+ Reply to Thread
Page 52 of 78 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #1021 SP
    Member angloma's Avatar
    o fi dusa lentila la xbox si numai citeste klumea , am mai auzit

  2. #1022 SP
    Junior Member roman's Avatar
    nu stiu daca e in regula sa postez aici, deoarece am avut probleme pe alt forum, dar feriti-va de persoana Seliman Alexandru anto4alex, Str. Campia libertatii , Nr. 46 , bl. 52 , sc.2 , apt. 57, Bucuresti sector 3, 0724365931. initial am trimis un cod redeem, am primit banii in cont imediat, apoi a vrut 2 jocuri, nu a mai virat banii. asa ca luati aminte, nu e de incredere.

  3. #1023 SP
    Member angloma's Avatar
    lol , pai i-am trimis jocul battlefield 3 O_o , tu i-ai trimis jocurile prima data , apoi urma ca el sa-ti vireze banii in cont ? sau cum?
    hm.. incercai sa-l sun , nu cred ca e bun nr. de tel

  4. #1024 SP
    Junior Member roman's Avatar
    pai... cistigarea increderii, 60 de lei, atit costau jocurile

  5. #1025 SP
    Member angloma's Avatar
    mi-a venit inapoi jocul , nu l-a ridicat , deci confirm, nu aveti incredere

  6. #1026 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    mi-a venit inapoi jocul , nu l-a ridicat , deci confirm, nu aveti incredere
    Despre cine anume este vorba? Nu de alta, dar sa-i dam o "pauza" de gandire...

  7. #1027 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Despre cine anume este vorba? Nu de alta, dar sa-i dam o "pauza" de gandire...
    Banuiesc ca este vorba despre "userul de pe alt forum"

    Quote Originally Posted by roman View Post
    nu stiu daca e in regula sa postez aici, deoarece am avut probleme pe alt forum, dar feriti-va de persoana Seliman Alexandru anto4alex, Str. Campia libertatii , Nr. 46 , bl. 52 , sc.2 , apt. 57, Bucuresti sector 3, 0724365931. initial am trimis un cod redeem, am primit banii in cont imediat, apoi a vrut 2 jocuri, nu a mai virat banii. asa ca luati aminte, nu e de incredere.

  8. #1028 SP
    Junior Member roman's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Despre cine anume este vorba? Nu de alta, dar sa-i dam o "pauza" de gandire...
    da... petrece timp si pe acest forum View Profile: anto4alex - Console Games Forum

  9. #1029 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Nu colaborati cu acest user.I-am trimis un colet si nu l-a ridicat si scuzele lui sunt " Sotia mea a nascut si nu mi-a stat capul ". E membru nou si as dori monky sa ii arati ce inseamna aceasta comunitate de oameni cinstiti dandu-i o pauza. Mersi!
    http://www.consolegames.ro/forum/members/playgames/

  10. #1030 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Valerio View Post
    Nu colaborati cu acest user.I-am trimis un colet si nu l-a ridicat si scuzele lui sunt " Sotia mea a nascut si nu mi-a stat capul ". E membru nou si as dori monky sa ii arati ce inseamna aceasta comunitate de oameni cinstiti dandu-i o pauza. Mersi!
    View Profile: playgames - Console Games
    I-am dat un PM si astept si varianta lui. Din "pacate", noi trebuie sa ascultam intotdeauna ambele parti. Sa vedem ce are de spus, daca-si cere scuze, daca iti recuperezi banii pierduti pe posta... Daca nu, ban pentru neseriozitate, si asta este...

  11. #1031 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    De asemenea , un calificativ negativ nu ar strica

  12. #1032 SP
    Member angloma's Avatar
    Monky, uite peste ce am dat la Sony console si accesorii :


    '' Fratilor, bine ca nu ati cumaprat consola. Am luat eu tzeapa. Deci mare grija cu userul gaZAh. Defectiunea este ca portul de iesire HDMI nu functioneaza cum trebuie.
    Dar asta e traim intr-o tara infecta, numai de tzepari, de smecheri... si asa mai departe. ''

  13. #1033 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu acolo nu mai inteleg nimic.

    Aici: http://www.consolegames.ro/forum/f89...3-slim-250-gb/ userul pcboy2006 posteaza ca
    Quote Originally Posted by pcboy2006 View Post
    Fratilor, bine ca nu ati cumaprat consola. Am luat eu tzeapa. Deci mare grija cu userul gaZAh. Defectiunea este ca portul de iesire HDMI nu functioneaza cum trebuie.
    Dar asta e traim intr-o tara infecta, numai de tzepari, de smecheri... si asa mai departe.
    Iar aici: http://www.consolegames.ro/forum/f89...s3/#post936101 userul gaZAh posteaza ca (desi a sters):
    Quote Originally Posted by gaZAh View Post
    E user neserios mi-a dat teapa odata cu consola
    Pana la urma cine pe cine a pacalit, ca sa stiu pe cine banam...

  14. #1034 SP
    Member angloma's Avatar
    nu se intelege nimic .... cineva trebuie sa fi pacalit altfel numai erau discutiile

  15. #1035 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    Cu toate ca nu a mai fost activ in ultimele luni, am si eu teapa incasata de la userul RACHyyy , am un an de zile de cand trebuie sa primesc 3000 de lei, am fost deacord sa imi trimita esalonat din martie 2012 pana la sfarsitul anului, din pacate nu am primit decat 1400 si cam atat. Din octombrie nu am mai reusit sa dau de el.

    drept urmare, cu parere de rau, cer un "ban" si eu.

  16. #1036 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Un link catre threadul unde s-a facut tranzactia ?

  17. #1037 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    am atasat o poza cu un pm,

    si multe din produsele http://www.consolegames.ro/forum/f11...tml#post846589 sunt cumparate in accea comanda, mai exact :

    KILLZONE Figure Set (2) DC DIRECT Series 1 IN STOCK NOW
    Neca Predator 2-pack (Camouflaged Berserker and City Hunter) *NEW*
    4 figurine lost planet 2
    sTARCRAFT 2 SERIES 1 COLLECTOR ACTION FIGURE. ZERATUL. HOT, NEW! -
    STARCRAFT 2 SERIES 1 COLLECTOR ACTION FIGURE. JIM RAYNOR. HOT, NEW!
    BIOSHOCK 2 Figurine BIG DADDY ELITE BOUNCER 20 cm NECA -
    ASSASSIN'S CREED REVELATIONS Statue PVC EZIO Black 9" DISPO
    LOTR war in the north collectors edition STATUE, brand new in original box PS3
    LOTR war in the north COLLECTORS EDITION artbook NEW
    lotr war in the nort dlc PS3 eu/uk ORC CHAMPION SWORD
    lotr war in the north dlc windows PS3 eu/uk theme pack
    Lord of the Rings: War in the North
    Sonic & Sega Allstar Racing With Wheel
    Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi Collector's Edition
    Tony Hawk: Shred + Board
    Tony Hawk: Ride
    Cabela's Top Shot Elite Gun
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  18. #1038 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mbon, i-am dat un PM lui RACHyyy, in speranta ca va veni si va rezolva problema...

    P.S. Eu sincer nu inteleg cum Dzeu faceti voi astfel de tranzactii, cu sume mari... asa, pe "incredere"?!? Sau va cunoasteti personal (pt. ca altfel nu-mi explic)?

  19. #1039 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Exact asta e problema, totul s-a facut "behind the scene" nu pe public.

    Sa speram ca Rachyyy va cotiza si ultima parte din bani - sincer e trist ca se ajunge la asa ceva.

  20. #1040 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    am efectuat tranzactii si in cursul anului 2011 in valoare de vreo 5000 de lei... si plata porduselor a fost facuta la timp, nu ne cunoastem personal.

+ Reply to Thread
Page 52 of 78 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts