+ Reply to Thread
Page 47 of 78 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #921 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    Nu mai are sens sa discutam pe aceasta tema. Daca moderatorul a considerat ca sunt si eu vinevat de ceva, cine sunt eu sa-l contrazic.

  2. #922 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nemmo View Post
    Nu mai are sens sa discutam pe aceasta tema. Daca moderatorul a considerat ca sunt si eu vinevat de ceva, cine sunt eu sa-l contrazic.
    Outblast nu se referea la tine. In cazul vostru, s-a luat decizia ca tie sa iti fie sters feedback-ul negativ, iar lui nu (mai ales dupa ce a spus ca pe el nu-l intereseaza). Ai avut castig de cauza iar el are un warning. A fost doar o tranzactie ce nu a mai avut loc... daca i-ai fi achitat deja, altfel s-ar fi pus problema. Esti sigur ca ai citit http://www.consolegames.ro/forum/f51-help-desk/475-regulament-consolegames-ro/?

    In plus, la un moment dat a fost cuvantul tau impotriva cuvantului lui. Niciunul dintre voi nu a venit cu dovezi (de exp. fiecare ati spus ca ati sunat pe celalalt si nu vi s-a raspuns). Sorry, dar noi nu lucram nici la securitate nici la firma de telefonie mobila, ca sa stim exact cine a spus adevarul si cine nu.

    In final, daca nu s-a intamplat ceva grav, incercam sa rezolvam amiabil. Ceea ce s-a incercat si aici. Nu e totul perfect intotdeauna, dar incercam si noi... Cui nu-i convine faptul ca incercam pe cale pasnica, e liber sa mearga in alte parti, unde probabil amandoi primeati ban, va faceati cate 10 clone fiecare si incepea balacareala. Din experienta de moderare de pana acum, that's not a good thing...

  3. #923 SP
    Junior Member nemmo's Avatar
    @MonkY

    Imi cer scuze, nu am stiut ca s-au rezolvat problemele. Nu am mai intrat pe forum de ceva vreme. Dovezi mai mult ca si eu si Claudiu am spus ca Roberte nu a mai raspuns la telefon nu avem ce sa aducem. Multumesc pentru solutionarea problemei. O seara placuta.

  4. #924 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Userul: Pentagon
    Anunt: http://www.consolegames.ro/forum/f90...50-lei-bucata/
    Calificativ: Bisnitzar
    Problema: Vinde la un pret mai mare decat in magazine, plus ca de fiecare data cand este atentionat de useri deschide un nou thread. Are 5 threaduri deschise cu acelasi subiect.

    ---------- Post added 11-09-2012 at 09:47 PM ----------

    Imi cer scuze, numele userului este Patagon, nu mai pot edita

  5. #925 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A fost atentionat userul Pentagon. Sa-mi spuneti va rog daca-si schimba atitudinea (a se citi "preturile").

  6. #926 SP
    Junior Member Dany focus's Avatar
    Salut, am avut o vanzare prin posta de 2 jocuri de xbox360 pt user-ul Bizzare si el mi-a dat feedback negativ pe motiv ca nu ii merge un joc fabel 2. Jocurile au mers fara probleme la mine. Vi se pare normal?

  7. #927 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dany focus View Post
    Salut, am avut o vanzare prin posta de 2 jocuri de xbox360 pt user-ul Bizzare si el mi-a dat feedback negativ pe motiv ca nu ii merge un joc fabel 2. Jocurile au mers fara probleme la mine. Vi se pare normal?
    Daca sunteti din acelasi oras, poate va puteti intalni sa faceti un test. Cine stie, poate pe consola lui nu merge dar la tine ba. Caz in care el va trebui sa-si ceara scuze si sa-si retraga rating-ul negativ. Daca insa jocul nu mai merge nici la tine, trebuie vazut sa nu fie zgariat, spart la transport, Dzeu stie. Oricum... e greu de demonstrat cine a gresit aici. Doar daca nu cumva ai poze cu disk-ul respectiv in stare buna, in timp ce la el disk-ul este deja zgariat. Sper sa rezolvati problema. Fara dovezi niciun moderator nu poate da dreptate niciunuia dintre voi.

  8. #928 SP
    Junior Member Dany focus's Avatar
    Nu suntem din aceiasi oras ca altfel m-as fi intalnit personal la tranzactie si prezentam discul ca de fie care data.Asta e mi-am luat primul negativ lumea stie ca sunt serios. Mersi frumos de raspuns MonkY

  9. #929 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Dany focus, nu e vorba de tranzactia asta?
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post856477

  10. #930 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    User; View Profile: ionut279 - Console Games Forum
    calificativ: total neserios, mincinos si tepar.
    Baiatul avea la vanzare dupa spusele lui: pachet jocuri Xbox 360.L-am contactat pe pm, m-a asigurat ca totul e ok, adica jocuri complete, impecabile s.a.m.d, am zis ok, insa cand am primit jocurile de la el, ce sa vezi 2 din jocurile asa zise ''complete'' erau bagate in alt joc, un joc lipsa, toate zgariate, departe de a fi ''impecabile'' dupa spusele lui.L-am contactat din nou, sa-mi dea ceva lamuriri, in legatura cu acele jocuri complete, si impecabile care de fapt sunt varza, dar omul se pare ca nu doreste sa-mi raspunda, iar datorita faptului ca nu doreste sa-mi raspunda de ce spune una si alta face, am decis sa-l trec aici pe individ, ca aici merita sa fie.In final ii doresc sa fie sanatos, insa pe aici nu stiu daca mai apuca sa vanda ceva, pt ca la fiecare thread pe care va incerca sa-l mai deschida, ii voi da peste ''nas''

  11. #931 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu trebuie sa stai tu sa-l vanezi. Daca poti veni cu dovezi clare, va primi ban pentru Neseriozitate! Asemenea useri problematici nu ne dorim pe CG!

  12. #932 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu trebuie sa stai tu sa-l vanezi. Daca poti veni cu dovezi clare, va primi ban pentru Neseriozitate! Asemenea useri problematici
    nu ne dorim pe CG!
    Sigur, acum nu sunt acasa, insa maine voi pune poze cu acele jocuri ''impecabile si complete''

  13. #933 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Nu stiu in ce masura se pot vedea in poze, zgarieturile, dar:

    1.Ninja Blade e doar carcasa(disc lipsa)
    2.ShaunWhite e doar disc
    3.Dead Space'2 doar disc
    4.Rayman singurul complet

    Toate trebuiau sa fie complete, impecabile dupa spusele lui, dar din pacate toate sunt zgariate, si majoritatea incomplete.
    Cum am spus si mai devreme, omul nu doreste sa-mi raspunda, intra pe forum, dar cum intra asa si iasa, probabil e ocupat cu altele.
    Attached Images Attached Images sam_2085.jpg sam_2083.jpg sam_2081.jpg sam_2082.jpg

  14. #934 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, i-am dat un PM, sa vedem ce spune si el...

  15. #935 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by divayo View Post
    Nu stiu in ce masura se pot vedea in poze, zgarieturile, dar:

    1.Ninja Blade e doar carcasa(disc lipsa)
    2.ShaunWhite e doar disc
    3.Dead Space'2 doar disc
    4.Rayman singurul complet

    Toate trebuiau sa fie complete, impecabile dupa spusele lui, dar din pacate toate sunt zgariate, si majoritatea incomplete.
    Cum am spus si mai devreme, omul nu doreste sa-mi raspunda, intra pe forum, dar cum intra asa si iasa, probabil e ocupat cu altele.
    Man nasol pentru ce ai patit , mai ales ca noi am mai facut tranzactii si totul a fost oki.Nu stiu ce tot se bucura babalaii astia la un 70-100 ron.Ei ce cred ca au dat lovitura?Sper sa se rezolve divayo.Eu sunt de parere cand vinzi ceva trebuie sai poze.Eu tot timpul daca vand ceva pun poze sau daca vreau sa cumpar , cer poze.

  16. #936 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

    Si cu poze poţi sa păcăleşti...asta vede in casă, deh educaţia primita

  17. #937 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Si cu poze poţi sa păcăleşti...asta vede in casă, deh educaţia primita
    Da se poate...E mai sigur oricum cand sunt poze facute.Cat de cat stii la ce sa te astepti...

  18. #938 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Da se poate...E mai sigur oricum cand sunt poze facute.Cat de cat stii la ce sa te astepti...
    Poate sa iti faca poza la un cd/dvd si sa iti trimita altceva sau carcase goale, crede-mă, in fine se umple forumul de "uameni" de genu', partea buna e ca dispar destul de repede

  19. #939 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    OK, i-am dat un PM, sa vedem ce spune si el...
    Nu e treaba mea, dar vad ca userul nu e banat. Da, n-a mai intrat de atunci pe site (aparent), dar asta rezolva problema? Eu as da ban pe IP de siguranta, oricum ar trebui sa fie idiot sa incerce o noua teapa cu un TR negativ la activ, sigur isi face alt cont si incearca din nou.

  20. #940 SP
    Member party_man's Avatar
    nu va complicati cu userul Liviu_v. are pretentii sa-i platesti posta dar nu ridica coletul.

+ Reply to Thread
Page 47 of 78 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts