+ Reply to Thread
Page 16 of 78 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 ... LastLast
Results 301 to 320 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #301 SP
    Junior Member Micutu13's Avatar
    Am asteptat 2 zile si dupa ce am vazut ca nu da nici un semn am postat pe forum.

    ---------- Post added 19-07-2010 at 05:50 AM ----------

    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    @Micutu13 Ai putea sa astepti putin mai mult,poate omul a patit ceva.Stiu ca suna ciudat,dar mi s-a intamplat si mie.Am vrut sa-i vind cuiva un joc de ps3 si omul a facut pana si nu a putut sa mai ajunga,asa ca am vindut altuia jocul.
    .
    Am asteptat 2 zile.

  2. #302 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    plata avans si nu ai probleme
    surprize surprize cu roland. m-a sunat sa ii trimit jocurile, i-am cerut avans, mi-a zis ca ma suna, dar nimic.. de vreo 4-5 zile..

  3. #303 SP
    Junior Member Slater's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    surprize surprize cu roland. m-a sunat sa ii trimit jocurile, i-am cerut avans, mi-a zis ca ma suna, dar nimic.. de vreo 4-5 zile..
    Eu te sfatuiesc sa nu-ti mai pierzi timpul cu el

  4. #304 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Userul Console Games Forum - View Profile: alalalt m-a pus sa ii rezerv o chitara de xbox 360 spunand ca ma "suna duminica sau luni" nu a mai dat nicun semn de atunci (cu toate ca pe live este in fiecare seara on)
    Nu spun ca este tepar, dar cu siguranta nu este serios.

  5. #305 SP
    Member Dasani's Avatar
    User neserios:RACHyyy
    mi-a trimis aseara un pm cum ca doreste sa cumpere 2 jocuri de la mine,eu i-am trimis msj inapoi ca imi convine oferta si pe urma s-a facut ca ploua,nu e nici o problema dar cel mai urat din partea lui e ca i-am trimis un pm sa-l intreb daca le mai vrea dar din prea mult bun simt nu s-a obosit sa raspunda.
    Attached Images Attached Images untitled.png ghg.png ffdsf.png jhfjmf.png

  6. #306 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    User neserios:Rarchyyy
    mi-a trimis aseara un pm cum ca doreste sa cumpere 2 jocuri de la mine,eu i-am trimis msj inapoi ca imi convine oferta si pe urma s-a facut ca ploua,nu e nici o problema dar cel mai urat din partea lui e ca i-am trimis un pm sa-l intreb daca le mai vrea dar din prea mult bun simt nu s-a obosit sa raspunda.
    Mai asteapta si tu un pic, poate nu a putut sa iti raspunda asa repede!

  7. #307 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    in plus @RACHyyy este unul dintre cei mai apreciati useri ai acestui forum. nu cred ca ar face asa ceva daca nu ar avea un motiv foarte bun. poate il raspunde mai tarziu.

  8. #308 SP
    Member Dasani's Avatar
    nu ma deranjeaza daca nu le mai vrea dar macar sa ma anunte si pe mine ca asa e normal,sincer nu cred ca o sa mai raspunda pt ca decand i-am trimis eu pm'urile el a mai fost activ pe forum,puteti sa vedeti si voi daca va uitati la el in profil,oricum nu vreau sa fac atat haz din chestia asta.eu am trecut cu vederea,pentru ca am mai intalnit astfel de oameni.PUNCT

  9. #309 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Man, el te-a intrebat aseara, tu i-ai raspuns dimineata. Poate omul nici nu s-a trezit inca sau nici n-a ajuns la comp. Ai rabdare inainte sa raportezi ca neserios pentru simplul fapt ca poate n-a ajuns sa iti raspunda.

  10. #310 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Man, el te-a intrebat aseara, tu i-ai raspuns dimineata. Poate omul nici nu s-a trezit inca sau nici n-a ajuns la comp. Ai rabdare inainte sa raportezi ca neserios pentru simplul fapt ca poate n-a ajuns sa iti raspunda.
    inca un motiv in plus sa ai multumim lui MonkY ca nu vrea sa puna feedback , cred ca era forumul plin de certuri si prostii de genul sa cataloghezi un om neserios ca nu ti-a raspuns la pm . scuze pentru offtopic era o paranteza.

  11. #311 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    in plus @RACHyyy este unul dintre cei mai apreciati useri ai acestui forum. nu cred ca ar face asa ceva daca nu ar avea un motiv foarte bun. poate il raspunde mai tarziu.

    Mai exista motivul sa nu-i convina, si eu vroiam Uncharted: Drake's fortune.Mi-a spus ca nu are manualul, peste 12 zile l-am intrebat daca -l mai are,mi-a spus ca da, i-am trimis datele unde sa trimita produsul,i-am mai trimis inca odata un mesaj daca l-a pus la posta (la 4 zile dupa ce i-am trimis mesajul cu datele personale),nici nu s-a sinchisit sa-mi raspunda.OK,nu-l mai dai sau mai stiu eu ce,anunta omul sa nu stea ca prostul sa-l astepte. Nu atasez mesajele ca se vad datele personale.Nu contest ca nu e un user apreciat insa seriozitatea lui lasa de dorit.Toate astea s-au intamplat in aprilie 2010, am postat sa arat ca a mai comis-o nu neaparat din rautate sa ca doamne fereste am ceva cu lumea de pe aici.Mai ales ca nu sunt un user foarte activ.

  12. #312 SP
    Member Dasani's Avatar
    totusi eu acum vad ca e activ pe forum,dar tot nu sa obosit sa raspunda,ce sa zic...e serios baiatul;anyway voi continuati sa ma dezaprobati si sa-i luati apararea pentru ca el are mai multe posturi iar eu mai putine.

  13. #313 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu poti obliga un user sa-ti raspunda la mesaje private - sper ca va dati seama ca e absurd sa faci asa ceva -

    De asemeni e absurd sa spui ca e cineva neserios pentru ca nu ti-a raspuns la mesajele private -

    Eu nu vad ca s-a infaptuit aici nici o abatere asa ca va rog nu mai marsati pe acest subiect

    Ca si sfat - Dasani cand vrei sa faci o tranzactie cu cineva te rog sa specifici clar toate detaliile pe threadul deschis (conform regulamentului acestui forum) si nu sa discuti ulterior prin mesaje private ca are coperta/manualul in alte limbi. De asemeni e bine sa trimiti 1 singur mesaj cat mai detaliat - nu 2-3 mesaje consecutive (am mai intalnit acest tip de comportament AGRESIV si la alti useri) mesaje care vin in cascada si completeaza mesajul principal si la sfarsit preseaza userul sa ia o decizie.

  14. #314 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Nu poti obliga un user sa-ti raspunda la mesaje private - sper ca va dati seama ca e absurd sa faci asa ceva -

    De asemeni e absurd sa spui ca e cineva neserios pentru ca nu ti-a raspuns la mesajele private -

    Eu nu vad ca s-a infaptuit aici nici o abatere asa ca va rog nu mai marsati pe acest subiect
    Ma bucur ca se gandeste asa, ar fi culmea sa faci pre cineva neserios pentru ca nu-ti mai raspunde. Poate s-a razgandit omul si nu mai vrea sa cumpere si gata. Da, ar fi fost mai frumos sa-ti zica : nu mai vreau si gata, dar nu obligatoriu. Hai sa zicem ca ati stabilit o intalnire si n-a ajuns si nici nu te-a sunat - da, atunci ai pierdut timp si poti sa zici ca e neserios, dar asa n-ai pierdut nimic.

    Ma si gandesc, daca pt ca nu ti-a raspuns il faci pe unul neserios si si insistie, pai daca le-ai fi trimis si nu ti-ar fi platit ce-ai fi facut ? Cred ca ai fi zis ca e un criminal, ai fi fost in stare sa mergi sa-l omori, nu ? Damn, unii se inflameaza ca nu mai primesc raspuns. Omule, nu-ti mai raspunde, aia e, nu-l mai intereseaza, treci mai departe.

  15. #315 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    @ Dasani: Sau poate ca fiind colectionar nu i-a convenit ca are manualul in italiana, lucru pe care tu i l-ai precizat mai tarziu

  16. #316 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    User neserios:RACHyyy
    mi-a trimis aseara un pm cum ca doreste sa cumpere 2 jocuri de la mine,eu i-am trimis msj inapoi ca imi convine oferta si pe urma s-a facut ca ploua,nu e nici o problema dar cel mai urat din partea lui e ca i-am trimis un pm sa-l intreb daca le mai vrea dar din prea mult bun simt nu s-a obosit sa raspunda.
    Absurd! Si eu puteam asa sa zic ca userul @prise care in urma cu cateva zile m'a contactat prin Pm, mi'a facut o oferta pentru Splinter Cell Conviction, i'am raspuns ca imi convine oferta si i'am zis sa'mi trimita datele. Am ramas ca imi va da datele ziua urmatoare insa de o saptamana nu m'a contactat deloc
    Pentru asta nu m'am grabit sa il fac neserios aici pe thread pentru ca pana la urma, nu am pierdut nimic.

  17. #317 SP
    Member Dasani's Avatar
    Retrag ce am spus despre Rachyyy si IMI CER SCUZE,pana la urma e serios baiatul,il rog pe un moderator sa-mi stearga posturile de pe aceasta sectiune,Multumesc

  18. #318 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    S-a rezolvat "problema"

  19. #319 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
    S-a rezolvat "problema"
    we knew you were a good guy

  20. #320 SP
    Junior Member pacodarico's Avatar
    mda deci nu cunosc useru doar id de mess pt oricine ar face vreo tranzactie cu el sau aces individ ar fi interesat sa va cumpere ceva datii ignor ca ii o saracie de om
    Attached Images Attached Images cg.jpg

+ Reply to Thread
Page 16 of 78 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts