, rog un moderator sa imi schimbe data de nastere in 19.12.1995 ! Merci !
    Done! Dupa 4 ani de CG, ti-ai dat seama cand te-ai nascut?

  16. #716 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Salut! Daca ar putea un moderator sa imi schimbe si mie nick-ul actual in FieldAdmiral , ar fi minunat. Multumesc anticipat!

  17. #717 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, daca tot ne-am facut si noi mai maricei si se cere din ce in ce mai mult un astfel de thread... here it is ! Aici va rog sa postati cererile de schimbare de nickname / username (sau in cazul in care ati introdus data de nastere gresita). Nu este necesar motivul, doar sa aveti grija ca noul nickname sa fie in deplin acord cu regulamentul .

    29.11.2012 - Incepand de astazi, schimbari de nume nu mai vor fi acceptate decat pentru cei care au user Premium sau VIP (chiar si pentru o singura luna). Detalii aici despre cum puteti primi cont de tip Premium sau VIP.
    Moderatorii nu pot sa-ti schimbe nickul. Dar, daca esti user premium, o poate face MonkY(este administrator).

  18. #718 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Moderatorii nu pot sa-ti schimbe nickul. Dar, daca esti user premium, o poate face MonkY(este administrator).
    ok thx

  19. #719 SP
    Junior Member Sn1per's Avatar
    Schimbami numele din stoica-andreiz---In ElIteSn1per

  20. #720 SP
    Junior Member Foarfeca's Avatar
    Dacă se poate să-mi schimbe cineva numele din Mișu în Misu/Misu./Foarfeca/Eminescu. Mi-e indiferent, problema e că nu mă pot loga pe ps3 că nu am diacritice pe browser, iar pe telefon nu cred că-mi recunoaște diacriticile că bag parola și username-ul și îmi dă eroare.

+ Reply to Thread
Page 36 of 42 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts