+ Reply to Thread
Page 65 of 78 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #1281 SP
    Senior Member ilie11's Avatar

  2. #1282 SP
    Banned Templier's Avatar
    spre binele lui payperview eu zic sa facem o pauza pana joi/vineri sa vedem ce se mai intampla!

  3. #1283 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unii se agita mai mult decat pagubitu', sper ca tace si le face

  4. #1284 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Nici nu stiu daca mai are rost sa zic ceva.dar poate mai e cineva care il crede pe mincinosul asta.
    Am pus jocurile in aceeasi zi cu el, 24 septembrie.Am fost plecat toata ziua si nu am avut cum sa i dau awb pe loc.
    Cand am ajuns acasa noaptea i am dat awb ul( se vede si in poza), acelasi awb cu care a primit jocurile.
    Attached Images Attached Images 5.jpg

  5. #1285 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asteptam sa vedem ce rezolvati la intalnirea de joi. Te rog sa postezi si aici sa ne spui cum s-a finalizat situatia. Pana atunci nu mai au rost discutii. Concluzii si masuri se vor lua dupa.

  6. #1286 SP
    Banned raduman98's Avatar
    Quote Originally Posted by Elanu View Post
    pai stai asa ma gainarule, tu ai trimis din prima un cd blank, ca daca l-ai amanat, era deja in colet. ca nu ti-au adus coletul inapoi si ai scos jocul original, si apoi l-ai trimis din nou. tu ai zis cu gura ta ca ai AMANAT, deci ai pus din prima un cd blank. felicitari ... dumbass. eu tot as merge la politie.

    mai citeste odata te rog comm-ul ala lung.

    ---------- Post added 29-09-2014 at 13:38 ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Asteptam sa vedem ce rezolvati la intalnirea de joi. Te rog sa postezi si aici sa ne spui cum s-a finalizat situatia. Pana atunci nu mai au rost discutii. Concluzii si masuri se vor lua dupa.
    multumesc!

  7. #1287 SP
    Member andreiaka's Avatar
    De cand ti-am spus tu nu ne-ai ascultat , in loc sa stai cuminte tu ne-ai provocat, daca te gasim o sa iasa rau, va fi vai de capul tau

    Pentru domnu Radu tapuitorul

  8. #1288 SP
    Banned Templier's Avatar
    s-a mai intamplat ceva?

  9. #1289 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by andreiaka View Post
    De cand ti-am spus tu nu ne-ai ascultat , in loc sa stai cuminte tu ne-ai provocat, daca te gasim o sa iasa rau, va fi vai de capul tau

    Pentru domnu Radu tapuitorul
    Dovada clara ca ne tragem din maimute!

  10. #1290 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    But what about God?
    Attached Images Attached Images monkeys.jpg

  11. #1291 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Dovada clara ca ne tragem din maimute!
    Ce ai ma cu maimuțele?

  12. #1292 SP
    Banned Templier's Avatar
    deci mai stie cineva ceva legat de cazul asta sau nu?

  13. #1293 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joi se întâlnește cu PpV cica... si marmota învelește ciocolata Eu tot sper ca a depus băiatul înșelat plângere la militie

  14. #1294 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am inteles ca joi se intalneste PvP prea mult Destiny.

    Sa speram ca se rezolva pe cale amiabila. Mie mi-ar fi rusine numai sa ma gandesc sa fac ce a facut 13yo Gangsta...e vorba de respect si incredere. O sa vada el mai incolo ce inseamna sa te bazezi pe increderea cuiva, dar si cat de greu e sa dobandesti respectul altora. Acum totul poate pare roz, dar mai incolo o sa fie negru.

  15. #1295 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Pai a luat ban inainte sa se lamureasca situatia? Maine e joi parca...

  16. #1296 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Probabil ca nu s-au intalnit asa cum era vorba, altfel ar fi postat cineva
    Deci?

  17. #1297 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Era clar ca nu mai da jocurile inapoi.L am sunat azi de pe alt nr (ca de pe al meu nu raspundea) si se facea ca nu stie ce jocuri, ca el n a dat nici o teapa.
    M a mai sunat cineva din Galati care zicea ca si lui trebuia sa i trimita niste jocuri de saptamana trecuta si nimic.
    O sa facem amandoi reclamatie la politie, si eu chiar sunt hotarat sa i fac si o vizita.

  18. #1298 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu zicea ca vine cu parintii ? A fost totu la misto ?

  19. #1299 SP
    Junior Member icebreath's Avatar
    vorba unui coleg de aici: "ï-a trecut glontul pe la ureche". nu am avut norocul asta. acum vreo 3 saptamani l-am intrebat pe raduman daca e interesat de schimb. eu aveam spiderman ps4 si el the last of us. mi-a zis ca nu-l intereseaza. dupa o saptamana imi zice daca mai facem schimb, eu fiind inca interesat. i-am zis ca ok dar tu trimiti primul. apoi ma suna el la telefon si imi zice ca stii ca dureaza prea mult, ca vreau si eu jocu, bla bla. am zis in sinea mea ca poate omu are nevoie si am zis sai trimit si eu. apoi duminica am vazut toate discutiile si am zis ca poate nu face prostia sa nu-l trimita. de luni am fost zilnic la posta sa vad daca a venit, lucru care nu s-a intamplat. azi l-am sunat si mi-a respins si la un moment dat imi trimite mesaj si imi zice ca i-a zis la posta ca vineri ajunge jocu. daca maine nu vine ma duc direct la politie cu plagere pentru infractiunea de inselaciune (am vorbit si cu niste prieteni deai mei din politie). am vorbit deja cu PVP si il tin la curent

  20. #1300 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca sunteti mai multi, e si mai bine, plangerile voastre ale tuturor vor cantari mai mult in fata politiei.

+ Reply to Thread
Page 65 of 78 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts