+ Reply to Thread
Page 37 of 78 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #721 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    E simplu si e scurt: esti neserios - primesti TR pe masura! Restul este CanCan!
    Imi pare rau, dar trebuie sa te contrazic. Si zic doar atat : neserios e "ceva" *extrem* de subiectiv. Nu mai zic nimic altceva, promit. Cine vrea sa inteleaga va intelege, cine nu...nu.

  2. #722 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dar cu problema lui PwJBoy ce s-a mai intamplat? Are repercursiuni aici pe forum?

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...tml#post693292

  3. #723 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Dar cu problema lui PwJBoy ce s-a mai intamplat? Are repercursiuni aici pe forum?

    http://www.consolegames.ro/forum/f51...tml#post693292
    Din pacate ei au discutat cele spuse de PwJBoy pe YM sau email probabil... moment din care noi nu mai avem nicio dovada a modului in care a decurs tranzactia. Daca primim o dovada a celor spuse de PwJBoy, Xbox va primi infractiune pt. neseriozitate. Dealtfel, vad ca PwJBoy nici macar nu i-a acordat rating negativ... deci nu stiu ce sa zic

  4. #724 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    RaverX, dupa cum ti-am spus si prin PM chiar n-ai cu cine sa mai discuti aici. Problema aceasta este o cauza pierduta asa ca eu o sa renunt la a mai vinde vreodata ceva aici. Ma bucur totusi am avut parte sustinerea ta, al lui BoDoPSX si a celorlalti si pentru asta aveti tot respectul meu! Eu unul ma dau batut si renunt definitiv la acest caz. C'est la vie!

  5. #725 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Nici n-ar trebui sa existe calificativul neutru.Ori a iesit bine tranzactia, ori nu.Nu conteaza ca e vorba de 10 lei sau 100.

  6. #726 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din pacate ei au discutat cele spuse de PwJBoy pe YM sau email probabil... moment din care noi nu mai avem nicio dovada a modului in care a decurs tranzactia. Daca primim o dovada a celor spuse de PwJBoy, Xbox va primi infractiune pt. neseriozitate. Dealtfel, vad ca PwJBoy nici macar nu i-a acordat rating negativ... deci nu stiu ce sa zic
    Am toata arhiva de YM ca dovada.Nu i-am acordat rating negativ pentru ca am asteptat parerea voastra.
    Spune-mi unde sa iti trimit discutiile cu el.Pot sa ofer print screenuri/orice doresti.

    Sincer nu-mi place cum mi-ai abordat problema.
    Postul meu e acolo deja de cateva zile si nimeni nu s-a obosit sa-mi ceara vreun detaliu.

  7. #727 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai PM. Astept dovezile pe adresa specificata.
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Sincer nu-mi place cum mi-ai abordat problema.
    Postul meu e acolo deja de cateva zile si nimeni nu s-a obosit sa-mi ceara vreun detaliu.
    Daca-ti imaginezi ca suntem aici angajati precum politia romana, iti pot spune de pe-acum ca te inseli. Avem si noi o viata, chiar daca-ti place sau nu (eu de exp. de-abia acum o zi m-am intors din concediu).

    Eu nu vad nici-un report de la tine. Ai citit Regulamentul, sau nici acela nu-ti place cum e abordat?

  8. #728 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Singurul aspecat care m-a deranjat a fost ca s-au rezolvat celelalte probleme iar a mea a ramas in pom.
    Astept parerea ta referitoare la dovezile pe care ti le-am dat.

  9. #729 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Userul Xbox are infractiune pentru neseriozitate (5 puncte, 30 de zile ban). Iti recomand sa folosesti cu incredere iTrader pt. feedback negativ.

  10. #730 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Really?
    E criza,nu's pe banii mei,ma descurc si eu cum pot.
    Am specificat ca am consola modata.Ce puteam sa fac cu ea?
    Nu am mentionat nimic in thread despre asta.E ca si cum l-ai certa pe Donely pe thread-ul lui cu modarile.
    Daca reiei arhivele poti sa vezi ca l-am si intrebat daca vrea sa formatez hdd-ul,insa omul mi-a acceptat oferta.
    Case closed.Ma bucur ca a primit ce merita.

  11. #731 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Just for the lulz. In caz ca nimeni nu stie acesta este cumparatorul care m-a "corupt".
    Attached Images Attached Images untitled.png

  12. #732 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Da, confirm, NSNS te-a fortat sa iti vinzi obrazul cu 10 lei. Incheiem subiectul? Cred ca s-a dezbatut destul in 3 pagini tema asta si fiecare a tras concluziile.

  13. #733 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Da, incheiem subiectul ca nu mai este nimic de spus. kthxbye

  14. #734 SP
    Junior Member NSNS's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Just for the lulz. In caz ca nimeni nu stie acesta este cumparatorul care m-a "corupt".
    acuma zici ca sint vinovat?chiar am facut effortul sa iti gasesc o solutie pe cale amabila cu "gugucalimero" si am incercat sa te ajut.Dar vad cum apreciezi gestul meu.....

  15. #735 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Mai oameni buni si frumosi... chiar nu ne putem lasa ego-ul din cand in cand sa mai traga si el cate un pui de somn ?!

    P.S. gugukalimero, personal iti trimit 70 lei, dar cu o singura conditie... sa-i depui in contul CG din partea ta, si-ti mai trimit si Portal 2 cadou pentru a schimba acel negativ dat lui psypc2, cu unul neutru... Doar suntem colegi de forum, ce mama masii

  16. #736 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
    Mai oameni buni si frumosi... chiar nu ne putem lasa ego-ul din cand in cand sa mai traga si el cate un pui de somn ?!

    P.S. gugukalimero, personal iti trimit 70 lei, dar cu o singura conditie... sa-i depui in contul CG din partea ta, si-ti mai trimit si Portal 2 cadou pentru a schimba acel negativ dat lui psypc2, cu unul neutru... Doar suntem colegi de forum, ce mama masii
    Mersi dar nu, nu am pierdut bani sau in urma nefericitei mele experiente cu psypc2 si sunt convins ca se va mai vinde Portal 2 pe aria Bazar Castig destul incat sa imi permit tot ce am nevoie, cand am nevoie si sa imi satisfac toti dracusorii, de fiecare data cand ma inteapa cu furcile. Citeste mai sus toate posturile, nu e si nu a fost vorba de bani, ci de un principiu sau, cum ai dedus tu, ego'ul meu, care e perpetuum vigilent, chiar si in somn.

    Chiar am avut intentia sa schimb feedback'ul in neutru, asteptand cateva zile, sa vad atitudinea pe care o adopta psypc2 fata de "sentinta" data. M-am convins insa ca nu a invatat absolut nimic din aceasta experienta, ba mai mult, incapatanarea de a-si asuma sincer raspunderea pentru faptele sale si lipsa respectului fata de decizia moderatorilor si parerilor majoritatii userilor care au comentat pe aceasta tema m-a convins ca feedback'ul e mai mult decat justificat si va ramane asa cum este acuma, o pata.

    @ NSNS psypc2 nu te-a acuzat de nimic, incerca sa fie sarcastic fluturand feedback'ul tau in semn de protest...

    Va rog sa incheiem acest subiect, faptul e consumat, juriul si-a dat sentinta, s-a facut dreptate. Multumesc toturor pentru sprijin!

  17. #737 SP
    Junior Member JohnY's Avatar
    Userul: tudyniuz
    Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f93...et-negociabil/
    Calificativ: neserios
    Problema: Ma contactat ca ar vrea sa cumpere jocul de la mine, i-am dat un mesaj in care ii spuneam orasul in care pot sa il vand ( Bucuresti ) si ultimul pret.El a fost de acord, i-am trimis un mesaj in care ii propuneam sa ne vedem ca sa ii dau jocul urmatoarea zi ( joi, 15 septembrie ) intre orele 13:00-14:00 la Titan sau la Mihai Bravu, spunandu-i si ca trebuie sa imi dea un mesaj pe telefon ( I dadusem si numarul de telefon in mesajul de mai inainte ) in jur de ora 13:00 pentru a stabili la care din cele doua statii ne vedem si cum sa ne recunoastem.

    El mi-a trimis ca raspuns la acest mesaj un mesaj care chiar o sa il copiez aici, quote : "Perfect.Ne auzim maine la telefon.Bafta." din care se intelege ca el vrea sa ne vedem acolo la ora aia si o sa ma si sune.M-am dus acolo, nu m-a sunat, nu mi-a dat nici un mesaj nimic, si desigur nici nu a venit.Mai apoi mi-a dat ( cand am ajuns acasa ) pe ConsoleGames un PM in care imi zicea ca el a inteles defapt altceva ( numai el stie ce ) din acel mesaj si ca ar fi trebuit sa-mi vad de treaba nu sa il astept pe el.

    Dupa aceea n-a mai dat nici un semn de viata.Singura mea observatie este ca nici macar nu a zis ca nu poate/nu vrea sa vina, ci doar m-a lasat sa astept acolo.User neserios, nu recomand.

  18. #738 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mda, am atasat un colaj care contine conversatia noastra ca sa nu folosesc quote incat sa nu zica cineva ca e ceva mesterit.

    Nu cred ca era cazul unei astfel de interventii aici insa trebuie rezolvata.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  19. #739 SP
    Junior Member JohnY's Avatar
    Ok toata chestia asta a fost o mare neintelegere,n-am inteles nici eu bine si nici tu ce am scris in acele mesaje, imi pare rau daca am inteles gresit,scuze.

  20. #740 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din moment ce ai postat aici inseamna ca ai o problema cu neintelegerea dintre noi. Nu e gata. Eu daca am gresit o sa recunosc, dar acum nu consider ca am facut-o.

    Sa asteptam niste raspunsuri ca sa lamurim problema.

+ Reply to Thread
Page 37 of 78 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts