+ Reply to Thread
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42
Results 821 to 827 of 827

Thread: Cereri schimbari de nume/date cont

  1. #821 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe, done!

  2. #822 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sefu' la CG.. rog schimbarea.. poreclei in E.

    Daca exista oprelisti.. tehnice.. te rog sa-mi spui.
    Actualmente nu am alta vorba de duh de genul.. incerc amaru' cu E. .. dar daca nu merge revin cu vreo incropire..

  3. #823 SP
    Member rappy777's Avatar
    Salut,
    Aș dori să-mi fie șters contul.

    Mulțumesc!

  4. #824 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    https://www.consolegames.ro/forum/f5...nsolegames-ro/


    Regulament ConsoleGames.Ro

    ...
    11. In momentul inregistrarii se considera ca ati citit acest regulament si sunteţi 100% de acord cu cele scrise aici. Daca sunteti deja inregistrat in momentul afisarii regulamentului, acţiunea de a posta in continuare inseamna o acceptare tacita a continutului sau, indiferent daca l-ati citit sau nu.
    ...
    16. Nu se sterg posturi sau useri la cerere! Puteti cere inchiderea threadurilor personale folosind butonul de Report, iar in cazul in care doriti sa renuntati la cont, pur si simplu nu-l mai folositi.

  5. #825 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Sefu' la CG.. rog schimbarea.. poreclei in E.

    Daca exista oprelisti.. tehnice.. te rog sa-mi spui.
    Actualmente nu am alta vorba de duh de genul.. incerc amaru' cu E. .. dar daca nu merge revin cu vreo incropire..
    Aș face modificarea cu dragă inimă, dar minimul este de 3 sau 4 caractere... Plus că și dacă s-ar putea, nu te-ar găsi nimeni pe site, search index-ul nu merge decât tot așa, pe minim 3 caractere...

  6. #826 SP
    Member mladin86's Avatar
    Salutare! As dori si eu schimbat numele in : whoami sau wh0ami , whoam1 ce este disponibil.
    Multumesc!

  7. #827 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu se poate schimba nick-ul daca nu esti premium sau VIP.
    29.11.2012 - Incepand de astazi, schimbari de nume nu mai vor fi acceptate decat pentru cei care au user Premium sau VIP (chiar si pentru o singura luna). Detalii aici despre cum puteti primi cont de tip Premium sau VIP.

+ Reply to Thread
Page 42 of 42 FirstFirst ... 32 40 41 42

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 12-05-2012, 21:39
  2. Concurs: Gaseste un Nume pentru PixelJunk 1-4 By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2009, 23:42

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts